K League 1 - Dél-Korea
szombat, 28.04.2018
08:00
08:00

Ulsan HD

Jeonnam Dragons
1 - 1
(1 - 1, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Ulsan |
| Vendég: | Gwangyang |
| Távolság: | 162.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Ulsan Munsu |
| Befogadóképesség: | 44 102 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 08:00 (16:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.83 | 3.39 | 4.50 | 1 | 1.19 | 2.00 | |||
| 57% | 23% | 20% | 1.83 | 73% | 27% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.85 | 1.95 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 81% | 19% | 59% | 41% | 26% | 74% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-23 | Ulsan HD | 1 - 0 | Jeonnam Dragons |
| 2017-05-20 | Ulsan HD | 1 - 0 | Jeonnam Dragons |
| 2017-04-22 | Jeonnam Dragons | 5 - 0 | Ulsan HD |
| 2016-11-06 | Jeonnam Dragons | 1 - 1 | Ulsan HD |
| 2016-07-30 | Ulsan HD | 0 - 2 | Jeonnam Dragons |
| 2016-06-15 | Jeonnam Dragons | 3 - 1 | Ulsan HD |
| 2016-04-03 | Ulsan HD | 2 - 1 | Jeonnam Dragons |
| 2015-10-25 | Jeonnam Dragons | 2 - 5 | Ulsan HD |
| 2015-09-19 | Ulsan HD | 3 - 2 | Jeonnam Dragons |
| 2015-07-05 | Jeonnam Dragons | 2 - 1 | Ulsan HD |
| 2015-03-21 | Ulsan HD | 0 - 0 | Jeonnam Dragons |
| 2014-09-28 | Jeonnam Dragons | 1 - 1 | Ulsan HD |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 9 | 6 | 4 | |
| 42% | 25% | 33% | 75% | 50% | 33% |
Ulsan HD utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-25 | Ulsan HD | 2 - 1 | Incheon Utd |
| 2018-04-22 | Gyeongnam | 0 - 0 | Ulsan HD |
| 2018-04-18 | Kawasaki Front. | 2 - 2 | Ulsan HD |
| 2018-04-14 | Ulsan HD | 1 - 0 | Seoul |
| 2018-04-11 | Daegu | 0 - 2 | Ulsan HD |
| 2018-04-08 | Ulsan HD | 3 - 1 | Gangwon |
| 2018-04-04 | Ulsan HD | 6 - 2 | Melbourne Vict. |
| 2018-03-31 | Pohang Steelers | 2 - 1 | Ulsan HD |
| 2018-03-18 | Ulsan HD | 0 - 1 | Jeju |
| 2018-03-13 | Ulsan HD | 0 - 1 | Shanghai Port |
| 2018-03-10 | Ulsan HD | 0 - 2 | Gimcheon Sangmu |
| 2018-03-07 | Shanghai Port | 2 - 2 | Ulsan HD |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 8 | 6 | 4 | |
| 42% | 25% | 33% | 67% | 50% | 33% |
Jeonnam Dragons utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-25 | Jeonnam Dragons | 2 - 1 | Seoul |
| 2018-04-21 | Jeonnam Dragons | 1 - 4 | Gangwon |
| 2018-04-14 | Jeonbuk Motors | 3 - 0 | Jeonnam Dragons |
| 2018-04-11 | Jeonnam Dragons | 0 - 3 | Jeju |
| 2018-04-07 | Incheon Utd | 2 - 2 | Jeonnam Dragons |
| 2018-03-31 | Daegu | 1 - 1 | Jeonnam Dragons |
| 2018-03-17 | Jeonnam Dragons | 1 - 3 | Gyeongnam |
| 2018-03-11 | Jeonnam Dragons | 2 - 3 | Pohang Steelers |
| 2018-03-01 | Suwon Bluewings | 1 - 2 | Jeonnam Dragons |
| 2017-11-18 | Daegu | 1 - 0 | Jeonnam Dragons |
| 2017-11-05 | Jeonnam Dragons | 2 - 2 | Incheon Utd |
| 2017-10-28 | Gimcheon Sangmu | 0 - 0 | Jeonnam Dragons |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 10 | 9 | 5 | |
| 17% | 33% | 50% | 83% | 75% | 42% |
Tabella K League 1
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Jeonbuk Motors | 9 | +15 | 24 |
| 2 | Suwon Bluewings | 9 | +7 | 20 |
| 3 | Jeju | 9 | +3 | 14 |
| 4 | Gyeongnam | 9 | +1 | 14 |
| 5 | Gimcheon Sangmu | 9 | +1 | 13 |
| 6 | Pohang Steelers | 9 | 0 | 13 |
| 7 | Ulsan HD | 9 | 0 | 13 |
| 8 | Gangwon | 9 | -2 | 12 |
| 9 | Seoul | 9 | 0 | 9 |
| 10 | Jeonnam Dragons | 9 | -10 | 8 |
| 11 | Incheon Utd | 9 | -5 | 6 |
| 12 | Daegu | 9 | -10 | 6 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Ulsan HD | |
| Jeonnam Dragons | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Ulsan HD | Jeonnam Dragons |
|---|---|---|---|
| 1 | Jeonbuk Motors | 3 - 0 | |
| 2 | Suwon Bluewings | 1 - 2 | |
| 3 | Jeju | 0 - 1 | |
| 4 | Gyeongnam | ||
| 5 | Gimcheon Sangmu | 0 - 2 | |
| 6 | Pohang Steelers | ||
| 7 | Ulsan HD | - | |
| 8 | Gangwon | 3 - 1 | |
| 9 | Seoul | 1 - 0 | |
| 10 | Jeonnam Dragons | - | |
| 11 | Incheon Utd | 2 - 1 | 2 - 2 |
| 12 | Daegu | 1 - 1 |
Liga pozíció
| Ulsan HD | Jeonnam Dragons | |
| Pozíció | 7 | 10 |
| Pontok | 13 | 8 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 2 | 7 |
| Pontok | 9 | 5 |
Liga forma
| Ulsan HD | Jeonnam Dragons | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
1 4 |
2
2 5 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
0 2 |
1
2 1 |
Liga gólok
| Ulsan HD | Jeonnam Dragons | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
9
9 |
11
21 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
6
5 |
5
7 |
Teljes statisztika K League 1
| Mérkőzések (54) | |
| Hazai győzelmek | 41% |
| Döntetlenek | 19% |
| Vendég győzelmek | 41% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (141) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.61 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.28 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.33 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 67% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 78% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 54% |
| Felett 1.5 | 78% |
| Felett 2.5 | 56% |
| Felett 3.5 | 24% |
Ulsan HD következő 6 mérkőzések
| 2018-05-02 | Suwon Bluewings | - | Ulsan HD |
| 2018-05-05 | Ulsan HD | - | Pohang Steelers |
| 2018-05-09 | Ulsan HD | - | Suwon Bluewings |
| 2018-05-13 | Ulsan HD | - | Gyeongnam |
| 2018-05-16 | Suwon Bluewings | - | Ulsan HD |
| 2018-05-20 | Incheon Utd | - | Ulsan HD |
Jeonnam Dragons következő 6 mérkőzések
| 2018-05-02 | Gimcheon Sangmu | - | Jeonnam Dragons |
| 2018-05-05 | Jeonnam Dragons | - | Jeonbuk Motors |
| 2018-05-12 | Jeju | - | Jeonnam Dragons |
| 2018-05-19 | Jeonnam Dragons | - | Daegu |
| 2018-07-08 | Gangwon | - | Jeonnam Dragons |
| 2018-07-11 | Jeonnam Dragons | - | Suwon Bluewings |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.83 | 3.39 | 4.50 |
| Valószínűség | 57% | 23% | 20% |
| 1 @ 1.83 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.19 | 2.00 |
| Valószínűség | 73% | 27% |
| 1X @ 1.19 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 3.75 | |
| Valószínűség | 81% | 19% | |
| Felett 1.5 @ 1.25 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.85 | 1.95 | |
| Valószínűség | 59% | 41% | |
| Felett 2.5 @ 1.85 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.00 | 1.36 | |
| Valószínűség | 26% | 74% | |
| Alatt 3.5 @ 1.36 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 2.00 | |
| Valószínűség | 54% | 46% | |
| Igen @ 1.72 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-28 04:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
