Serie C - B. csoport - Olaszország
szombat, 03.03.2018
17:30
17:30

Union Brescia

Ravenna
elhalasztva
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Brescia |
| Vendég: | Ravenna |
| Távolság: | 198.1 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 17:30 (18:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.66 | 3.60 | 5.25 | 1 | 1.14 | 2.10 | |||
| 41% | 34% | 25% | 1.66 | 74% | 26% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.39 | 2.75 | 2.25 | 1.61 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 66% | 34% | 42% | 58% | 23% | 77% |
Utolsó 1 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-15 | Ravenna | 0 - 1 | Union Brescia |
Union Brescia utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-24 | Mestre | 3 - 2 | Union Brescia |
| 2018-02-17 | Union Brescia | 1 - 1 | Teramo |
| 2018-02-10 | Pordenone | 0 - 3 | Union Brescia |
| 2018-02-03 | Union Brescia | 1 - 3 | Vicenza |
| 2018-01-27 | Fano | 1 - 1 | Union Brescia |
| 2018-01-20 | Union Brescia | 1 - 0 | Sambenedettese |
| 2017-12-29 | Renate | 2 - 1 | Union Brescia |
| 2017-12-22 | Union Brescia | 3 - 2 | Reggiana |
| 2017-12-09 | Triestina | 2 - 1 | Union Brescia |
| 2017-12-05 | Renate | 1 - 1 | Union Brescia |
| 2017-12-02 | Union Brescia | 2 - 1 | Südtirol |
| 2017-11-26 | Santarcangelo | 1 - 2 | Union Brescia |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 11 | 8 | 3 | |
| 42% | 25% | 33% | 92% | 67% | 25% |
Ravenna utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-26 | Ravenna | 1 - 0 | Pordenone |
| 2018-02-17 | Padova | 2 - 0 | Ravenna |
| 2018-02-10 | Ravenna | 1 - 2 | Fano |
| 2018-01-27 | Ravenna | 1 - 1 | Teramo |
| 2018-01-20 | Triestina | 1 - 1 | Ravenna |
| 2017-12-29 | Ravenna | 1 - 2 | Bassano Virtus |
| 2017-12-22 | Fermana | 0 - 0 | Ravenna |
| 2017-12-16 | Ravenna | 3 - 1 | Santarcangelo |
| 2017-12-09 | Südtirol | 0 - 0 | Ravenna |
| 2017-12-02 | Vicenza | 0 - 2 | Ravenna |
| 2017-11-26 | Ravenna | 1 - 0 | Renate |
| 2017-11-19 | Reggiana | 3 - 0 | Ravenna |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 8 | 4 | 1 | |
| 33% | 33% | 33% | 67% | 33% | 8% |
Tabella Serie C - B. csoport
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Padova | 24 | +15 | 49 |
| 2 | Bassano Virtus | 26 | +10 | 40 |
| 3 | Reggiana | 23 | +9 | 39 |
| 4 | Sambenedettese | 24 | +8 | 38 |
| 5 | Union Brescia | 25 | +3 | 37 |
| 6 | Südtirol | 24 | +4 | 35 |
| 7 | Triestina | 25 | +10 | 35 |
| 8 | Renate | 23 | +1 | 33 |
| 9 | Pordenone | 25 | -1 | 33 |
| 10 | Mestre | 24 | +4 | 32 |
| 11 | Albinoleffe | 24 | +1 | 31 |
| 12 | Fermana | 25 | -4 | 31 |
| 13 | Gubbio | 24 | -9 | 27 |
| 14 | Vicenza | 23 | -1 | 26 |
| 15 | Ravenna | 24 | -10 | 26 |
| 16 | Teramo | 24 | -9 | 23 |
| 17 | Fano | 24 | -8 | 22 |
| 18 | Santarcangelo | 25 | -23 | 21 |
| 19 | Modena | 0 | 0 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Union Brescia | |
| Ravenna | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Union Brescia | Ravenna |
|---|---|---|---|
| 1 | Padova | 2 - 2 | 2 - 0 |
| 2 | Bassano Virtus | 2 - 1 | |
| 3 | Reggiana | 3 - 2 | 3 - 0 |
| 4 | Sambenedettese | 1 - 0 | |
| 5 | Union Brescia | - | |
| 6 | Südtirol | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 7 | Triestina | 1 - 1 | |
| 8 | Renate | 0 - 1 | |
| 9 | Pordenone | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 10 | Mestre | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 11 | Albinoleffe | 1 - 2 | |
| 12 | Fermana | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 13 | Gubbio | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 14 | Vicenza | 1 - 3 | 0 - 2 |
| 15 | Ravenna | - | |
| 16 | Teramo | 1 - 1 | 3 - 2 |
| 17 | Fano | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 18 | Santarcangelo | ||
| 19 | Modena |
Liga pozíció
| Union Brescia | Ravenna | |
| Pozíció | 5 | 15 |
| Pontok | 37 | 26 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 8 | 13 |
| Pontok | 19 | 13 |
Liga forma
| Union Brescia | Ravenna | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
10
7 8 |
7
5 12 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
4 4 |
3
4 5 |
Liga gólok
| Union Brescia | Ravenna | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
34
31 |
20
30 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
16
16 |
9
13 |
Teljes statisztika Serie C - B. csoport
| Mérkőzések (218) | |
| Hazai győzelmek | 39% |
| Döntetlenek | 31% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (473) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.17 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.15 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.02 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 71% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 67% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 50% |
| Felett 1.5 | 62% |
| Felett 2.5 | 41% |
| Felett 3.5 | 17% |
Union Brescia következő 6 mérkőzések
| 2018-03-11 | Gubbio | - | Union Brescia |
| 2018-03-21 | Padova | - | Union Brescia |
| 2018-03-25 | Fermana | - | Union Brescia |
| 2018-03-31 | Union Brescia | - | Bassano Virtus |
| 2018-04-04 | Union Brescia | - | Ravenna |
| 2018-04-08 | Albinoleffe | - | Union Brescia |
Ravenna következő 6 mérkőzések
| 2018-03-11 | Albinoleffe | - | Ravenna |
| 2018-03-18 | Ravenna | - | Mestre |
| 2018-03-25 | Ravenna | - | Gubbio |
| 2018-03-31 | Sambenedettese | - | Ravenna |
| 2018-04-04 | Union Brescia | - | Ravenna |
| 2018-04-08 | Ravenna | - | Reggiana |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 3.60 | 5.25 |
| Valószínűség | 41% | 34% | 25% |
| 1 @ 1.66 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.14 | 2.10 |
| Valószínűség | 74% | 26% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 2.75 | |
| Valószínűség | 66% | 34% | |
| Felett 1.5 @ 1.39 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 1.61 | |
| Valószínűség | 42% | 58% | |
| Alatt 2.5 @ 1.61 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.00 | 1.22 | |
| Valószínűség | 23% | 77% | |
| Alatt 3.5 @ 1.22 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.20 | 1.61 | |
| Valószínűség | 43% | 57% | |
| Nem @ 1.61 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-03 16:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
