Challenger Pro League - Belgium
vasárnap, 25.02.2018
15:00
15:00

Tubize

Saint-Gilloise
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Tubize |
| Vendég: | Saint-Gilles |
| Távolság: | 17.5 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Edmond Leburton |
| Befogadóképesség: | 9 000 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (16:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.29 | 3.29 | 3.10 | 12 | 1.37 | 1.61 | |||
| 35% | 32% | 33% | 1.34 | 53% | 47% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.39 | 2.04 | 1.75 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 71% | 29% | 48% | 52% | 27% | 73% |
Utolsó 9 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-19 | Saint-Gilloise | 1 - 1 | Tubize |
| 2017-10-23 | Saint-Gilloise | 1 - 2 | Tubize |
| 2017-09-03 | Tubize | 0 - 0 | Saint-Gilloise |
| 2017-02-19 | Saint-Gilloise | 2 - 0 | Tubize |
| 2016-12-17 | Tubize | 3 - 0 | Saint-Gilloise |
| 2016-09-30 | Saint-Gilloise | 0 - 1 | Tubize |
| 2016-08-06 | Tubize | 2 - 2 | Saint-Gilloise |
| 2016-02-14 | Saint-Gilloise | 1 - 2 | Tubize |
| 2015-10-03 | Tubize | 2 - 1 | Saint-Gilloise |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 1 | 7 | 5 | 1 | |
| 56% | 33% | 11% | 78% | 56% | 11% |
Tubize utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-18 | Westerlo | 0 - 0 | Tubize |
| 2018-02-10 | Cercle Brugge | 0 - 0 | Tubize |
| 2018-02-03 | Tubize | 0 - 0 | Roeselare |
| 2018-01-27 | Beerschot | 1 - 0 | Tubize |
| 2018-01-21 | Tubize | 0 - 1 | OH Leuven |
| 2018-01-14 | Lierse | 2 - 1 | Tubize |
| 2018-01-10 | Tubize | 1 - 2 | Beerschot |
| 2018-01-07 | Tubize | 2 - 1 | Westerlo |
| 2017-12-17 | Roeselare | 1 - 2 | Tubize |
| 2017-12-03 | OH Leuven | 1 - 1 | Tubize |
| 2017-11-24 | Tubize | 1 - 1 | Cercle Brugge |
| 2017-11-19 | Saint-Gilloise | 1 - 1 | Tubize |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 7 | 4 | 0 | |
| 17% | 50% | 33% | 58% | 33% | 0% |
Saint-Gilloise utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-17 | Saint-Gilloise | 1 - 1 | Cercle Brugge |
| 2018-02-10 | Roeselare | 1 - 4 | Saint-Gilloise |
| 2018-02-04 | Saint-Gilloise | 1 - 0 | Beerschot |
| 2018-01-28 | Lierse | 1 - 0 | Saint-Gilloise |
| 2018-01-20 | Saint-Gilloise | 1 - 1 | Westerlo |
| 2018-01-14 | OH Leuven | 3 - 1 | Saint-Gilloise |
| 2018-01-07 | Saint-Gilloise | 1 - 2 | Roeselare |
| 2017-12-16 | Beerschot | 2 - 1 | Saint-Gilloise |
| 2017-12-09 | Saint-Gilloise | 1 - 0 | Lierse |
| 2017-12-02 | Cercle Brugge | 2 - 2 | Saint-Gilloise |
| 2017-11-25 | Saint-Gilloise | 0 - 0 | OH Leuven |
| 2017-11-19 | Saint-Gilloise | 1 - 1 | Tubize |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 8 | 5 | 3 | |
| 25% | 42% | 33% | 67% | 42% | 25% |
Tabella Challenger Pro League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cercle Brugge | 13 | +13 | 26 |
| 2 | Lierse | 13 | -5 | 21 |
| 3 | OH Leuven | 13 | +3 | 20 |
| 4 | Saint-Gilloise | 13 | +1 | 17 |
| 5 | Beerschot | 13 | -4 | 16 |
| 6 | Westerlo | 13 | +2 | 14 |
| 7 | Roeselare | 13 | -7 | 13 |
| 8 | Tubize | 13 | -3 | 12 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Tubize | |
| Saint-Gilloise | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Tubize | Saint-Gilloise |
|---|---|---|---|
| 1 | Cercle Brugge | 1 - 1 | 2 - 2 |
| 2 | Lierse | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 3 | OH Leuven | 0 - 1 | 3 - 1 |
| 4 | Saint-Gilloise | - | |
| 5 | Beerschot | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 6 | Westerlo | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 7 | Roeselare | 0 - 0 | 1 - 4 |
| 8 | Tubize | - |
Liga pozíció
| Tubize | Saint-Gilloise | |
| Pozíció | 8 | 4 |
| Pontok | 12 | 17 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 7 | 4 |
| Pontok | 5 | 7 |
Liga forma
| Tubize | Saint-Gilloise | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
6 5 |
4
5 4 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
2 3 |
2
1 3 |
Liga gólok
| Tubize | Saint-Gilloise | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
10
13 |
15
14 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
5
7 |
9
9 |
Teljes statisztika Challenger Pro League
| Mérkőzések (52) | |
| Hazai győzelmek | 38% |
| Döntetlenek | 33% |
| Vendég győzelmek | 29% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (115) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.21 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.23 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.98 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 77% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 63% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 54% |
| Felett 1.5 | 62% |
| Felett 2.5 | 44% |
| Felett 3.5 | 17% |
Tubize következő 6 mérkőzések
| 2018-03-25 | Roeselare | - | Tubize |
| 2018-03-30 | Tubize | - | Westerlo |
| 2018-04-06 | Saint-Gilloise | - | Tubize |
| 2018-04-13 | Tubize | - | Saint-Gilloise |
| 2018-04-22 | Tubize | - | Roeselare |
| 2018-04-29 | Westerlo | - | Tubize |
Saint-Gilloise következő 6 mérkőzések
| 2018-03-23 | Westerlo | - | Saint-Gilloise |
| 2018-04-02 | Saint-Gilloise | - | Roeselare |
| 2018-04-06 | Saint-Gilloise | - | Tubize |
| 2018-04-13 | Tubize | - | Saint-Gilloise |
| 2018-04-20 | Saint-Gilloise | - | Westerlo |
| 2018-04-29 | Roeselare | - | Saint-Gilloise |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.29 | 3.29 | 3.10 |
| Valószínűség | 35% | 32% | 33% |
| 12 @ 1.34 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.37 | 1.61 |
| Valószínűség | 53% | 47% |
| 1X @ 1.37 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.30 | 3.39 | |
| Valószínűség | 71% | 29% | |
| Felett 1.5 @ 1.30 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.04 | 1.75 | |
| Valószínűség | 48% | 52% | |
| Alatt 2.5 @ 1.75 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.50 | 1.28 | |
| Valószínűség | 27% | 73% | |
| Alatt 3.5 @ 1.28 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 1.90 | |
| Valószínűség | 53% | 47% | |
| Igen @ 1.80 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-25 12:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
