Svéd Kupa - Svédország
szombat, 03.03.2018
13:00
3 - 0
(0 - 0, 3 - 0)
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Trelleborg |
| Vendég: |
Atvidaberg |
| Távolság: |
358.7 km |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
13:00 (14:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.25 |
5.75 |
11.00 |
1 |
|
|
|
1.06 |
4.00 |
| 45% |
33% |
22% |
1.25 |
|
|
|
85% |
15% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.19 |
4.33 |
|
|
|
1.61 |
2.25 |
|
|
|
2.50 |
1.50 |
| 81% |
19% |
|
|
|
61% |
39% |
|
|
|
40% |
60% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
|
2017-10-22 |
Trelleborgs
|
4 - 0 |
Atvidabergs
|
|
2017-05-20 |
Atvidabergs
|
1 - 1 |
Trelleborgs
|
|
2016-08-15 |
Trelleborgs
|
5 - 2 |
Atvidabergs
|
|
2016-05-07 |
Atvidabergs
|
2 - 0 |
Trelleborgs
|
|
2010-09-28 |
Atvidabergs
|
3 - 1 |
Trelleborgs
|
|
2010-04-29 |
Trelleborgs
|
0 - 3 |
Atvidabergs
|
|
2006-10-01 |
Trelleborgs
|
4 - 1 |
Atvidabergs
|
|
2006-06-18 |
Atvidabergs
|
0 - 2 |
Trelleborgs
|
|
2005-09-25 |
Trelleborgs
|
0 - 0 |
Atvidabergs
|
|
2005-06-30 |
Atvidabergs
|
1 - 0 |
Trelleborgs
|
|
2005-06-12 |
Atvidabergs
|
3 - 0 |
Trelleborgs
|
|
2003-09-14 |
Trelleborgs
|
1 - 1 |
Atvidabergs
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
10 |
6 |
4 |
| 33% |
25% |
42% |
|
83% |
50% |
33% |
Trelleborgs utolsó 12 mérkőzések
|
2018-02-25 |
Kalmar
|
2 - 1 |
Trelleborgs
|
|
2018-02-09 |
Östersunds
|
3 - 0 |
Trelleborgs
|
|
2018-02-03 |
Trelleborgs
|
3 - 3 |
Östers
|
|
2018-01-27 |
Trelleborgs
|
3 - 1 |
Värnamo
|
|
2017-11-19 |
Jönköpings
|
1 - 1 |
Trelleborgs
|
|
2017-11-15 |
Trelleborgs
|
2 - 0 |
Jönköpings
|
|
2017-11-04 |
Trelleborgs
|
2 - 2 |
Dalkurd
|
|
2017-10-27 |
Frej Taby
|
2 - 2 |
Trelleborgs
|
|
2017-10-22 |
Trelleborgs
|
4 - 0 |
Atvidabergs
|
|
2017-10-15 |
Falkenbergs
|
1 - 1 |
Trelleborgs
|
|
2017-10-02 |
Trelleborgs
|
1 - 1 |
Varbergs BoIS
|
|
2017-09-26 |
Örgryte
|
2 - 0 |
Trelleborgs
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
6 |
3 |
|
12 |
7 |
5 |
| 25% |
50% |
25% |
|
100% |
58% |
42% |
Atvidabergs utolsó 12 mérkőzések
|
2018-02-26 |
Atvidabergs
|
0 - 2 |
Östersunds
|
|
2018-02-17 |
Kalmar
|
0 - 0 |
Atvidabergs
|
|
2017-11-04 |
Atvidabergs
|
0 - 1 |
Norrby
|
|
2017-10-28 |
Varbergs BoIS
|
3 - 0 |
Atvidabergs
|
|
2017-10-22 |
Trelleborgs
|
4 - 0 |
Atvidabergs
|
|
2017-10-15 |
Atvidabergs
|
3 - 2 |
GAIS Göteborg
|
|
2017-10-01 |
Atvidabergs
|
1 - 3 |
Degerfors
|
|
2017-09-23 |
Brommapojkarna
|
3 - 1 |
Atvidabergs
|
|
2017-09-16 |
Atvidabergs
|
0 - 1 |
Syrianska
|
|
2017-09-09 |
Frej Taby
|
1 - 0 |
Atvidabergs
|
|
2017-09-04 |
Atvidabergs
|
1 - 3 |
Värnamo
|
|
2017-08-28 |
Atvidabergs
|
0 - 2 |
Gefle
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
1 |
10 |
|
8 |
6 |
5 |
| 8% |
8% |
83% |
|
67% |
50% |
42% |
Tabella Division 1 - Dél
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Landskrona BoIS |
26 |
18 |
4 |
4 |
51 |
18 |
+33 |
58 |
| 2 |
Mjallby |
26 |
16 |
5 |
5 |
60 |
29 |
+31 |
53 |
| 3 |
Utsiktens |
26 |
14 |
5 |
7 |
51 |
42 |
+9 |
47 |
| 4 |
Kristianstad FC |
26 |
11 |
6 |
9 |
48 |
32 |
+16 |
39 |
| 5 |
Oskarshamns |
26 |
11 |
6 |
9 |
42 |
44 |
-2 |
39 |
| 6 |
Karlskrona |
26 |
11 |
5 |
10 |
43 |
39 |
+4 |
38 |
| 7 |
Ljungskile |
26 |
11 |
5 |
10 |
36 |
37 |
-1 |
38 |
| 8 |
Angelholms |
26 |
11 |
3 |
12 |
35 |
36 |
-1 |
36 |
| 9 |
Oddevold |
26 |
10 |
5 |
11 |
42 |
42 |
0 |
35 |
| 10 |
Husqvarna |
26 |
7 |
11 |
8 |
49 |
42 |
+7 |
32 |
| 11 |
Skövde |
26 |
8 |
7 |
11 |
30 |
36 |
-6 |
31 |
| 12 |
Assyriska BK |
26 |
8 |
4 |
14 |
34 |
58 |
-24 |
28 |
| 13 |
Qviding |
26 |
5 |
5 |
16 |
19 |
52 |
-33 |
20 |
| 14 |
Rosengard 1917 |
26 |
4 |
3 |
19 |
32 |
65 |
-33 |
15 |
Trelleborgs következő 6 mérkőzések
|
2018-03-17 |
Halmstads
|
- |
Trelleborgs
|
|
2018-03-25 |
GAIS Göteborg
|
- |
Trelleborgs
|
|
2018-04-01 |
Trelleborgs
|
- |
IFK Göteborg
|
|
2018-04-08 |
Djurgarden
|
- |
Trelleborgs
|
|
2018-04-13 |
Trelleborgs
|
- |
Örebro
|
|
2018-04-17 |
Sundsvall
|
- |
Trelleborgs
|
Atvidabergs következő 6 mérkőzések
|
2018-04-07 |
Atvidabergs
|
- |
Ljungskile
|
|
2018-04-14 |
Utsiktens
|
- |
Atvidabergs
|
|
2018-04-21 |
Atvidabergs
|
- |
Oskarshamns
|
|
2018-04-29 |
Angelholms
|
- |
Atvidabergs
|
|
2018-05-05 |
Atvidabergs
|
- |
Mjallby
|
|
2018-05-12 |
Lunds BK
|
- |
Atvidabergs
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
1.25 |
5.75 |
11.00 |
| Valószínűség |
45% |
33% |
22% |
|
1 @ 1.25 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.06 |
4.00 |
| Valószínűség |
85% |
15% |
|
1X @ 1.06 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.19 |
4.33 |
| Valószínűség |
|
81% |
19% |
|
Felett 1.5 @ 1.19 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.61 |
2.25 |
| Valószínűség |
|
61% |
39% |
|
Felett 2.5 @ 1.61 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.50 |
1.50 |
| Valószínűség |
|
40% |
60% |
|
Alatt 3.5 @ 1.50 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
2.10 |
1.66 |
| Valószínűség |
|
51% |
49% |
|
Igen @ 2.10 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-03 12:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!