Premiership - Anglia
szombat, 10.02.2018
12:30
12:30

Tottenham

Arsenal
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | London |
| Vendég: | London |
| Stadion | |
| Stadion: | Tottenham Hotspur Stadion |
| Befogadóképesség: | 62 062 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Vezetőedző | |
| Hazai: | Roberto De Zerbi (Ola) |
| Vendég: | Mikel Arteta (Spa) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 12:30 (12:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.79 | 3.79 | 1X | 1.28 | 1.83 | |||
| 39% | 30% | 31% | 1.28 | 55% | 45% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 5.50 | 1.50 | 2.50 | 2.20 | 1.61 | ||||||
| 79% | 21% | 52% | 48% | 35% | 65% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-18 | Arsenal | 2 - 0 | Tottenham |
| 2017-04-30 | Tottenham | 2 - 0 | Arsenal |
| 2016-11-06 | Arsenal | 1 - 1 | Tottenham |
| 2016-03-05 | Tottenham | 2 - 2 | Arsenal |
| 2015-11-08 | Arsenal | 1 - 1 | Tottenham |
| 2015-09-23 | Tottenham | 1 - 2 | Arsenal |
| 2015-02-07 | Tottenham | 2 - 1 | Arsenal |
| 2014-09-27 | Arsenal | 1 - 1 | Tottenham |
| 2014-03-16 | Tottenham | 0 - 1 | Arsenal |
| 2014-01-04 | Arsenal | 2 - 0 | Tottenham |
| 2013-09-01 | Arsenal | 1 - 0 | Tottenham |
| 2013-03-03 | Tottenham | 2 - 1 | Arsenal |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 10 | 4 | 1 | |
| 25% | 33% | 42% | 83% | 33% | 8% |
Tottenham utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-07 | Tottenham | 2 - 0 | Newport County |
| 2018-02-04 | Liverpool | 2 - 2 | Tottenham |
| 2018-01-31 | Tottenham | 2 - 0 | Manchester Utd |
| 2018-01-27 | Newport County | 1 - 1 | Tottenham |
| 2018-01-21 | Southampton | 1 - 1 | Tottenham |
| 2018-01-13 | Tottenham | 4 - 0 | Everton |
| 2018-01-07 | Tottenham | 3 - 0 | Wimbledon |
| 2018-01-04 | Tottenham | 1 - 1 | West Ham |
| 2018-01-02 | Swansea | 0 - 2 | Tottenham |
| 2017-12-26 | Tottenham | 5 - 2 | Southampton |
| 2017-12-23 | Burnley | 0 - 3 | Tottenham |
| 2017-12-16 | Manchester City | 4 - 1 | Tottenham |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 4 | 1 | 12 | 6 | 4 | |
| 58% | 33% | 8% | 100% | 50% | 33% |
Arsenal utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-03 | Arsenal | 5 - 1 | Everton |
| 2018-01-30 | Swansea | 3 - 1 | Arsenal |
| 2018-01-24 | Arsenal | 2 - 1 | Chelsea |
| 2018-01-20 | Arsenal | 4 - 1 | Crystal Palace |
| 2018-01-14 | Bournemouth | 2 - 1 | Arsenal |
| 2018-01-10 | Chelsea | 0 - 0 | Arsenal |
| 2018-01-07 | Nottingham | 4 - 2 | Arsenal |
| 2018-01-03 | Arsenal | 2 - 2 | Chelsea |
| 2017-12-31 | West Bromwich | 1 - 1 | Arsenal |
| 2017-12-28 | Crystal Palace | 2 - 3 | Arsenal |
| 2017-12-22 | Arsenal | 3 - 3 | Liverpool |
| 2017-12-19 | Arsenal | 1 - 0 | West Ham |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 10 | 9 | 7 | |
| 42% | 33% | 25% | 83% | 75% | 58% |
Tabella Premiership
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Manchester City | 26 | +55 | 69 |
| 2 | Manchester Utd | 26 | +33 | 56 |
| 3 | Liverpool | 26 | +28 | 51 |
| 4 | Chelsea | 26 | +23 | 50 |
| 5 | Tottenham | 26 | +27 | 49 |
| 6 | Arsenal | 26 | +16 | 45 |
| 7 | Burnley | 26 | -2 | 36 |
| 8 | Leicester | 26 | +3 | 35 |
| 9 | Bournemouth | 26 | -7 | 31 |
| 10 | Everton | 26 | -16 | 31 |
| 11 | Watford | 26 | -8 | 30 |
| 12 | West Ham | 26 | -14 | 27 |
| 13 | Brighton | 26 | -14 | 27 |
| 14 | Crystal Palace | 26 | -15 | 27 |
| 15 | Southampton | 26 | -10 | 26 |
| 16 | Newcastle | 26 | -12 | 25 |
| 17 | Swansea | 26 | -18 | 24 |
| 18 | Stoke | 26 | -26 | 24 |
| 19 | Huddersfield | 26 | -27 | 24 |
| 20 | West Bromwich | 26 | -16 | 20 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Tottenham | |
| Arsenal | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Tottenham | Arsenal |
|---|---|---|---|
| 1 | Manchester City | 3 - 1 | |
| 2 | Manchester Utd | 2 - 0 | |
| 3 | Liverpool | 4 - 1 | 4 - 0 |
| 4 | Chelsea | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 5 | Tottenham | - | |
| 6 | Arsenal | - | |
| 7 | Burnley | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 8 | Leicester | ||
| 9 | Bournemouth | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 10 | Everton | 4 - 0 | 2 - 5 |
| 11 | Watford | 2 - 1 | |
| 12 | West Ham | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 13 | Brighton | 2 - 0 | |
| 14 | Crystal Palace | 1 - 0 | 2 - 3 |
| 15 | Southampton | 5 - 2 | 1 - 1 |
| 16 | Newcastle | ||
| 17 | Swansea | 0 - 0 | 3 - 1 |
| 18 | Stoke | 5 - 1 | 1 - 0 |
| 19 | Huddersfield | ||
| 20 | West Bromwich | 1 - 1 | 1 - 1 |
Liga pozíció
| Tottenham | Arsenal | |
| Pozíció | 5 | 6 |
| Pontok | 49 | 45 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 4 | 9 |
| Pontok | 28 | 13 |
Liga forma
| Tottenham | Arsenal | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
14
7 5 |
13
6 7 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
4 1 |
3
4 6 |
Liga gólok
| Tottenham | Arsenal | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
51
24 |
51
35 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
28
9 |
15
21 |
Teljes statisztika Premiership
| Mérkőzések (260) | |
| Hazai győzelmek | 44% |
| Döntetlenek | 28% |
| Vendég győzelmek | 28% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (701) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.70 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.52 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.18 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 75% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 64% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 48% |
| Felett 1.5 | 74% |
| Felett 2.5 | 51% |
| Felett 3.5 | 31% |
Tottenham következő 6 mérkőzések
| 2018-02-13 | Juventus | - | Tottenham |
| 2018-02-18 | Rochdale | - | Tottenham |
| 2018-02-25 | Crystal Palace | - | Tottenham |
| 2018-02-28 | Tottenham | - | Rochdale |
| 2018-03-03 | Tottenham | - | Huddersfield |
| 2018-03-07 | Tottenham | - | Juventus |
Arsenal következő 6 mérkőzések
| 2018-02-15 | Östersunds | - | Arsenal |
| 2018-02-22 | Arsenal | - | Östersunds |
| 2018-02-25 | Arsenal | - | Manchester City |
| 2018-03-01 | Arsenal | - | Manchester City |
| 2018-03-04 | Brighton | - | Arsenal |
| 2018-03-08 | Milan | - | Arsenal |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 3.79 | 3.79 |
| Valószínűség | 39% | 30% | 31% |
| 1X @ 1.28 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 1.83 |
| Valószínűség | 55% | 45% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.14 | 5.50 | |
| Valószínűség | 79% | 21% | |
| Felett 1.5 @ 1.14 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.50 | 2.50 | |
| Valószínűség | 52% | 48% | |
| Felett 2.5 @ 1.50 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.20 | 1.61 | |
| Valószínűség | 35% | 65% | |
| Alatt 3.5 @ 1.61 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.50 | 2.50 | |
| Valószínűség | 51% | 49% | |
| Igen @ 1.50 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-10 08:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
