National Division - Luxemburg

vasárnap, 13.05.2018
15:00
Petange

Petange

Jeunesse Esch

Jeunesse Esch

1 - 0
(1 - 0,  0 - 0)
Információ
Város
Hazai: Petange
Vendég: Esch-sur-Alzette
Távolság: 10.0 km
Kezdési időpont
Óra: 15:00 (16:00 helyi idő)

Oddsok

1 X 2 E/O 1X X2
2.65 3.60 2.20 2 1.55 1.40
31% 19% 50% 2.20 38% 62%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.14 4.90 1.50 2.40 2.25 1.57
91% 9% 72% 28% 45% 55%

Utolsó 9 közvetlen mérkőzések

2017-11-26 Jeunesse Esch 3 - 3 Petange
2017-05-21 Petange 6 - 2 Jeunesse Esch
2016-08-08 Jeunesse Esch 2 - 1 Petange
2013-03-03 Jeunesse Esch 3 - 0 Petange
2012-08-25 Petange 0 - 2 Jeunesse Esch
2012-05-13 Petange 3 - 0 Jeunesse Esch
2011-08-06 Jeunesse Esch 2 - 0 Petange
2010-11-21 Jeunesse Esch 2 - 1 Petange
2010-08-22 Petange 1 - 1 Jeunesse Esch
G D V +1.5 +2.5 +3.5
2 2 5 9 6 2
22% 22% 56% 100% 67% 22%

Petange utolsó 12 mérkőzések

2018-05-06 Mondorf 4 - 3 Petange
2018-04-29 Petange 1 - 3 F91 Dudelange
2018-04-22 Differdange 0 - 2 Petange
2018-04-15 Petange 4 - 1 US Esch
2018-04-11 Petange 1 - 3 Pr. Niedercorn
2018-04-08 Petange 1 - 2 US Hostert
2018-03-31 UNA Strassen 4 - 2 Petange
2018-03-18 Petange 2 - 3 Fola Esch
2018-03-14 Victoria Rosport 0 - 2 Petange
2018-03-11 Un. Luxembourg 2 - 3 Petange
2018-03-07 Petange 1 - 1 Rodange 91
2018-02-18 F91 Dudelange 2 - 1 Petange
G D V +1.5 +2.5 +3.5
4 1 7 12 9 7
33% 8% 58% 100% 75% 58%

Jeunesse Esch utolsó 12 mérkőzések

2018-05-06 Jeunesse Esch 4 - 0 UNA Strassen
2018-04-29 Fola Esch 1 - 1 Jeunesse Esch
2018-04-22 Jeunesse Esch 1 - 2 Un. Luxembourg
2018-04-15 Pr. Niedercorn 1 - 0 Jeunesse Esch
2018-04-11 Mondorf 0 - 0 Jeunesse Esch
2018-04-08 Jeunesse Esch 4 - 1 Victoria Rosport
2018-03-31 Rodange 91 1 - 3 Jeunesse Esch
2018-03-18 Jeunesse Esch 3 - 0 RM Hamm Benfica
2018-03-14 Jeunesse Esch 3 - 1 F91 Dudelange
2018-03-11 US Hostert 1 - 2 Jeunesse Esch
2018-03-07 Differdange 2 - 0 Jeunesse Esch
2018-02-18 Jeunesse Esch 3 - 3 Fola Esch
G D V +1.5 +2.5 +3.5
6 3 3 10 8 5
50% 25% 25% 83% 67% 42%

Tabella National Division

H Csapat M G D V SG KG GK P
1 F91 Dudelange 24 20 2 2 72 24 +48 62
2 Pr. Niedercorn 24 18 3 3 62 25 +37 57
3 Fola Esch 25 14 5 6 71 39 +32 47
4 Jeunesse Esch 24 12 5 7 50 33 +17 41
5 Differdange 24 11 5 8 48 30 +18 38
6 Mondorf 25 9 8 8 38 36 +2 35
7 Un. Luxembourg 24 9 7 8 37 34 +3 34
8 US Hostert 24 9 7 8 34 37 -3 34
9 Petange 24 8 4 12 42 49 -7 28
10 RM Hamm Benfica 24 7 6 11 28 39 -11 27
11 UNA Strassen 24 6 5 13 29 58 -29 23
12 Victoria Rosport 24 6 4 14 33 56 -23 22
13 Rodange 91 25 4 10 11 25 52 -27 22
14 US Esch 25 1 1 23 14 71 -57 4

Mérkőzések kronológiája a ligában

Petange                         
Jeunesse Esch                         
Hazai                         
Vendég                         

Mérkőzések hazai/vendég

H Csapat Petange Jeunesse Esch
1 F91 Dudelange 1 - 3 2 - 0
2 Pr. Niedercorn 1 - 3 1 - 0
3 Fola Esch 2 - 3 1 - 1
4 Jeunesse Esch   -
5 Differdange 0 - 2 2 - 0
6 Mondorf 1 - 1 0 - 0
7 Un. Luxembourg 2 - 1 1 - 2
8 US Hostert 1 - 2 1 - 2
9 Petange -  
10 RM Hamm Benfica 0 - 1 2 - 1
11 UNA Strassen 2 - 1 0 - 3
12 Victoria Rosport 2 - 1 3 - 1
13 Rodange 91 1 - 1 1 - 3
14 US Esch 4 - 1 0 - 4

Liga pozíció

  Petange Jeunesse Esch
Pozíció 9 4
Pontok 28 41
  Hazai Vendég
Pozíció 9 4
Pontok 14 17

Liga forma

  Petange Jeunesse Esch
Győzelmek
Döntetlenek
Vereségek
8         
4     
12             
12             
5      
7        
  Hazai Vendég
Győzelmek
Döntetlenek
Vereségek
4     
2   
6       
5      
2   
5      

Liga gólok

  Petange Jeunesse Esch
Lőtt gólok
Kapott gólok
42                                           
49                                                  
50                                                   
33                                  
  Hazai Vendég
Lőtt gólok
Kapott gólok
17                  
20                     
17                  
14               

Teljes statisztika National Division

Mérkőzések   (170)
Hazai győzelmek 43%
Döntetlenek 21%
Vendég győzelmek 36%
Lejátszott mérkőzések 100%
Gólok   (583)
Meccsenkénti gólok 3.43
Meccsenkénti hazai gólok 1.84
Meccsenkénti vendég gólok 1.59
Hazai csapat lőtt gólok 79%
Vendég csapatok lőtt gólok 81%
Mindkét Csapat gólt Szerez 65%
Felett 1.5 88%
Felett 2.5 68%
Felett 3.5 45%

Petange következő 6 mérkőzések

2018-05-19 RM Hamm Benfica - Petange
2018-08-05 Victoria Rosport - Petange
2018-08-11 Petange - US Hostert
2018-08-19 RM Hamm Benfica - Petange
2018-08-26 Petange - Differdange
2018-09-02 Fola Esch - Petange

Jeunesse Esch következő 6 mérkőzések

2018-05-19 Jeunesse Esch - US Esch
2018-08-05 Jeunesse Esch - Fola Esch
2018-08-12 Jeunesse Esch - US Rumelange
2018-08-19 Mondorf - Jeunesse Esch
2018-08-26 Jeunesse Esch - Etzella
2018-09-02 F91 Dudelange - Jeunesse Esch

Oddsok és valószínűségek

Normál 1X2 1 X 2
Oddsok 2.65 3.60 2.20
Valószínűség 31% 19% 50%
2 @ 2.20
Dupla esély 1X X2
Oddsok 1.55 1.40
Valószínűség 38% 62%
X2 @ 1.40
Felett/Alatt 1.5 Flt Alt
Oddsok   1.14 4.90
Valószínűség   91% 9%
Felett 1.5 @ 1.14
Felett/Alatt 2.5 Flt Alt
Oddsok   1.50 2.40
Valószínűség   72% 28%
Felett 2.5 @ 1.50
Felett/Alatt 3.5 Flt Alt
Oddsok   2.25 1.57
Valószínűség   45% 55%
Alatt 3.5 @ 1.57
Mindkét Csapat gólt Szerez Igen Nem
Oddsok   1.48 2.50
Valószínűség   68% 32%
Igen @ 1.48

*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-05-13 12:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!

Get it on Google Play