Premiership - Anglia
szombat, 13.01.2018
17:30
17:30

Tottenham

Everton
4 - 0
(1 - 0, 3 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | London |
| Vendég: | Liverpool |
| Távolság: | 286.4 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Tottenham Hotspur Stadion |
| Befogadóképesség: | 62 062 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Vezetőedző | |
| Hazai: | Roberto De Zerbi (Ola) |
| Vendég: | David Moyes (Sko) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 17:30 (17:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 6.00 | 13.00 | 1X | 1.05 | 3.75 | |||
| 40% | 36% | 24% | 1.05 | 62% | 38% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.19 | 4.33 | 1.64 | 2.20 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 76% | 24% | 47% | 53% | 29% | 71% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-09 | Everton | 0 - 3 | Tottenham |
| 2017-03-05 | Tottenham | 3 - 2 | Everton |
| 2016-08-13 | Everton | 1 - 1 | Tottenham |
| 2016-01-03 | Everton | 1 - 1 | Tottenham |
| 2015-08-29 | Tottenham | 0 - 0 | Everton |
| 2015-05-24 | Everton | 0 - 1 | Tottenham |
| 2014-11-30 | Tottenham | 2 - 1 | Everton |
| 2014-02-09 | Tottenham | 1 - 0 | Everton |
| 2013-11-03 | Everton | 0 - 0 | Tottenham |
| 2013-04-07 | Tottenham | 2 - 2 | Everton |
| 2012-12-09 | Everton | 2 - 1 | Tottenham |
| 2012-03-10 | Everton | 1 - 0 | Tottenham |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 7 | 5 | 2 | |
| 42% | 42% | 17% | 58% | 42% | 17% |
Tottenham utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-07 | Tottenham | 3 - 0 | Wimbledon |
| 2018-01-04 | Tottenham | 1 - 1 | West Ham |
| 2018-01-02 | Swansea | 0 - 2 | Tottenham |
| 2017-12-26 | Tottenham | 5 - 2 | Southampton |
| 2017-12-23 | Burnley | 0 - 3 | Tottenham |
| 2017-12-16 | Manchester City | 4 - 1 | Tottenham |
| 2017-12-13 | Tottenham | 2 - 0 | Brighton |
| 2017-12-09 | Tottenham | 5 - 1 | Stoke |
| 2017-12-06 | Tottenham | 3 - 0 | APOEL Nicosia |
| 2017-12-02 | Watford | 1 - 1 | Tottenham |
| 2017-11-28 | Leicester | 2 - 1 | Tottenham |
| 2017-11-25 | Tottenham | 1 - 1 | West Bromwich |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 12 | 7 | 3 | |
| 58% | 25% | 17% | 100% | 58% | 25% |
Everton utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-05 | Liverpool | 2 - 1 | Everton |
| 2018-01-01 | Everton | 0 - 2 | Manchester Utd |
| 2017-12-30 | Bournemouth | 2 - 1 | Everton |
| 2017-12-26 | West Bromwich | 0 - 0 | Everton |
| 2017-12-23 | Everton | 0 - 0 | Chelsea |
| 2017-12-18 | Everton | 3 - 1 | Swansea |
| 2017-12-13 | Newcastle | 0 - 1 | Everton |
| 2017-12-10 | Liverpool | 1 - 1 | Everton |
| 2017-12-07 | Ap. Limassol | 0 - 3 | Everton |
| 2017-12-02 | Everton | 2 - 0 | Huddersfield |
| 2017-11-29 | Everton | 4 - 0 | West Ham |
| 2017-11-26 | Southampton | 4 - 1 | Everton |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 9 | 6 | 3 | |
| 42% | 25% | 33% | 75% | 50% | 25% |
Tabella Premiership
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Manchester City | 22 | +51 | 62 |
| 2 | Manchester Utd | 22 | +29 | 47 |
| 3 | Chelsea | 22 | +25 | 46 |
| 4 | Liverpool | 22 | +25 | 44 |
| 5 | Tottenham | 22 | +21 | 41 |
| 6 | Arsenal | 22 | +12 | 39 |
| 7 | Burnley | 22 | 0 | 34 |
| 8 | Leicester | 22 | +2 | 30 |
| 9 | Everton | 22 | -9 | 27 |
| 10 | Watford | 22 | -9 | 25 |
| 11 | Huddersfield | 22 | -17 | 24 |
| 12 | Brighton | 22 | -10 | 23 |
| 13 | Newcastle | 22 | -10 | 22 |
| 14 | Crystal Palace | 22 | -13 | 22 |
| 15 | West Ham | 22 | -15 | 22 |
| 16 | Bournemouth | 22 | -12 | 21 |
| 17 | Southampton | 22 | -11 | 20 |
| 18 | Stoke | 22 | -24 | 20 |
| 19 | West Bromwich | 22 | -14 | 16 |
| 20 | Swansea | 22 | -21 | 16 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Tottenham | |
| Everton | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Tottenham | Everton |
|---|---|---|---|
| 1 | Manchester City | 1 - 1 | |
| 2 | Manchester Utd | 4 - 0 | |
| 3 | Chelsea | 1 - 2 | 2 - 0 |
| 4 | Liverpool | 4 - 1 | 1 - 1 |
| 5 | Tottenham | - | |
| 6 | Arsenal | ||
| 7 | Burnley | 1 - 1 | |
| 8 | Leicester | 2 - 0 | |
| 9 | Everton | - | |
| 10 | Watford | ||
| 11 | Huddersfield | ||
| 12 | Brighton | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 13 | Newcastle | 0 - 1 | |
| 14 | Crystal Palace | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 15 | West Ham | 1 - 1 | |
| 16 | Bournemouth | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 17 | Southampton | 5 - 2 | 4 - 1 |
| 18 | Stoke | 5 - 1 | |
| 19 | West Bromwich | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 20 | Swansea | 0 - 0 |
Liga pozíció
| Tottenham | Everton | |
| Pozíció | 5 | 9 |
| Pontok | 41 | 27 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 6 | 15 |
| Pontok | 22 | 8 |
Liga forma
| Tottenham | Everton | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
12
5 5 |
7
6 9 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
4 1 |
1
5 5 |
Liga gólok
| Tottenham | Everton | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
42
21 |
25
34 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
22
9 |
8
19 |
Teljes statisztika Premiership
| Mérkőzések (220) | |
| Hazai győzelmek | 43% |
| Döntetlenek | 27% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (586) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.66 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.47 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.20 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 73% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 63% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 46% |
| Felett 1.5 | 71% |
| Felett 2.5 | 51% |
| Felett 3.5 | 30% |
Tottenham következő 6 mérkőzések
| 2018-01-21 | Southampton | - | Tottenham |
| 2018-01-27 | Newport County | - | Tottenham |
| 2018-01-31 | Tottenham | - | Manchester Utd |
| 2018-02-04 | Liverpool | - | Tottenham |
| 2018-02-07 | Tottenham | - | Newport County |
| 2018-02-10 | Tottenham | - | Arsenal |
Everton következő 6 mérkőzések
| 2018-01-20 | Everton | - | West Bromwich |
| 2018-01-31 | Everton | - | Leicester |
| 2018-02-03 | Arsenal | - | Everton |
| 2018-02-10 | Everton | - | Crystal Palace |
| 2018-02-24 | Watford | - | Everton |
| 2018-03-03 | Burnley | - | Everton |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 6.00 | 13.00 |
| Valószínűség | 40% | 36% | 24% |
| 1X @ 1.05 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.05 | 3.75 |
| Valószínűség | 62% | 38% |
| 1X @ 1.05 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.19 | 4.33 | |
| Valószínűség | 76% | 24% | |
| Felett 1.5 @ 1.19 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.64 | 2.20 | |
| Valószínűség | 47% | 53% | |
| Alatt 2.5 @ 2.20 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.62 | 1.44 | |
| Valószínűség | 29% | 71% | |
| Alatt 3.5 @ 1.44 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.20 | 1.61 | |
| Valószínűség | 47% | 53% | |
| Nem @ 1.61 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-13 16:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
