National League - Anglia
hétfő, 02.04.2018
15:00
15:00

Tranmere Rovers

Solihull Moors
elhalasztva
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Birkenhead |
| Vendég: | Solihull |
| Távolság: | 137.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Prenton Park |
| Befogadóképesség: | 16 567 (10 000) |
| Méretek: | 102 x 65 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 4.00 | 5.75 | 1 | 1.14 | 2.50 | |||
| 58% | 20% | 22% | 1.50 | 72% | 28% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.80 | 2.00 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 66% | 34% | 46% | 54% | 31% | 69% |
Utolsó 4 közvetlen mérkőzések
| 2017-12-18 | Solihull Moors | 2 - 0 | Tranmere Rovers |
| 2017-08-28 | Solihull Moors | 0 - 2 | Tranmere Rovers |
| 2017-04-08 | Tranmere Rovers | 9 - 0 | Solihull Moors |
| 2016-10-22 | Solihull Moors | 0 - 3 | Tranmere Rovers |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 0 | 1 | 4 | 2 | 1 | |
| 75% | 0% | 25% | 100% | 50% | 25% |
Tranmere Rovers utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-24 | Tranmere Rovers | 3 - 1 | Eastleigh |
| 2018-03-17 | Boreham Wood | 2 - 1 | Tranmere Rovers |
| 2018-03-10 | Dagenham and R. | 0 - 4 | Tranmere Rovers |
| 2018-02-24 | Maidstone Utd | 2 - 3 | Tranmere Rovers |
| 2018-02-20 | Tranmere Rovers | 1 - 4 | Macclesfield |
| 2018-02-17 | Tranmere Rovers | 1 - 0 | Bromley |
| 2018-02-10 | Leyton Orient | 1 - 1 | Tranmere Rovers |
| 2018-02-03 | Tranmere Rovers | 3 - 0 | Ebbsfleet Utd |
| 2018-01-27 | Wrexham | 2 - 2 | Tranmere Rovers |
| 2018-01-20 | Tranmere Rovers | 3 - 2 | Maidenhead Utd |
| 2018-01-13 | Woking | 0 - 1 | Tranmere Rovers |
| 2018-01-06 | Barrow | 1 - 1 | Tranmere Rovers |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 10 | 8 | 6 | |
| 58% | 25% | 17% | 83% | 67% | 50% |
Solihull Moors utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-30 | Solihull Moors | 0 - 0 | Aldershot |
| 2018-03-24 | Halifax | 0 - 0 | Solihull Moors |
| 2018-03-20 | Solihull Moors | 2 - 0 | Bromley |
| 2018-03-17 | Solihull Moors | 1 - 1 | Torquay |
| 2018-03-13 | Gateshead | 2 - 2 | Solihull Moors |
| 2018-03-10 | Sutton Utd | 1 - 0 | Solihull Moors |
| 2018-02-20 | Solihull Moors | 0 - 0 | Wrexham |
| 2018-02-17 | Solihull Moors | 3 - 2 | Dover Athletic |
| 2018-02-10 | Ebbsfleet Utd | 1 - 0 | Solihull Moors |
| 2018-01-27 | Dagenham and R. | 1 - 3 | Solihull Moors |
| 2018-01-20 | Solihull Moors | 3 - 0 | Woking |
| 2018-01-06 | Macclesfield | 0 - 0 | Solihull Moors |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 6 | 2 | 6 | 4 | 3 | |
| 33% | 50% | 17% | 50% | 33% | 25% |
Tabella National League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Macclesfield | 40 | +14 | 78 |
| 2 | Sutton Utd | 39 | +18 | 72 |
| 3 | Wrexham | 40 | +16 | 68 |
| 4 | Aldershot | 40 | +15 | 68 |
| 5 | Tranmere Rovers | 39 | +25 | 67 |
| 6 | Boreham Wood | 40 | +16 | 66 |
| 7 | Dover Athletic | 40 | +18 | 64 |
| 8 | Fylde | 40 | +22 | 62 |
| 9 | Ebbsfleet Utd | 38 | +6 | 57 |
| 10 | Bromley | 38 | +13 | 56 |
| 11 | Dagenham and R. | 39 | +6 | 55 |
| 12 | Leyton Orient | 40 | -2 | 50 |
| 13 | Gateshead | 38 | +11 | 49 |
| 14 | Eastleigh | 39 | -6 | 49 |
| 15 | Maidenhead Utd | 39 | -6 | 49 |
| 16 | Hartlepool | 40 | -10 | 48 |
| 17 | Halifax | 40 | -9 | 47 |
| 18 | Maidstone Utd | 40 | -13 | 46 |
| 19 | Woking | 40 | -17 | 44 |
| 20 | Barrow | 38 | -7 | 41 |
| 21 | Solihull Moors | 40 | -13 | 41 |
| 22 | Torquay | 39 | -26 | 34 |
| 23 | Chester | 40 | -32 | 31 |
| 24 | Guiseley | 38 | -39 | 26 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Tranmere Rovers | |
| Solihull Moors | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Tranmere Rovers | Solihull Moors |
|---|---|---|---|
| 1 | Macclesfield | 1 - 4 | 0 - 0 |
| 2 | Sutton Utd | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 3 | Wrexham | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 4 | Aldershot | 1 - 0 | |
| 5 | Tranmere Rovers | - | |
| 6 | Boreham Wood | 2 - 2 | 4 - 1 |
| 7 | Dover Athletic | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 8 | Fylde | 4 - 1 | |
| 9 | Ebbsfleet Utd | 3 - 0 | 1 - 0 |
| 10 | Bromley | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 11 | Dagenham and R. | 2 - 0 | 1 - 3 |
| 12 | Leyton Orient | 2 - 1 | 3 - 1 |
| 13 | Gateshead | 2 - 2 | |
| 14 | Eastleigh | 3 - 1 | 1 - 2 |
| 15 | Maidenhead Utd | 3 - 2 | 1 - 0 |
| 16 | Hartlepool | ||
| 17 | Halifax | 4 - 2 | 0 - 0 |
| 18 | Maidstone Utd | 4 - 0 | 1 - 1 |
| 19 | Woking | 3 - 1 | 2 - 1 |
| 20 | Barrow | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 21 | Solihull Moors | - | |
| 22 | Torquay | 3 - 0 | 1 - 2 |
| 23 | Chester | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 24 | Guiseley | 4 - 0 | 4 - 2 |
Liga pozíció
| Tranmere Rovers | Solihull Moors | |
| Pozíció | 5 | 21 |
| Pontok | 67 | 41 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 1 | 21 |
| Pontok | 41 | 16 |
Liga forma
| Tranmere Rovers | Solihull Moors | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
19
10 10 |
10
11 19 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
13
2 4 |
4
4 12 |
Liga gólok
| Tranmere Rovers | Solihull Moors | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
65
40 |
40
53 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
40
17 |
17
28 |
Teljes statisztika National League
| Mérkőzések (472) | |
| Hazai győzelmek | 39% |
| Döntetlenek | 31% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (1214) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.57 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.41 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.16 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 73% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 69% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 52% |
| Felett 1.5 | 72% |
| Felett 2.5 | 47% |
| Felett 3.5 | 28% |
Tranmere Rovers következő 6 mérkőzések
| 2018-04-07 | Chester | - | Tranmere Rovers |
| 2018-04-10 | Tranmere Rovers | - | Gateshead |
| 2018-04-14 | Tranmere Rovers | - | Aldershot |
| 2018-04-17 | Dover Athletic | - | Tranmere Rovers |
| 2018-04-21 | Halifax | - | Tranmere Rovers |
| 2018-04-24 | Tranmere Rovers | - | Solihull Moors |
Solihull Moors következő 6 mérkőzések
| 2018-04-07 | Hartlepool | - | Solihull Moors |
| 2018-04-10 | Solihull Moors | - | Maidstone Utd |
| 2018-04-14 | Solihull Moors | - | Guiseley |
| 2018-04-21 | Fylde | - | Solihull Moors |
| 2018-04-24 | Tranmere Rovers | - | Solihull Moors |
| 2018-04-28 | Solihull Moors | - | Eastleigh |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.50 | 4.00 | 5.75 |
| Valószínűség | 58% | 20% | 22% |
| 1 @ 1.50 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.14 | 2.50 |
| Valószínűség | 72% | 28% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 3.75 | |
| Valószínűség | 66% | 34% | |
| Felett 1.5 @ 1.25 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 2.00 | |
| Valószínűség | 46% | 54% | |
| Alatt 2.5 @ 2.00 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.00 | 1.36 | |
| Valószínűség | 31% | 69% | |
| Alatt 3.5 @ 1.36 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 1.90 | |
| Valószínűség | 47% | 53% | |
| Nem @ 1.90 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-02 12:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
