Süper Lig - Törökország
szombat, 07.04.2018
14:00
14:00

Trabzonspor

Kayserispor
4 - 0
(0 - 0, 4 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Trabzon |
| Vendég: | Kayseri |
| Távolság: | 441.4 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Senol Gunes Sports Complex |
| Befogadóképesség: | 40 782 |
| Méretek: | 100 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 14:00 (16:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.66 | 3.75 | 5.00 | 12 | 1.18 | 2.25 | |||
| 41% | 23% | 36% | 1.28 | 53% | 47% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.72 | 2.07 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 78% | 22% | 55% | 45% | 34% | 66% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-04 | Kayserispor | 0 - 0 | Trabzonspor |
| 2017-05-06 | Trabzonspor | 2 - 3 | Kayserispor |
| 2016-12-05 | Kayserispor | 0 - 1 | Trabzonspor |
| 2016-02-15 | Trabzonspor | 2 - 1 | Kayserispor |
| 2015-09-14 | Kayserispor | 0 - 1 | Trabzonspor |
| 2014-02-23 | Trabzonspor | 2 - 1 | Kayserispor |
| 2013-09-23 | Kayserispor | 0 - 1 | Trabzonspor |
| 2013-05-04 | Kayserispor | 2 - 1 | Trabzonspor |
| 2012-12-09 | Trabzonspor | 1 - 1 | Kayserispor |
| 2012-02-19 | Kayserispor | 3 - 3 | Trabzonspor |
| 2011-11-06 | Trabzonspor | 2 - 1 | Kayserispor |
| 2011-02-27 | Trabzonspor | 3 - 3 | Kayserispor |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 8 | 7 | 3 | |
| 50% | 33% | 17% | 67% | 58% | 25% |
Trabzonspor utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-01 | Galatasaray | 2 - 1 | Trabzonspor |
| 2018-03-18 | Trabzonspor | 4 - 1 | Yeni Malatyaspor |
| 2018-03-12 | Akhisar Belediye | 1 - 3 | Trabzonspor |
| 2018-03-05 | Trabzonspor | 0 - 2 | Besiktas |
| 2018-02-24 | Alanyaspor | 1 - 2 | Trabzonspor |
| 2018-02-18 | Trabzonspor | 0 - 1 | Ist. Basaksehir |
| 2018-02-10 | Genclerbirligi | 0 - 0 | Trabzonspor |
| 2018-02-05 | Trabzonspor | 0 - 0 | Göztepe |
| 2018-01-28 | Trabzonspor | 1 - 1 | Fenerbahce |
| 2018-01-21 | Konyaspor | 2 - 2 | Trabzonspor |
| 2018-01-16 | Trabzonspor | 1 - 1 | Konyaspor |
| 2018-01-10 | Trabzonspor | 1 - 1 | Trabzon 1461 |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 9 | 5 | 3 | |
| 25% | 50% | 25% | 75% | 42% | 25% |
Kayserispor utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-02 | Kayserispor | 0 - 5 | Fenerbahce |
| 2018-03-18 | Konyaspor | 2 - 0 | Kayserispor |
| 2018-03-11 | Kayserispor | 3 - 2 | Karabukspor |
| 2018-03-02 | Bursaspor | 1 - 0 | Kayserispor |
| 2018-02-24 | Kayserispor | 3 - 2 | Kasimpasa |
| 2018-02-17 | Antalyaspor | 2 - 1 | Kayserispor |
| 2018-02-11 | Kayserispor | 1 - 1 | Sivasspor |
| 2018-02-07 | Kayserispor | 2 - 2 | Akhisar Belediye |
| 2018-02-04 | Ankaraspor | 0 - 1 | Kayserispor |
| 2018-01-31 | Akhisar Belediye | 1 - 0 | Kayserispor |
| 2018-01-27 | Göztepe | 1 - 1 | Kayserispor |
| 2018-01-22 | Kayserispor | 1 - 3 | Galatasaray |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 9 | 6 | 5 | |
| 25% | 25% | 50% | 75% | 50% | 42% |
Tabella Süper Lig
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ist. Basaksehir | 28 | +22 | 59 |
| 2 | Galatasaray | 27 | +34 | 57 |
| 3 | Besiktas | 27 | +25 | 53 |
| 4 | Fenerbahce | 27 | +24 | 51 |
| 5 | Trabzonspor | 27 | +7 | 42 |
| 6 | Kayserispor | 27 | -1 | 41 |
| 7 | Sivasspor | 27 | -1 | 41 |
| 8 | Göztepe | 27 | -2 | 40 |
| 9 | Yeni Malatyaspor | 28 | -4 | 37 |
| 10 | Kasimpasa | 27 | -3 | 34 |
| 11 | Akhisar Belediye | 27 | -5 | 34 |
| 12 | Bursaspor | 27 | -3 | 33 |
| 13 | Antalyaspor | 27 | -14 | 31 |
| 14 | Alanyaspor | 27 | -7 | 28 |
| 15 | Ankaraspor | 27 | -7 | 28 |
| 16 | Genclerbirligi | 27 | -11 | 27 |
| 17 | Konyaspor | 27 | -10 | 25 |
| 18 | Karabukspor | 27 | -44 | 12 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Trabzonspor | |
| Kayserispor | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Trabzonspor | Kayserispor |
|---|---|---|---|
| 1 | Ist. Basaksehir | 0 - 1 | |
| 2 | Galatasaray | 2 - 1 | 4 - 1 |
| 3 | Besiktas | 0 - 2 | |
| 4 | Fenerbahce | 1 - 1 | 3 - 3 |
| 5 | Trabzonspor | - | |
| 6 | Kayserispor | - | |
| 7 | Sivasspor | 0 - 2 | |
| 8 | Göztepe | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 9 | Yeni Malatyaspor | 4 - 1 | |
| 10 | Kasimpasa | 1 - 1 | |
| 11 | Akhisar Belediye | 1 - 6 | 0 - 2 |
| 12 | Bursaspor | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 13 | Antalyaspor | 3 - 0 | 2 - 1 |
| 14 | Alanyaspor | 3 - 4 | 1 - 2 |
| 15 | Ankaraspor | 4 - 3 | 0 - 1 |
| 16 | Genclerbirligi | 3 - 1 | 1 - 2 |
| 17 | Konyaspor | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 18 | Karabukspor | 1 - 0 |
Liga pozíció
| Trabzonspor | Kayserispor | |
| Pozíció | 5 | 6 |
| Pontok | 42 | 41 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 8 | 5 |
| Pontok | 23 | 18 |
Liga forma
| Trabzonspor | Kayserispor | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
11
9 7 |
11
8 8 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
2 4 |
5
3 5 |
Liga gólok
| Trabzonspor | Kayserispor | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
46
39 |
36
37 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
24
21 |
16
17 |
Teljes statisztika Süper Lig
| Mérkőzések (244) | |
| Hazai győzelmek | 50% |
| Döntetlenek | 24% |
| Vendég győzelmek | 25% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (707) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.90 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.67 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.23 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 81% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 70% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 57% |
| Felett 1.5 | 80% |
| Felett 2.5 | 57% |
| Felett 3.5 | 33% |
Trabzonspor következő 6 mérkőzések
| 2018-04-16 | Ankaraspor | - | Trabzonspor |
| 2018-04-21 | Trabzonspor | - | Sivasspor |
| 2018-04-28 | Antalyaspor | - | Trabzonspor |
| 2018-05-05 | Trabzonspor | - | Kasimpasa |
| 2018-05-13 | Bursaspor | - | Trabzonspor |
| 2018-05-18 | Trabzonspor | - | Karabukspor |
Kayserispor következő 6 mérkőzések
| 2018-04-15 | Kayserispor | - | Genclerbirligi |
| 2018-04-20 | Ist. Basaksehir | - | Kayserispor |
| 2018-04-28 | Kayserispor | - | Alanyaspor |
| 2018-05-07 | Besiktas | - | Kayserispor |
| 2018-05-14 | Kayserispor | - | Akhisar Belediye |
| 2018-05-18 | Yeni Malatyaspor | - | Kayserispor |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 3.75 | 5.00 |
| Valószínűség | 41% | 23% | 36% |
| 12 @ 1.28 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.18 | 2.25 |
| Valószínűség | 53% | 47% |
| 1X @ 1.18 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.22 | 4.00 | |
| Valószínűség | 78% | 22% | |
| Felett 1.5 @ 1.22 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 2.07 | |
| Valószínűség | 55% | 45% | |
| Felett 2.5 @ 1.72 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.62 | 1.44 | |
| Valószínűség | 34% | 66% | |
| Alatt 3.5 @ 1.44 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 2.10 | |
| Valószínűség | 61% | 39% | |
| Igen @ 1.66 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-07 12:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
