Szuperliga - Svájc
vasárnap, 06.05.2018
15:00
15:00

Thun

Grasshopper
2 - 1
(0 - 0, 2 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Thun |
| Vendég: | Zürich |
| Távolság: | 98.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Arena Thun |
| Befogadóképesség: | 10 000 (7 600) |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (16:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.29 | 3.39 | 3.00 | 12 | 1.39 | 1.61 | |||
| 35% | 28% | 37% | 1.33 | 48% | 52% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.75 | 2.04 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 81% | 19% | 56% | 44% | 35% | 65% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2018-03-31 | Grasshopper | 0 - 2 | Thun |
| 2017-11-19 | Grasshopper | 2 - 0 | Thun |
| 2017-09-21 | Thun | 2 - 2 | Grasshopper |
| 2017-05-17 | Thun | 3 - 1 | Grasshopper |
| 2017-02-04 | Grasshopper | 0 - 1 | Thun |
| 2016-11-19 | Grasshopper | 1 - 1 | Thun |
| 2016-08-11 | Thun | 2 - 1 | Grasshopper |
| 2016-05-22 | Grasshopper | 0 - 0 | Thun |
| 2016-04-03 | Thun | 2 - 1 | Grasshopper |
| 2015-10-31 | Grasshopper | 1 - 2 | Thun |
| 2015-07-19 | Thun | 3 - 5 | Grasshopper |
| 2015-04-29 | Grasshopper | 0 - 0 | Thun |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 9 | 6 | 3 | |
| 50% | 33% | 17% | 75% | 50% | 25% |
Thun utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-29 | Basel | 6 - 1 | Thun |
| 2018-04-21 | St. Gallen | 0 - 1 | Thun |
| 2018-04-18 | Thun | 2 - 2 | Young Boys |
| 2018-04-14 | Lugano | 1 - 1 | Thun |
| 2018-04-07 | Thun | 1 - 0 | Luzern |
| 2018-03-31 | Grasshopper | 0 - 2 | Thun |
| 2018-03-18 | Thun | 0 - 0 | Lausanne |
| 2018-03-11 | Sion | 7 - 2 | Thun |
| 2018-03-04 | Thun | 1 - 2 | St. Gallen |
| 2018-02-25 | Luzern | 2 - 1 | Thun |
| 2018-02-18 | Young Boys | 3 - 1 | Thun |
| 2018-02-10 | Thun | 0 - 2 | Basel |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 9 | 6 | 4 | |
| 25% | 25% | 50% | 75% | 50% | 33% |
Grasshopper utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-28 | Lausanne | 0 - 1 | Grasshopper |
| 2018-04-21 | Grasshopper | 4 - 3 | Lugano |
| 2018-04-18 | Basel | 1 - 0 | Grasshopper |
| 2018-04-14 | Grasshopper | 1 - 2 | St. Gallen |
| 2018-04-07 | Zürich | 1 - 1 | Grasshopper |
| 2018-03-31 | Grasshopper | 0 - 2 | Thun |
| 2018-03-17 | St. Gallen | 2 - 1 | Grasshopper |
| 2018-03-11 | Young Boys | 3 - 1 | Grasshopper |
| 2018-03-03 | Grasshopper | 0 - 0 | Lausanne |
| 2018-02-28 | Zürich | 2 - 1 | Grasshopper |
| 2018-02-25 | Grasshopper | 1 - 0 | Zürich |
| 2018-02-17 | Lugano | 1 - 0 | Grasshopper |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 7 | 5 | 2 | |
| 25% | 17% | 58% | 58% | 42% | 17% |
Tabella Szuperliga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Young Boys | 33 | +44 | 78 |
| 2 | Basel | 32 | +33 | 62 |
| 3 | Luzern | 33 | -1 | 49 |
| 4 | St. Gallen | 32 | -13 | 45 |
| 5 | Zürich | 32 | +2 | 41 |
| 6 | Grasshopper | 32 | -5 | 38 |
| 7 | Lugano | 33 | -17 | 38 |
| 8 | Thun | 32 | -15 | 36 |
| 9 | Sion | 33 | -9 | 33 |
| 10 | Lausanne | 32 | -19 | 31 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Thun | |
| Grasshopper | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Thun | Grasshopper |
|---|---|---|---|
| 1 | Young Boys | 2 - 2 | 3 - 1 |
| 2 | Basel | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 3 | Luzern | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 4 | St. Gallen | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 5 | Zürich | 1 - 3 | 1 - 1 |
| 6 | Grasshopper | 2 - 2 | - |
| 7 | Lugano | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 8 | Thun | - | 2 - 2 |
| 9 | Sion | 0 - 1 | 1 - 3 |
| 10 | Lausanne | 0 - 0 | 0 - 1 |
Liga pozíció
| Thun | Grasshopper | |
| Pozíció | 8 | 6 |
| Pontok | 36 | 38 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 9 | 7 |
| Pontok | 16 | 17 |
Liga forma
| Thun | Grasshopper | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
10
6 16 |
10
8 14 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
4 7 |
4
5 7 |
Liga gólok
| Thun | Grasshopper | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
47
62 |
40
45 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
19
23 |
23
24 |
Teljes statisztika Szuperliga
| Mérkőzések (162) | |
| Hazai győzelmek | 43% |
| Döntetlenek | 22% |
| Vendég győzelmek | 36% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (479) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.96 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.59 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.36 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 78% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 76% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 57% |
| Felett 1.5 | 80% |
| Felett 2.5 | 57% |
| Felett 3.5 | 33% |
Thun következő 6 mérkőzések
| 2018-05-09 | Thun | - | Zürich |
| 2018-05-13 | Lausanne | - | Thun |
| 2018-05-19 | Thun | - | Sion |
| 2018-06-16 | Thun | - | Schaffhausen |
| 2018-06-23 | Thun | - | Xamax |
| 2018-06-29 | Thun | - | Rapperswil |
Grasshopper következő 6 mérkőzések
| 2018-05-09 | Grasshopper | - | Sion |
| 2018-05-13 | Luzern | - | Grasshopper |
| 2018-05-19 | Grasshopper | - | Young Boys |
| 2018-06-23 | Grasshopper | - | Aarau |
| 2018-06-30 | Grasshopper | - | Wil |
| 2018-07-11 | Grasshopper | - | Zenit Szentpét. |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.29 | 3.39 | 3.00 |
| Valószínűség | 35% | 28% | 37% |
| 12 @ 1.33 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 1.61 |
| Valószínűség | 48% | 52% |
| X2 @ 1.61 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.22 | 4.00 | |
| Valószínűség | 81% | 19% | |
| Felett 1.5 @ 1.22 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.75 | 2.04 | |
| Valószínűség | 56% | 44% | |
| Felett 2.5 @ 1.75 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.62 | 1.44 | |
| Valószínűség | 35% | 65% | |
| Alatt 3.5 @ 1.44 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.57 | 2.25 | |
| Valószínűség | 55% | 45% | |
| Igen @ 1.57 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-05-06 12:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
