National League - Anglia
hétfő, 01.01.2018
15:00
15:00

Torquay

Eastleigh
elhalasztva
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Torquay |
| Vendég: | Eastleigh |
| Távolság: | 160.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Plainmoor |
| Befogadóképesség: | 6 500 (2 950) |
| Méretek: | 102 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.95 | 3.50 | 3.75 | X2 | 1.28 | 1.85 | |||
| 27% | 39% | 34% | 1.85 | 44% | 56% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.39 | 2.00 | 1.80 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 72% | 28% | 45% | 55% | 26% | 74% |
Utolsó 7 közvetlen mérkőzések
| 2017-12-26 | Eastleigh | 1 - 1 | Torquay |
| 2017-03-21 | Torquay | 2 - 3 | Eastleigh |
| 2016-10-25 | Eastleigh | 3 - 0 | Torquay |
| 2016-03-28 | Torquay | 0 - 1 | Eastleigh |
| 2015-08-31 | Eastleigh | 3 - 2 | Torquay |
| 2015-02-14 | Eastleigh | 1 - 2 | Torquay |
| 2014-11-29 | Torquay | 2 - 0 | Eastleigh |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 1 | 4 | 6 | 4 | 2 | |
| 29% | 14% | 57% | 86% | 57% | 29% |
Torquay utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-30 | Boreham Wood | 2 - 0 | Torquay |
| 2017-12-26 | Eastleigh | 1 - 1 | Torquay |
| 2017-12-16 | Torquay | 0 - 4 | Maidstone Utd |
| 2017-12-12 | Torquay | 1 - 1 | Gateshead |
| 2017-12-09 | Tranmere Rovers | 3 - 0 | Torquay |
| 2017-12-02 | Torquay | 0 - 0 | Aldershot |
| 2017-11-25 | Torquay | 3 - 0 | Leyton Orient |
| 2017-11-21 | Sutton Utd | 0 - 1 | Torquay |
| 2017-11-18 | Fylde | 2 - 0 | Torquay |
| 2017-11-11 | Torquay | 0 - 1 | Maidstone Utd |
| 2017-10-28 | Torquay | 0 - 2 | Hartlepool |
| 2017-10-24 | Ebbsfleet Utd | 0 - 1 | Torquay |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 8 | 3 | 1 | |
| 25% | 25% | 50% | 67% | 25% | 8% |
Eastleigh utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-30 | Eastleigh | 2 - 2 | Woking |
| 2017-12-26 | Eastleigh | 1 - 1 | Torquay |
| 2017-12-23 | Dagenham and R. | 1 - 2 | Eastleigh |
| 2017-12-16 | Ebbsfleet Utd | 2 - 1 | Eastleigh |
| 2017-12-09 | Eastleigh | 4 - 4 | Bromley |
| 2017-12-02 | Sutton Utd | 2 - 0 | Eastleigh |
| 2017-11-25 | Halifax | 3 - 3 | Eastleigh |
| 2017-11-21 | Eastleigh | 2 - 2 | Maidenhead Utd |
| 2017-11-18 | Eastleigh | 0 - 2 | Barrow |
| 2017-11-11 | Dover Athletic | 2 - 0 | Eastleigh |
| 2017-11-04 | Eastleigh | 2 - 2 | Chester |
| 2017-10-28 | Macclesfield | 1 - 2 | Eastleigh |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 12 | 8 | 5 | |
| 17% | 50% | 33% | 100% | 67% | 42% |
Tabella National League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Macclesfield | 27 | +9 | 51 |
| 2 | Aldershot | 27 | +14 | 45 |
| 3 | Sutton Utd | 27 | +6 | 45 |
| 4 | Dover Athletic | 27 | +16 | 44 |
| 5 | Wrexham | 26 | +5 | 44 |
| 6 | Tranmere Rovers | 26 | +19 | 43 |
| 7 | Boreham Wood | 26 | +10 | 42 |
| 8 | Dagenham and R. | 26 | +10 | 41 |
| 9 | Bromley | 27 | +8 | 41 |
| 10 | Ebbsfleet Utd | 26 | +10 | 39 |
| 11 | Maidenhead Utd | 27 | -1 | 37 |
| 12 | Maidstone Utd | 25 | -4 | 36 |
| 13 | Woking | 25 | -4 | 34 |
| 14 | Halifax | 27 | -4 | 33 |
| 15 | Fylde | 24 | +2 | 32 |
| 16 | Hartlepool | 26 | -5 | 32 |
| 17 | Gateshead | 24 | +6 | 31 |
| 18 | Eastleigh | 27 | -4 | 31 |
| 19 | Leyton Orient | 27 | -7 | 30 |
| 20 | Barrow | 27 | -4 | 29 |
| 21 | Chester | 25 | -20 | 21 |
| 22 | Guiseley | 25 | -23 | 21 |
| 23 | Torquay | 27 | -18 | 20 |
| 24 | Solihull Moors | 27 | -21 | 20 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Torquay | |
| Eastleigh | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Torquay | Eastleigh |
|---|---|---|---|
| 1 | Macclesfield | 0 - 1 | 1 - 2 |
| 2 | Aldershot | 0 - 0 | |
| 3 | Sutton Utd | 2 - 0 | |
| 4 | Dover Athletic | 0 - 2 | 2 - 0 |
| 5 | Wrexham | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 6 | Tranmere Rovers | 0 - 0 | |
| 7 | Boreham Wood | 2 - 4 | 1 - 0 |
| 8 | Dagenham and R. | 1 - 2 | |
| 9 | Bromley | 0 - 0 | |
| 10 | Ebbsfleet Utd | 2 - 2 | |
| 11 | Maidenhead Utd | 4 - 0 | |
| 12 | Maidstone Utd | 0 - 1 | |
| 13 | Woking | 2 - 1 | |
| 14 | Halifax | 3 - 3 | |
| 15 | Fylde | ||
| 16 | Hartlepool | 0 - 2 | 1 - 2 |
| 17 | Gateshead | 1 - 1 | |
| 18 | Eastleigh | - | |
| 19 | Leyton Orient | 3 - 0 | 1 - 1 |
| 20 | Barrow | ||
| 21 | Chester | 1 - 1 | |
| 22 | Guiseley | 0 - 0 | |
| 23 | Torquay | - | |
| 24 | Solihull Moors | 1 - 2 |
Liga pozíció
| Torquay | Eastleigh | |
| Pozíció | 23 | 18 |
| Pontok | 20 | 31 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 23 | 15 |
| Pontok | 11 | 14 |
Liga forma
| Torquay | Eastleigh | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
8 15 |
6
13 8 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
5 6 |
3
5 5 |
Liga gólok
| Torquay | Eastleigh | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
23
41 |
36
40 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
12
14 |
14
18 |
Teljes statisztika National League
| Mérkőzések (314) | |
| Hazai győzelmek | 39% |
| Döntetlenek | 32% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (781) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.49 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.37 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.12 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 72% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 69% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 50% |
| Felett 1.5 | 72% |
| Felett 2.5 | 44% |
| Felett 3.5 | 26% |
Torquay következő 6 mérkőzések
| 2018-01-06 | Wrexham | - | Torquay |
| 2018-01-13 | Torquay | - | Eastleigh |
| 2018-01-20 | Torquay | - | Bromley |
| 2018-01-27 | Macclesfield | - | Torquay |
| 2018-02-03 | Torquay | - | Barrow |
| 2018-02-10 | Maidenhead Utd | - | Torquay |
Eastleigh következő 6 mérkőzések
| 2018-01-06 | Eastleigh | - | Guiseley |
| 2018-01-13 | Torquay | - | Eastleigh |
| 2018-01-20 | Maidstone Utd | - | Eastleigh |
| 2018-01-27 | Eastleigh | - | Hartlepool |
| 2018-02-03 | Fylde | - | Eastleigh |
| 2018-02-10 | Eastleigh | - | Boreham Wood |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.95 | 3.50 | 3.75 |
| Valószínűség | 27% | 39% | 34% |
| X2 @ 1.85 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 1.85 |
| Valószínűség | 44% | 56% |
| X2 @ 1.85 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.30 | 3.39 | |
| Valószínűség | 72% | 28% | |
| Felett 1.5 @ 1.30 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.80 | |
| Valószínűség | 45% | 55% | |
| Alatt 2.5 @ 1.80 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.50 | 1.28 | |
| Valószínűség | 26% | 74% | |
| Alatt 3.5 @ 1.28 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 1.95 | |
| Valószínűség | 51% | 49% | |
| Igen @ 1.80 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-01 12:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
