National Division - Luxemburg
vasárnap, 18.03.2018
15:00
15:00

Petange

Fola Esch
2 - 3
(0 - 0, 2 - 3)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Petange |
| Vendég: | Esch-sur-Alzette |
| Távolság: | 10.0 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (16:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.10 | 4.00 | 1.85 | X2 | 1.80 | 1.30 | |||
| 30% | 23% | 47% | 1.30 | 38% | 62% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| - | - | 1.55 | 2.30 | 2.40 | 1.50 | ||||||
| 91% | 9% | 71% | 29% | 41% | 59% |
Utolsó 9 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-17 | Fola Esch | 3 - 2 | Petange |
| 2017-04-02 | Petange | 1 - 1 | Fola Esch |
| 2016-10-16 | Fola Esch | 3 - 1 | Petange |
| 2013-05-05 | Petange | 0 - 2 | Fola Esch |
| 2012-11-04 | Fola Esch | 3 - 0 | Petange |
| 2012-04-01 | Petange | 2 - 1 | Fola Esch |
| 2011-10-01 | Fola Esch | 0 - 1 | Petange |
| 2011-04-08 | Petange | 1 - 0 | Fola Esch |
| 2010-10-02 | Fola Esch | 1 - 1 | Petange |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 4 | 7 | 4 | 2 | |
| 33% | 22% | 44% | 78% | 44% | 22% |
Petange utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-14 | Victoria Rosport | 0 - 2 | Petange |
| 2018-03-11 | Un. Luxembourg | 2 - 3 | Petange |
| 2018-03-07 | Petange | 1 - 1 | Rodange 91 |
| 2018-02-18 | F91 Dudelange | 2 - 1 | Petange |
| 2017-11-26 | Jeunesse Esch | 3 - 3 | Petange |
| 2017-11-19 | Petange | 1 - 1 | Mondorf |
| 2017-11-05 | Petange | 0 - 2 | Differdange |
| 2017-10-22 | US Esch | 0 - 3 | Petange |
| 2017-10-15 | US Hostert | 2 - 2 | Petange |
| 2017-09-30 | Petange | 2 - 1 | UNA Strassen |
| 2017-09-17 | Fola Esch | 3 - 2 | Petange |
| 2017-09-10 | Petange | 2 - 1 | Un. Luxembourg |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 12 | 8 | 4 | |
| 42% | 33% | 25% | 100% | 67% | 33% |
Fola Esch utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-14 | Un. Luxembourg | 2 - 1 | Fola Esch |
| 2018-03-11 | Fola Esch | 3 - 1 | UNA Strassen |
| 2018-03-07 | Fola Esch | 2 - 4 | Pr. Niedercorn |
| 2018-02-18 | Jeunesse Esch | 3 - 3 | Fola Esch |
| 2017-11-26 | Rodange 91 | 0 - 3 | Fola Esch |
| 2017-11-19 | Fola Esch | 2 - 1 | RM Hamm Benfica |
| 2017-11-05 | Fola Esch | 1 - 1 | Mondorf |
| 2017-10-22 | F91 Dudelange | 4 - 3 | Fola Esch |
| 2017-10-15 | Fola Esch | 6 - 3 | Differdange |
| 2017-09-30 | US Esch | 0 - 1 | Fola Esch |
| 2017-09-17 | Fola Esch | 3 - 2 | Petange |
| 2017-09-10 | UNA Strassen | 0 - 4 | Fola Esch |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 11 | 10 | 7 | |
| 58% | 17% | 25% | 92% | 83% | 58% |
Tabella National Division
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pr. Niedercorn | 16 | +30 | 38 |
| 2 | F91 Dudelange | 16 | +28 | 38 |
| 3 | Differdange | 16 | +16 | 29 |
| 4 | Jeunesse Esch | 16 | +7 | 27 |
| 5 | Fola Esch | 16 | +8 | 25 |
| 6 | US Hostert | 16 | +1 | 23 |
| 7 | RM Hamm Benfica | 16 | +1 | 23 |
| 8 | Mondorf | 16 | 0 | 23 |
| 9 | Petange | 16 | -3 | 22 |
| 10 | Un. Luxembourg | 16 | 0 | 19 |
| 11 | Rodange 91 | 16 | -12 | 18 |
| 12 | Victoria Rosport | 16 | -15 | 14 |
| 13 | UNA Strassen | 16 | -30 | 10 |
| 14 | US Esch | 16 | -31 | 3 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Petange | |
| Fola Esch | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Petange | Fola Esch |
|---|---|---|---|
| 1 | Pr. Niedercorn | 2 - 1 | |
| 2 | F91 Dudelange | 4 - 3 | |
| 3 | Differdange | 0 - 2 | |
| 4 | Jeunesse Esch | 3 - 3 | |
| 5 | Fola Esch | - | |
| 6 | US Hostert | 2 - 0 | |
| 7 | RM Hamm Benfica | 0 - 1 | |
| 8 | Mondorf | 1 - 1 | |
| 9 | Petange | - | |
| 10 | Un. Luxembourg | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 11 | Rodange 91 | 1 - 1 | 0 - 3 |
| 12 | Victoria Rosport | 2 - 1 | |
| 13 | UNA Strassen | 2 - 1 | 0 - 4 |
| 14 | US Esch | 0 - 1 |
Liga pozíció
| Petange | Fola Esch | |
| Pozíció | 9 | 5 |
| Pontok | 22 | 25 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 9 | 6 |
| Pontok | 11 | 10 |
Liga forma
| Petange | Fola Esch | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
4 6 |
7
4 5 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
2 2 |
3
1 4 |
Liga gólok
| Petange | Fola Esch | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
26
29 |
37
29 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
8
8 |
16
13 |
Teljes statisztika National Division
| Mérkőzések (112) | |
| Hazai győzelmek | 45% |
| Döntetlenek | 21% |
| Vendég győzelmek | 34% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (385) | |
| Meccsenkénti gólok | 3.44 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.79 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.64 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 77% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 85% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 67% |
| Felett 1.5 | 88% |
| Felett 2.5 | 70% |
| Felett 3.5 | 44% |
Petange következő 6 mérkőzések
| 2018-03-31 | UNA Strassen | - | Petange |
| 2018-04-08 | Petange | - | US Hostert |
| 2018-04-11 | Petange | - | Pr. Niedercorn |
| 2018-04-15 | Petange | - | US Esch |
| 2018-04-22 | Differdange | - | Petange |
| 2018-04-29 | Petange | - | F91 Dudelange |
Fola Esch következő 6 mérkőzések
| 2018-03-30 | Fola Esch | - | US Esch |
| 2018-04-08 | Differdange | - | Fola Esch |
| 2018-04-11 | Fola Esch | - | US Hostert |
| 2018-04-15 | Fola Esch | - | F91 Dudelange |
| 2018-04-22 | Mondorf | - | Fola Esch |
| 2018-04-29 | Fola Esch | - | Jeunesse Esch |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.10 | 4.00 | 1.85 |
| Valószínűség | 30% | 23% | 47% |
| X2 @ 1.30 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 1.30 |
| Valószínűség | 38% | 62% |
| X2 @ 1.30 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | - | - | |
| Valószínűség | 91% | 9% | |
| Felett 1.5 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.55 | 2.30 | |
| Valószínűség | 71% | 29% | |
| Felett 2.5 @ 1.55 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.40 | 1.50 | |
| Valószínűség | 41% | 59% | |
| Alatt 3.5 @ 1.50 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.57 | 2.25 | |
| Valószínűség | 72% | 28% | |
| Igen @ 1.57 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-18 12:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
