1. Liga - Oroszország
szombat, 10.03.2018
08:00
08:00

Tom Tomszk

Szocsi
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Tomszk |
| Vendég: | Sochi |
| Távolság: | 3 455.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Trud Stadion |
| Befogadóképesség: | 16 000 |
| Méretek: | 104 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 08:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.39 | 3.00 | 2.87 | X2 | 1.39 | 1.53 | |||
| 23% | 34% | 43% | 1.53 | 34% | 66% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 2.87 | 2.25 | 1.61 | 3.76 | 1.23 | ||||||
| 71% | 29% | 50% | 50% | 26% | 74% |
Utolsó 3 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-19 | Szocsi | 2 - 0 | Tom Tomszk |
| 2015-05-30 | Tom Tomszk | 5 - 1 | Szocsi |
| 2014-07-06 | Szocsi | 0 - 1 | Tom Tomszk |
Tom Tomszk utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-04 | Jaroszlavl | 3 - 3 | Tom Tomszk |
| 2017-11-25 | Volgar-Asztrahán | 2 - 0 | Tom Tomszk |
| 2017-11-18 | Khimki | 3 - 1 | Tom Tomszk |
| 2017-11-12 | Kurszk | 3 - 3 | Tom Tomszk |
| 2017-11-08 | Tom Tomszk | 1 - 0 | Krylya Sovetov |
| 2017-11-04 | Nyizsnyij Novgorod | 0 - 0 | Tom Tomszk |
| 2017-10-29 | Tom Tomszk | 0 - 0 | Lucs Vlagyivosztok |
| 2017-10-25 | Tosno | 0 - 0 | Tom Tomszk |
| 2017-10-21 | R. Volgográd | 2 - 0 | Tom Tomszk |
| 2017-10-14 | Tom Tomszk | 1 - 0 | F. Voronyezs |
| 2017-10-07 | Zenit 2 | 2 - 0 | Tom Tomszk |
| 2017-09-30 | Tom Tomszk | 1 - 1 | Jeniszej |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 7 | 3 | 3 | |
| 17% | 50% | 33% | 58% | 25% | 25% |
Szocsi utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-04 | Szocsi | 1 - 3 | Krylya Sovetov |
| 2018-02-19 | Amkar Perm | 1 - 1 | Szocsi |
| 2018-02-16 | Anzsi Makh. | 3 - 0 | Szocsi |
| 2017-11-25 | Nyizsnyij Novgorod | 2 - 2 | Szocsi |
| 2017-11-18 | Szocsi | 3 - 2 | Lucs Vlagyivosztok |
| 2017-11-12 | Kuban Krasnodar | 0 - 1 | Szocsi |
| 2017-11-08 | R. Volgográd | 0 - 0 | Szocsi |
| 2017-11-04 | F. Voronyezs | 0 - 0 | Szocsi |
| 2017-10-29 | Szocsi | 3 - 3 | Zenit 2 |
| 2017-10-25 | Habarovszk | 2 - 0 | Szocsi |
| 2017-10-21 | Baltika | 3 - 2 | Szocsi |
| 2017-10-14 | Szocsi | 2 - 2 | Szpartak Moszkva 2 |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 9 | 7 | 6 | |
| 17% | 50% | 33% | 75% | 58% | 50% |
Tabella 1. Liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Jeniszej | 26 | +32 | 59 |
| 2 | Orenburg | 26 | +19 | 57 |
| 3 | Krylya Sovetov | 26 | +24 | 54 |
| 4 | FC Tambov | 27 | +14 | 46 |
| 5 | Szibir | 26 | +8 | 42 |
| 6 | Szocsi | 26 | +5 | 42 |
| 7 | Baltika | 26 | +4 | 40 |
| 8 | Volgar-Asztrahán | 26 | +2 | 36 |
| 9 | Jaroszlavl | 26 | 0 | 36 |
| 10 | Khimki | 26 | -6 | 33 |
| 11 | Kuban Krasnodar | 27 | -1 | 33 |
| 12 | Szpartak Moszkva 2 | 26 | -10 | 32 |
| 13 | Nyizsnyij Novgorod | 26 | -7 | 31 |
| 14 | Kurszk | 26 | -11 | 28 |
| 15 | Lucs Vlagyivosztok | 26 | -9 | 27 |
| 16 | Tyumen | 26 | -8 | 27 |
| 17 | Zenit 2 | 26 | -8 | 25 |
| 18 | Tom Tomszk | 26 | -18 | 25 |
| 19 | R. Volgográd | 26 | -8 | 23 |
| 20 | F. Voronyezs | 26 | -22 | 22 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Tom Tomszk | |
| Szocsi | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Tom Tomszk | Szocsi |
|---|---|---|---|
| 1 | Jeniszej | 1 - 1 | |
| 2 | Orenburg | 0 - 0 | |
| 3 | Krylya Sovetov | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 4 | FC Tambov | 1 - 1 | |
| 5 | Szibir | 1 - 1 | |
| 6 | Szocsi | - | |
| 7 | Baltika | 3 - 2 | |
| 8 | Volgar-Asztrahán | 2 - 1 | |
| 9 | Jaroszlavl | 1 - 3 | 1 - 2 |
| 10 | Khimki | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 11 | Kuban Krasnodar | 1 - 4 | 0 - 1 |
| 12 | Szpartak Moszkva 2 | 1 - 2 | |
| 13 | Nyizsnyij Novgorod | 1 - 2 | 2 - 2 |
| 14 | Kurszk | 2 - 1 | |
| 15 | Lucs Vlagyivosztok | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 16 | Tyumen | 0 - 0 | |
| 17 | Zenit 2 | 0 - 1 | |
| 18 | Tom Tomszk | - | |
| 19 | R. Volgográd | 0 - 0 | |
| 20 | F. Voronyezs | 1 - 0 | 0 - 0 |
Liga pozíció
| Tom Tomszk | Szocsi | |
| Pozíció | 18 | 6 |
| Pontok | 25 | 42 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 10 | 5 |
| Pontok | 19 | 20 |
Liga forma
| Tom Tomszk | Szocsi | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
7 13 |
11
9 6 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
4 4 |
5
5 2 |
Liga gólok
| Tom Tomszk | Szocsi | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
23
41 |
38
33 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
13
15 |
13
11 |
Teljes statisztika 1. Liga
| Mérkőzések (261) | |
| Hazai győzelmek | 45% |
| Döntetlenek | 25% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (635) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.43 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.40 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.03 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 74% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 66% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 48% |
| Felett 1.5 | 69% |
| Felett 2.5 | 47% |
| Felett 3.5 | 23% |
Tom Tomszk következő 6 mérkőzések
| 2018-03-17 | Tyumen | - | Tom Tomszk |
| 2018-03-24 | Tom Tomszk | - | Szibir |
| 2018-03-31 | Orenburg | - | Tom Tomszk |
| 2018-04-07 | Tom Tomszk | - | FC Tambov |
| 2018-04-11 | Szpartak Moszkva 2 | - | Tom Tomszk |
| 2018-04-15 | Tom Tomszk | - | Baltika |
Szocsi következő 6 mérkőzések
| 2018-03-16 | Szocsi | - | Khimki |
| 2018-03-24 | Volgar-Asztrahán | - | Szocsi |
| 2018-03-31 | Szocsi | - | Jaroszlavl |
| 2018-04-07 | Kurszk | - | Szocsi |
| 2018-04-11 | Tyumen | - | Szocsi |
| 2018-04-15 | Szocsi | - | Szibir |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.39 | 3.00 | 2.87 |
| Valószínűség | 23% | 34% | 43% |
| X2 @ 1.53 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 1.53 |
| Valószínűség | 34% | 66% |
| X2 @ 1.53 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 2.87 | |
| Valószínűség | 71% | 29% | |
| Felett 1.5 @ 1.36 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 1.61 | |
| Valószínűség | 50% | 50% | |
| Alatt 2.5 @ 1.61 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.76 | 1.23 | |
| Valószínűség | 26% | 74% | |
| Alatt 3.5 @ 1.23 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.85 | 1.82 | |
| Valószínűség | 51% | 49% | |
| Igen @ 1.85 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-10 04:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
