Peru
szombat, 07.04.2018
21:30
Union Comercio
Sport Boys
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Nueva Cajamarca |
| Vendég: |
Callao |
| Távolság: |
625.2 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Carlos Vidaurre Garcia
|
| Befogadóképesség: |
18 000 |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
21:30 (15:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.14 |
3.00 |
3.39 |
1X |
|
|
|
1.30 |
1.66 |
| 37% |
33% |
30% |
1.30 |
|
|
|
60% |
40% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.25 |
3.75 |
|
|
|
1.85 |
1.95 |
|
|
|
3.00 |
1.36 |
| 75% |
25% |
|
|
|
53% |
47% |
|
|
|
33% |
67% |
Utolsó 7 közvetlen mérkőzések
|
2018-02-18 |
Sport Boys
|
1 - 0 |
Union Comercio
|
|
2012-10-21 |
Union Comercio
|
2 - 1 |
Sport Boys
|
|
2012-08-19 |
Sport Boys
|
1 - 1 |
Union Comercio
|
|
2012-07-28 |
Sport Boys
|
0 - 1 |
Union Comercio
|
|
2012-05-06 |
Union Comercio
|
2 - 1 |
Sport Boys
|
|
2011-11-27 |
Sport Boys
|
1 - 3 |
Union Comercio
|
|
2011-05-18 |
Union Comercio
|
0 - 0 |
Sport Boys
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
1 |
|
4 |
3 |
1 |
| 57% |
29% |
14% |
|
57% |
43% |
14% |
Union Comercio utolsó 12 mérkőzések
|
2018-03-30 |
Binacional
|
3 - 0 |
Union Comercio
|
|
2018-03-21 |
Real Garcilaso
|
5 - 2 |
Union Comercio
|
|
2018-03-15 |
Union Comercio
|
1 - 4 |
Sport Huancayo
|
|
2018-03-11 |
Acad. Cantolao
|
1 - 0 |
Union Comercio
|
|
2018-03-05 |
Union Comercio
|
1 - 1 |
Melgar Arequipa
|
|
2018-02-24 |
Union Comercio
|
2 - 1 |
Dep. Municipal
|
|
2018-02-18 |
Sport Boys
|
1 - 0 |
Union Comercio
|
|
2018-02-12 |
Union Comercio
|
1 - 2 |
Binacional
|
|
2018-02-06 |
Sport Huancayo
|
3 - 2 |
Union Comercio
|
|
2017-12-03 |
Sp. Cristal
|
2 - 0 |
Union Comercio
|
|
2017-11-28 |
Union Comercio
|
2 - 2 |
Acad. Cantolao
|
|
2017-11-25 |
Sport Rosario
|
0 - 0 |
Union Comercio
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
3 |
8 |
|
9 |
7 |
4 |
| 8% |
25% |
67% |
|
75% |
58% |
33% |
Sport Boys utolsó 12 mérkőzések
|
2018-04-01 |
Sport Boys
|
1 - 1 |
Melgar Arequipa
|
|
2018-03-25 |
Real Garcilaso
|
2 - 0 |
Sport Boys
|
|
2018-03-11 |
Dep. Municipal
|
3 - 2 |
Sport Boys
|
|
2018-03-04 |
Sport Boys
|
1 - 1 |
Acad. Cantolao
|
|
2018-02-28 |
Sport Boys
|
0 - 1 |
Binacional
|
|
2018-02-24 |
Sport Huancayo
|
2 - 0 |
Sport Boys
|
|
2018-02-18 |
Sport Boys
|
1 - 0 |
Union Comercio
|
|
2018-02-11 |
Melgar Arequipa
|
2 - 1 |
Sport Boys
|
|
2018-02-04 |
Sport Boys
|
3 - 1 |
Real Garcilaso
|
|
2017-11-26 |
Un. Cesar Vallejo
|
1 - 1 |
Sport Boys
|
|
2017-10-21 |
Sport Boys
|
1 - 2 |
Cienciano
|
|
2017-10-15 |
Un. Cesar Vallejo
|
1 - 1 |
Sport Boys
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
4 |
6 |
|
10 |
4 |
2 |
| 17% |
33% |
50% |
|
83% |
33% |
17% |
Union Comercio következő 6 mérkőzések
|
2018-04-11 |
Dep. Municipal
|
- |
Union Comercio
|
|
2018-04-14 |
Union Comercio
|
- |
Real Garcilaso
|
|
2018-04-21 |
Melgar Arequipa
|
- |
Union Comercio
|
|
2018-04-28 |
Union Comercio
|
- |
Acad. Cantolao
|
|
2018-05-19 |
Union Comercio
|
- |
Acad. Cantolao
|
|
2018-05-27 |
Sp. Cristal
|
- |
Union Comercio
|
Sport Boys következő 6 mérkőzések
|
2018-04-13 |
Sport Boys
|
- |
Sport Huancayo
|
|
2018-04-17 |
Binacional
|
- |
Sport Boys
|
|
2018-04-22 |
Acad. Cantolao
|
- |
Sport Boys
|
|
2018-04-29 |
Sport Boys
|
- |
Dep. Municipal
|
|
2018-05-20 |
Sport Boys
|
- |
Sp. Cristal
|
|
2018-05-27 |
Alianza Lima
|
- |
Sport Boys
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
2.14 |
3.00 |
3.39 |
| Valószínűség |
37% |
33% |
30% |
|
1X @ 1.30 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.30 |
1.66 |
| Valószínűség |
60% |
40% |
|
1X @ 1.30 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.25 |
3.75 |
| Valószínűség |
|
75% |
25% |
|
Felett 1.5 @ 1.25 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.85 |
1.95 |
| Valószínűség |
|
53% |
47% |
|
Felett 2.5 @ 1.85 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
3.00 |
1.36 |
| Valószínűség |
|
33% |
67% |
|
Alatt 3.5 @ 1.36 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.66 |
2.10 |
| Valószínűség |
|
58% |
42% |
|
Igen @ 1.66 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-07 20:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!