Primera RFEF - 2. csoport - Spanyolország
vasárnap, 08.04.2018
16:00
16:00

Tudelano

Mirandes
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Tudela |
| Vendég: | Miranda de Ebro |
| Távolság: | 130.3 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Ciudad de Tudela |
| Befogadóképesség: | 11 000 |
| Méretek: | 100 x 67 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 16:00 (17:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.10 | 3.10 | 2.25 | X2 | 1.57 | 1.36 | |||
| 29% | 27% | 44% | 1.36 | 39% | 61% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.41 | 2.67 | 2.50 | 1.50 | 4.29 | 1.18 | ||||||
| 62% | 38% | 38% | 62% | 15% | 85% |
Utolsó 1 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-12 | Mirandes | 3 - 2 | Tudelano |
Tudelano utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-28 | Gernika Club | 1 - 1 | Tudelano |
| 2018-03-24 | Tudelano | 0 - 1 | Arenas Club |
| 2018-03-18 | Real Union | 1 - 2 | Tudelano |
| 2018-03-11 | Tudelano | 1 - 2 | Real Sociedad B |
| 2018-03-04 | UD Logrones | 2 - 1 | Tudelano |
| 2018-02-24 | Leioa | 1 - 0 | Tudelano |
| 2018-02-18 | Tudelano | 2 - 0 | Osasuna B |
| 2018-02-11 | Lealtad | 0 - 0 | Tudelano |
| 2018-02-04 | Tudelano | 3 - 1 | Caudal Dep. |
| 2018-01-28 | Burgos | 0 - 1 | Tudelano |
| 2018-01-21 | Tudelano | 1 - 1 | Amorebieta |
| 2018-01-14 | Barakaldo | 1 - 1 | Tudelano |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 8 | 4 | 1 | |
| 33% | 33% | 33% | 67% | 33% | 8% |
Mirandes utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-04 | Lealtad | 0 - 1 | Mirandes |
| 2018-04-01 | Mirandes | 2 - 1 | Osasuna B |
| 2018-03-18 | Mirandes | 2 - 0 | Caudal Dep. |
| 2018-03-11 | Burgos | 1 - 1 | Mirandes |
| 2018-03-04 | Mirandes | 0 - 0 | Amorebieta |
| 2018-02-25 | Barakaldo | 1 - 0 | Mirandes |
| 2018-02-18 | Mirandes | 4 - 2 | CD Vitoria |
| 2018-02-10 | Ath. Bilbao B | 2 - 1 | Mirandes |
| 2018-02-04 | Mirandes | 4 - 3 | Izarra |
| 2018-01-28 | Pena Sport | 1 - 3 | Mirandes |
| 2018-01-21 | Mirandes | 0 - 1 | R. Santander |
| 2018-01-14 | Sp. Gijon B | 3 - 1 | Mirandes |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 8 | 6 | 4 | |
| 50% | 17% | 33% | 67% | 50% | 33% |
Tabella Primera RFEF - 2. csoport
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sp. Gijon B | 32 | +23 | 64 |
| 2 | Mirandes | 32 | +17 | 63 |
| 3 | Real Sociedad B | 33 | +16 | 62 |
| 4 | Ath. Bilbao B | 33 | +24 | 58 |
| 5 | R. Santander | 32 | +12 | 58 |
| 6 | Gernika Club | 32 | +13 | 55 |
| 7 | UD Logrones | 32 | +15 | 52 |
| 8 | Barakaldo | 32 | +14 | 51 |
| 9 | Leioa | 33 | +9 | 47 |
| 10 | Tudelano | 32 | +8 | 47 |
| 11 | Burgos | 32 | 0 | 43 |
| 12 | Arenas Club | 33 | +4 | 41 |
| 13 | Amorebieta | 33 | +2 | 39 |
| 14 | Real Union | 33 | -16 | 38 |
| 15 | CD Vitoria | 32 | -10 | 32 |
| 16 | Izarra | 32 | -25 | 32 |
| 17 | Pena Sport | 32 | -29 | 25 |
| 18 | Lealtad | 32 | -20 | 24 |
| 19 | Osasuna B | 32 | -25 | 23 |
| 20 | Caudal Dep. | 32 | -32 | 16 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Tudelano | |
| Mirandes | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Tudelano | Mirandes |
|---|---|---|---|
| 1 | Sp. Gijon B | 1 - 0 | 3 - 1 |
| 2 | Mirandes | - | |
| 3 | Real Sociedad B | 1 - 2 | |
| 4 | Ath. Bilbao B | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 5 | R. Santander | 0 - 1 | |
| 6 | Gernika Club | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 7 | UD Logrones | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 8 | Barakaldo | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 9 | Leioa | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 10 | Tudelano | - | |
| 11 | Burgos | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 12 | Arenas Club | 0 - 1 | |
| 13 | Amorebieta | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 14 | Real Union | 3 - 0 | 0 - 3 |
| 15 | CD Vitoria | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 16 | Izarra | 0 - 1 | |
| 17 | Pena Sport | 0 - 1 | 1 - 3 |
| 18 | Lealtad | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 19 | Osasuna B | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 20 | Caudal Dep. | 3 - 1 | 1 - 3 |
Liga pozíció
| Tudelano | Mirandes | |
| Pozíció | 10 | 2 |
| Pontok | 47 | 63 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 14 | 1 |
| Pontok | 23 | 30 |
Liga forma
| Tudelano | Mirandes | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
12
11 9 |
19
6 7 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
5 5 |
9
3 4 |
Liga gólok
| Tudelano | Mirandes | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
36
28 |
48
31 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
14
9 |
22
14 |
Teljes statisztika Primera RFEF - 2. csoport
| Mérkőzések (323) | |
| Hazai győzelmek | 45% |
| Döntetlenek | 31% |
| Vendég győzelmek | 24% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (690) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.14 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.25 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.88 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 72% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 57% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 43% |
| Felett 1.5 | 59% |
| Felett 2.5 | 36% |
| Felett 3.5 | 20% |
Tudelano következő 6 mérkőzések
| 2018-04-15 | Sp. Gijon B | - | Tudelano |
| 2018-04-22 | Tudelano | - | R. Santander |
| 2018-04-28 | Pena Sport | - | Tudelano |
| 2018-05-05 | Tudelano | - | Izarra |
| 2018-05-13 | Ath. Bilbao B | - | Tudelano |
| 2018-07-17 | Tudelano | - | Eibar |
Mirandes következő 6 mérkőzések
| 2018-04-14 | Mirandes | - | UD Logrones |
| 2018-04-21 | Real Sociedad B | - | Mirandes |
| 2018-04-28 | Mirandes | - | Real Union |
| 2018-05-05 | Arenas Club | - | Mirandes |
| 2018-05-13 | Mirandes | - | Gernika Club |
| 2018-05-20 | Mallorca | - | Mirandes |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.10 | 3.10 | 2.25 |
| Valószínűség | 29% | 27% | 44% |
| X2 @ 1.36 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.57 | 1.36 |
| Valószínűség | 39% | 61% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.41 | 2.67 | |
| Valószínűség | 62% | 38% | |
| Felett 1.5 @ 1.41 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.50 | 1.50 | |
| Valószínűség | 38% | 62% | |
| Alatt 2.5 @ 1.50 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.29 | 1.18 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.18 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.04 | 1.70 | |
| Valószínűség | 49% | 51% | |
| Nem @ 1.70 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-08 12:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
