Stars League - Katar
vasárnap, 08.04.2018
16:15
16:15

Umm-Salal

Al-Markhiya
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Umm Salal |
| Vendég: | Doha |
| Távolság: | 19.9 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 16:15 (18:15 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 4.20 | 5.50 | 1 | 1.12 | 2.50 | |||
| 55% | 27% | 18% | 1.50 | 75% | 25% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.17 | 4.47 | 1.57 | 2.35 | 2.33 | 1.53 | ||||||
| 79% | 21% | 57% | 43% | 43% | 57% |
Utolsó 2 közvetlen mérkőzések
| 2017-12-12 | Umm-Salal | 3 - 0 | Al-Markhiya |
| 2017-12-08 | Al-Markhiya | 1 - 1 | Umm-Salal |
Umm-Salal utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-17 | Al-Rayyan | 2 - 2 | Umm-Salal |
| 2018-03-09 | Umm-Salal | 2 - 1 | Al-Sadd |
| 2018-03-03 | Qatar SC | 2 - 2 | Umm-Salal |
| 2018-02-23 | Umm-Salal | 1 - 0 | Al-Sailiya |
| 2018-02-15 | Al-Duhail | 5 - 0 | Umm-Salal |
| 2018-02-09 | Al-Khor | 1 - 2 | Umm-Salal |
| 2018-02-02 | Al-Arabi Doha | 0 - 0 | Umm-Salal |
| 2018-01-27 | Umm-Salal | 1 - 1 | Al-Ahli Doha |
| 2018-01-20 | Umm-Salal | 2 - 4 | Al-Gharafa |
| 2018-01-11 | Al Kharaitiyat | 1 - 3 | Umm-Salal |
| 2017-12-16 | Al-Gharafa | 1 - 0 | Umm-Salal |
| 2017-12-12 | Umm-Salal | 3 - 0 | Al-Markhiya |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 9 | 8 | 5 | |
| 42% | 33% | 25% | 75% | 67% | 42% |
Al-Markhiya utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-17 | Al-Markhiya | 2 - 4 | Al-Duhail |
| 2018-03-10 | Al-Ahli Doha | 0 - 2 | Al-Markhiya |
| 2018-03-03 | Al-Arabi Doha | 3 - 1 | Al-Markhiya |
| 2018-02-24 | Al-Markhiya | 0 - 3 | Al-Gharafa |
| 2018-02-17 | Al-Markhiya | 1 - 1 | Al-Khor |
| 2018-02-10 | Al Kharaitiyat | 3 - 2 | Al-Markhiya |
| 2018-02-02 | Al-Markhiya | 1 - 3 | Al-Rayyan |
| 2018-01-26 | Al-Sailiya | 4 - 1 | Al-Markhiya |
| 2018-01-19 | Al-Markhiya | 0 - 1 | Qatar SC |
| 2018-01-13 | Al-Sadd | 0 - 0 | Al-Markhiya |
| 2017-12-12 | Umm-Salal | 3 - 0 | Al-Markhiya |
| 2017-12-08 | Al-Markhiya | 1 - 1 | Umm-Salal |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 8 | 10 | 7 | 5 | |
| 8% | 25% | 67% | 83% | 58% | 42% |
Tabella Stars League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Duhail | 22 | +59 | 60 |
| 2 | Al-Sadd | 22 | +43 | 49 |
| 3 | Al-Rayyan | 21 | +12 | 40 |
| 4 | Al-Gharafa | 21 | +6 | 32 |
| 5 | Umm-Salal | 21 | -1 | 32 |
| 6 | Al-Sailiya | 22 | -2 | 28 |
| 7 | Al-Arabi Doha | 21 | -11 | 24 |
| 8 | Al-Ahli Doha | 21 | -15 | 22 |
| 9 | Qatar SC | 21 | -19 | 22 |
| 10 | Al-Khor | 21 | -16 | 21 |
| 11 | Al Kharaitiyat | 22 | -33 | 16 |
| 12 | Al-Markhiya | 21 | -23 | 12 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Umm-Salal | |
| Al-Markhiya | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Umm-Salal | Al-Markhiya |
|---|---|---|---|
| 1 | Al-Duhail | 1 - 4 | 2 - 1 |
| 2 | Al-Sadd | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 3 | Al-Rayyan | 1 - 1 | 4 - 1 |
| 4 | Al-Gharafa | 2 - 4 | 1 - 1 |
| 5 | Umm-Salal | - | |
| 6 | Al-Sailiya | 1 - 0 | 4 - 1 |
| 7 | Al-Arabi Doha | 4 - 1 | 3 - 1 |
| 8 | Al-Ahli Doha | 1 - 1 | 0 - 2 |
| 9 | Qatar SC | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 10 | Al-Khor | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 11 | Al Kharaitiyat | 3 - 1 | 3 - 2 |
| 12 | Al-Markhiya | - |
Liga pozíció
| Umm-Salal | Al-Markhiya | |
| Pozíció | 5 | 12 |
| Pontok | 32 | 12 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 3 | 10 |
| Pontok | 18 | 8 |
Liga forma
| Umm-Salal | Al-Markhiya | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
8 5 |
2
6 13 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
3 2 |
2
2 6 |
Liga gólok
| Umm-Salal | Al-Markhiya | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
32
33 |
18
41 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
17
14 |
10
18 |
Teljes statisztika Stars League
| Mérkőzések (128) | |
| Hazai győzelmek | 38% |
| Döntetlenek | 20% |
| Vendég győzelmek | 41% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (462) | |
| Meccsenkénti gólok | 3.61 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.81 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.80 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 78% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 83% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 64% |
| Felett 1.5 | 88% |
| Felett 2.5 | 67% |
| Felett 3.5 | 50% |
Umm-Salal következő 6 mérkőzések
| 2018-08-04 | Al-Sailiya | - | Umm-Salal |
| 2018-08-10 | Al-Rayyan | - | Umm-Salal |
| 2018-08-17 | Umm-Salal | - | Al-Ahli Doha |
| 2018-09-01 | Al-Arabi Doha | - | Umm-Salal |
| 2018-09-15 | Al-Gharafa | - | Umm-Salal |
| 2018-09-21 | Al Kharaitiyat | - | Umm-Salal |
Al-Markhiya következő 6 mérkőzések
| 2018-04-24 | Al-Shamal SC | - | Al-Markhiya |
| 2020-08-28 | Al-Khor | - | Al-Markhiya |
| 2021-01-26 | Al-Rayyan | - | Al-Markhiya |
| 2021-04-28 | Al-Mesaimeer SC | - | Al-Markhiya |
| 2021-05-02 | Al-Markhiya | - | Al-Gharafa |
| 2021-05-05 | Al-Markhiya | - | Al-Sailiya |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.50 | 4.20 | 5.50 |
| Valószínűség | 55% | 27% | 18% |
| 1 @ 1.50 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.12 | 2.50 |
| Valószínűség | 75% | 25% |
| 1X @ 1.12 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.17 | 4.47 | |
| Valószínűség | 79% | 21% | |
| Felett 1.5 @ 1.17 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.57 | 2.35 | |
| Valószínűség | 57% | 43% | |
| Felett 2.5 @ 1.57 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.33 | 1.53 | |
| Valószínűség | 43% | 57% | |
| Alatt 3.5 @ 1.53 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.60 | 2.19 | |
| Valószínűség | 64% | 36% | |
| Igen @ 1.60 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-08 12:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
