J2 League - Japán
vasárnap, 11.03.2018
05:00
05:00

Tochigi SC

Renofa Yamaguchi
2 - 5
(0 - 3, 2 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Utsunomiya |
| Vendég: | Yamaguchi |
| Távolság: | 807.5 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Tochigi Green |
| Befogadóképesség: | 18 025 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 05:00 (14:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.79 | 3.00 | 2.70 | X | 1.48 | 1.44 | |||
| 33% | 33% | 34% | 3.00 | 48% | 52% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.10 | 1.70 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 70% | 30% | 65% | 35% | 40% | 60% |
Közvetlen mérkőzések
Nincsenek adatok a rendszerben
Tochigi SC utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-04 | Fagiano Okayama | 3 - 0 | Tochigi SC |
| 2018-02-25 | Tochigi SC | 2 - 4 | Oita Trinita |
| 2016-12-04 | Z. Kanazawa | 2 - 0 | Tochigi SC |
| 2016-11-27 | Tochigi SC | 0 - 1 | Z. Kanazawa |
| 2015-11-23 | Consadole Sap. | 4 - 1 | Tochigi SC |
| 2015-11-14 | Tochigi SC | 0 - 1 | Kyoto Sanga |
| 2015-11-08 | Giravanz K. | 2 - 2 | Tochigi SC |
| 2015-11-01 | Tokushima Vortis | 1 - 1 | Tochigi SC |
| 2015-10-25 | Tochigi SC | 0 - 1 | Tokyo Verdy |
| 2015-10-18 | Avispa Fukuoka | 4 - 2 | Tochigi SC |
| 2015-10-10 | Tochigi SC | 1 - 1 | Oita Trinita |
| 2015-10-04 | Z. Kanazawa | 2 - 2 | Tochigi SC |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 4 | 8 | 9 | 6 | 5 | |
| 0% | 33% | 67% | 75% | 50% | 42% |
Renofa Yamaguchi utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-04 | Renofa Yamaguchi | 1 - 0 | Ehime |
| 2018-02-25 | Renofa Yamaguchi | 4 - 1 | Roasso Kumamoto |
| 2017-11-19 | Renofa Yamaguchi | 1 - 1 | Ehime |
| 2017-11-12 | Machida Zelvia | 0 - 1 | Renofa Yamaguchi |
| 2017-11-05 | Tokyo Verdy | 1 - 2 | Renofa Yamaguchi |
| 2017-10-29 | Renofa Yamaguchi | 0 - 1 | Z. Kanazawa |
| 2017-10-21 | Renofa Yamaguchi | 1 - 0 | Mito HollyHock |
| 2017-10-15 | V-Varen Nagasaki | 2 - 1 | Renofa Yamaguchi |
| 2017-10-07 | Renofa Yamaguchi | 1 - 3 | Nagoya Grampus |
| 2017-09-30 | Avispa Fukuoka | 2 - 1 | Renofa Yamaguchi |
| 2017-09-24 | M. Yamaga | 2 - 3 | Renofa Yamaguchi |
| 2017-09-16 | Renofa Yamaguchi | 0 - 1 | Gifu |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 7 | 6 | 3 | |
| 50% | 8% | 42% | 58% | 50% | 25% |
Tabella J2 League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Renofa Yamaguchi | 2 | +4 | 6 |
| 2 | Fagiano Okayama | 2 | +4 | 6 |
| 3 | Machida Zelvia | 2 | +3 | 6 |
| 4 | Mito HollyHock | 2 | +3 | 4 |
| 5 | Oita Trinita | 2 | +2 | 4 |
| 6 | Avispa Fukuoka | 2 | +2 | 4 |
| 7 | Albirex Niigata | 2 | +1 | 4 |
| 7 | Tokyo Verdy | 2 | +1 | 4 |
| 9 | Yokohama FC | 2 | +1 | 4 |
| 10 | Z. Kanazawa | 2 | 0 | 3 |
| 11 | Kamatamare S. | 2 | 0 | 3 |
| 12 | Omiya Ardija | 3 | -1 | 3 |
| 13 | Tokushima Vortis | 3 | -1 | 3 |
| 14 | Roasso Kumamoto | 2 | -2 | 3 |
| 15 | M. Yamaga | 2 | 0 | 2 |
| 16 | Ventforet Kofu | 2 | -1 | 1 |
| 16 | JEF Utd Chiba | 2 | -1 | 1 |
| 18 | Kyoto Sanga | 2 | -2 | 1 |
| 19 | M. Yamagata | 2 | -3 | 1 |
| 20 | Ehime | 2 | -2 | 0 |
| 21 | Gifu | 2 | -3 | 0 |
| 22 | Tochigi SC | 2 | -5 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Tochigi SC | |
| Renofa Yamaguchi | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Tochigi SC | Renofa Yamaguchi |
|---|---|---|---|
| 1 | Renofa Yamaguchi | - | |
| 2 | Fagiano Okayama | ||
| 3 | Machida Zelvia | ||
| 4 | Mito HollyHock | ||
| 5 | Oita Trinita | 2 - 4 | |
| 6 | Avispa Fukuoka | ||
| 7 | Albirex Niigata | ||
| 7 | Tokyo Verdy | ||
| 9 | Yokohama FC | ||
| 10 | Z. Kanazawa | ||
| 11 | Kamatamare S. | ||
| 12 | Omiya Ardija | ||
| 13 | Tokushima Vortis | ||
| 14 | Roasso Kumamoto | ||
| 15 | M. Yamaga | ||
| 16 | Ventforet Kofu | ||
| 16 | JEF Utd Chiba | ||
| 18 | Kyoto Sanga | ||
| 19 | M. Yamagata | ||
| 20 | Ehime | ||
| 21 | Gifu | ||
| 22 | Tochigi SC | - |
Liga pozíció
| Tochigi SC | Renofa Yamaguchi | |
| Pozíció | 22 | 1 |
| Pontok | 0 | 6 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 19 | 21 |
| Pontok | 0 | 0 |
Liga forma
| Tochigi SC | Renofa Yamaguchi | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
0 2 |
2
0 0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
0 1 |
0
0 0 |
Liga gólok
| Tochigi SC | Renofa Yamaguchi | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
2
7 |
5
1 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
2
4 |
0
0 |
Teljes statisztika J2 League
| Mérkőzések (23) | |
| Hazai győzelmek | 39% |
| Döntetlenek | 26% |
| Vendég győzelmek | 35% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (54) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.35 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.30 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.04 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 61% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 70% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 43% |
| Felett 1.5 | 61% |
| Felett 2.5 | 48% |
| Felett 3.5 | 22% |
Tochigi SC következő 6 mérkőzések
| 2018-03-17 | Tochigi SC | - | Kamatamare S. |
| 2018-03-21 | Gifu | - | Tochigi SC |
| 2018-03-25 | Tochigi SC | - | Roasso Kumamoto |
| 2018-04-01 | Avispa Fukuoka | - | Tochigi SC |
| 2018-04-08 | Tochigi SC | - | Tokushima Vortis |
| 2018-04-15 | Tochigi SC | - | Albirex Niigata |
Renofa Yamaguchi következő 6 mérkőzések
| 2018-03-17 | Mito HollyHock | - | Renofa Yamaguchi |
| 2018-03-21 | Renofa Yamaguchi | - | Z. Kanazawa |
| 2018-03-25 | Renofa Yamaguchi | - | M. Yamaga |
| 2018-03-31 | M. Yamagata | - | Renofa Yamaguchi |
| 2018-04-07 | Renofa Yamaguchi | - | Omiya Ardija |
| 2018-04-14 | Avispa Fukuoka | - | Renofa Yamaguchi |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.79 | 3.00 | 2.70 |
| Valószínűség | 33% | 33% | 34% |
| X @ 3.00 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.48 | 1.44 |
| Valószínűség | 48% | 52% |
| X2 @ 1.44 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 3.25 | |
| Valószínűség | 70% | 30% | |
| Felett 1.5 @ 1.33 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 1.70 | |
| Valószínűség | 65% | 35% | |
| Felett 2.5 @ 2.10 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.75 | 1.25 | |
| Valószínűség | 40% | 60% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 1.90 | |
| Valószínűség | 47% | 53% | |
| Nem @ 1.90 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-11 04:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
