2. Bundesliga - Németország
szombat, 10.02.2018
12:00
12:00

Union Berlin

Düsseldorf
3 - 1
(0 - 1, 3 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Berlin |
| Vendég: | Düsseldorf |
| Távolság: | 477.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stadion An der Alten Forsterei |
| Befogadóképesség: | 21 704 (3 617) |
| Méretek: | 109 x 73 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Vezetőedző | |
| Hazai: | Mauro Lustrinelli (Sva) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 12:00 (13:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.39 | 3.39 | X2 | 1.33 | 1.75 | |||
| 26% | 27% | 47% | 1.75 | 35% | 65% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.85 | 1.95 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 75% | 25% | 52% | 48% | 36% | 64% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-10 | Düsseldorf | 3 - 2 | Union Berlin |
| 2017-04-09 | Düsseldorf | 2 - 2 | Union Berlin |
| 2016-10-29 | Union Berlin | 0 - 1 | Düsseldorf |
| 2015-12-12 | Düsseldorf | 0 - 3 | Union Berlin |
| 2015-07-26 | Union Berlin | 1 - 1 | Düsseldorf |
| 2014-12-19 | Düsseldorf | 1 - 0 | Union Berlin |
| 2014-08-08 | Union Berlin | 1 - 1 | Düsseldorf |
| 2014-02-14 | Düsseldorf | 1 - 1 | Union Berlin |
| 2013-08-19 | Union Berlin | 2 - 1 | Düsseldorf |
| 2012-04-22 | Düsseldorf | 2 - 1 | Union Berlin |
| 2011-11-19 | Union Berlin | 0 - 0 | Düsseldorf |
| 2011-04-15 | Düsseldorf | 3 - 0 | Union Berlin |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 9 | 6 | 2 | |
| 17% | 42% | 42% | 75% | 50% | 17% |
Union Berlin utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-05 | Arm. Bielefeld | 1 - 1 | Union Berlin |
| 2018-01-26 | Union Berlin | 0 - 1 | Nürnberg |
| 2018-01-23 | Holstein Kiel | 2 - 2 | Union Berlin |
| 2018-01-17 | Union Berlin | 1 - 1 | Ingolstadt |
| 2018-01-10 | Union Berlin | 3 - 1 | KAA Gent |
| 2017-12-15 | Union Berlin | 1 - 2 | Ingolstadt |
| 2017-12-09 | Union Berlin | 0 - 1 | Dynamo Dresden |
| 2017-12-03 | Bochum | 2 - 1 | Union Berlin |
| 2017-11-24 | Union Berlin | 3 - 3 | Darmstadt |
| 2017-11-18 | Heidenheim | 4 - 3 | Union Berlin |
| 2017-11-09 | Union Berlin | 1 - 1 | Horsens |
| 2017-11-04 | Union Berlin | 1 - 0 | Sankt Pauli |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 9 | 6 | 4 | |
| 17% | 42% | 42% | 75% | 50% | 33% |
Düsseldorf utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-02 | Düsseldorf | 1 - 0 | Sandhausen |
| 2018-01-27 | Kaiserslautern | 1 - 3 | Düsseldorf |
| 2018-01-24 | Düsseldorf | 2 - 1 | Erzgebirge Aue |
| 2018-01-09 | Düsseldorf | 1 - 3 | Standard Liege |
| 2018-01-06 | B. Dortmund | 2 - 0 | Düsseldorf |
| 2017-12-15 | E. Braunschweig | 0 - 1 | Düsseldorf |
| 2017-12-11 | Düsseldorf | 0 - 2 | Nürnberg |
| 2017-12-02 | Holstein Kiel | 2 - 2 | Düsseldorf |
| 2017-11-27 | Düsseldorf | 1 - 3 | Dynamo Dresden |
| 2017-11-19 | Ingolstadt | 1 - 0 | Düsseldorf |
| 2017-11-05 | Düsseldorf | 2 - 2 | Heidenheim |
| 2017-10-30 | Bochum | 0 - 0 | Düsseldorf |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 8 | 6 | 5 | |
| 33% | 25% | 42% | 67% | 50% | 42% |
Tabella 2. Bundesliga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Düsseldorf | 21 | +11 | 43 |
| 2 | Nürnberg | 21 | +17 | 40 |
| 3 | Holstein Kiel | 22 | +12 | 36 |
| 4 | Duisburg | 21 | +2 | 33 |
| 5 | Ingolstadt | 21 | +9 | 32 |
| 6 | Sandhausen | 21 | +6 | 31 |
| 7 | Jahn Regensburg | 21 | +3 | 30 |
| 8 | Arm. Bielefeld | 21 | +2 | 30 |
| 9 | Heidenheim | 21 | -4 | 29 |
| 10 | Union Berlin | 21 | +6 | 28 |
| 11 | Sankt Pauli | 21 | -12 | 27 |
| 12 | Dynamo Dresden | 21 | -3 | 26 |
| 13 | Bochum | 22 | -7 | 26 |
| 14 | E. Braunschweig | 21 | +2 | 25 |
| 15 | Erzgebirge Aue | 21 | -13 | 23 |
| 16 | Darmstadt | 21 | -4 | 22 |
| 17 | Greuther Fürth | 21 | -12 | 20 |
| 18 | Kaiserslautern | 21 | -15 | 18 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Union Berlin | |
| Düsseldorf | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Union Berlin | Düsseldorf |
|---|---|---|---|
| 1 | Düsseldorf | - | |
| 2 | Nürnberg | 0 - 1 | |
| 3 | Holstein Kiel | 4 - 3 | 2 - 2 |
| 4 | Duisburg | ||
| 5 | Ingolstadt | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 6 | Sandhausen | 1 - 2 | |
| 7 | Jahn Regensburg | ||
| 8 | Arm. Bielefeld | 1 - 1 | 0 - 2 |
| 9 | Heidenheim | ||
| 10 | Union Berlin | - | |
| 11 | Sankt Pauli | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 12 | Dynamo Dresden | 0 - 1 | |
| 13 | Bochum | 0 - 0 | |
| 14 | E. Braunschweig | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 15 | Erzgebirge Aue | 0 - 2 | |
| 16 | Darmstadt | 3 - 3 | |
| 17 | Greuther Fürth | 3 - 1 | 3 - 1 |
| 18 | Kaiserslautern | 5 - 0 | 1 - 3 |
Liga pozíció
| Union Berlin | Düsseldorf | |
| Pozíció | 10 | 1 |
| Pontok | 28 | 43 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 9 | 2 |
| Pontok | 15 | 20 |
Liga forma
| Union Berlin | Düsseldorf | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
7 7 |
13
4 4 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
3 3 |
6
2 2 |
Liga gólok
| Union Berlin | Düsseldorf | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
36
30 |
33
22 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
19
13 |
15
9 |
Teljes statisztika 2. Bundesliga
| Mérkőzések (190) | |
| Hazai győzelmek | 41% |
| Döntetlenek | 27% |
| Vendég győzelmek | 33% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (530) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.79 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.49 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.29 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 79% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 73% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 56% |
| Felett 1.5 | 78% |
| Felett 2.5 | 54% |
| Felett 3.5 | 32% |
Union Berlin következő 6 mérkőzések
| 2018-02-18 | E. Braunschweig | - | Union Berlin |
| 2018-02-24 | Union Berlin | - | Sandhausen |
| 2018-03-02 | Kaiserslautern | - | Union Berlin |
| 2018-03-11 | Union Berlin | - | Erzgebirge Aue |
| 2018-03-17 | Union Berlin | - | Jahn Regensburg |
| 2018-03-22 | Wolfsburg | - | Union Berlin |
Düsseldorf következő 6 mérkőzések
| 2018-02-17 | Düsseldorf | - | Greuther Fürth |
| 2018-02-23 | Jahn Regensburg | - | Düsseldorf |
| 2018-03-04 | Düsseldorf | - | Sankt Pauli |
| 2018-03-11 | Duisburg | - | Düsseldorf |
| 2018-03-16 | Düsseldorf | - | Arm. Bielefeld |
| 2018-04-02 | Darmstadt | - | Düsseldorf |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 3.39 | 3.39 |
| Valószínűség | 26% | 27% | 47% |
| X2 @ 1.75 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 1.75 |
| Valószínűség | 35% | 65% |
| X2 @ 1.75 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 3.75 | |
| Valószínűség | 75% | 25% | |
| Felett 1.5 @ 1.25 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.85 | 1.95 | |
| Valószínűség | 52% | 48% | |
| Felett 2.5 @ 1.85 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.00 | 1.36 | |
| Valószínűség | 36% | 64% | |
| Alatt 3.5 @ 1.36 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 2.10 | |
| Valószínűség | 58% | 42% | |
| Igen @ 1.66 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-10 08:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
