Primera División - Bolívia
szombat, 31.03.2018
01:00
01:00

The Strongest

Nacional Potosi
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | La Paz |
| Vendég: | Potosi |
| Távolság: | 426.3 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Hernando Siles |
| Befogadóképesség: | 38 000 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 01:00 (20:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 5.00 | 7.00 | 1 | 1.10 | 3.39 | |||
| 55% | 15% | 30% | 1.30 | 64% | 36% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.15 | 4.71 | 1.50 | 2.50 | 2.27 | 1.56 | ||||||
| 82% | 18% | 61% | 39% | 34% | 66% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2018-02-08 | Nacional Potosi | 0 - 1 | The Strongest |
| 2017-11-04 | The Strongest | 2 - 1 | Nacional Potosi |
| 2017-08-13 | Nacional Potosi | 1 - 2 | The Strongest |
| 2017-06-22 | Nacional Potosi | 0 - 1 | The Strongest |
| 2017-02-12 | The Strongest | 3 - 2 | Nacional Potosi |
| 2016-12-13 | The Strongest | 7 - 2 | Nacional Potosi |
| 2016-10-16 | Nacional Potosi | 0 - 0 | The Strongest |
| 2016-04-29 | The Strongest | 2 - 1 | Nacional Potosi |
| 2016-02-06 | Nacional Potosi | 2 - 1 | The Strongest |
| 2015-11-29 | The Strongest | 4 - 2 | Nacional Potosi |
| 2015-09-10 | Nacional Potosi | 2 - 3 | The Strongest |
| 2015-04-30 | Nacional Potosi | 4 - 3 | The Strongest |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 1 | 2 | 9 | 9 | 5 | |
| 75% | 8% | 17% | 75% | 75% | 42% |
The Strongest utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-26 | Blooming | 2 - 1 | The Strongest |
| 2018-03-18 | San Jose Oruro | 3 - 1 | The Strongest |
| 2018-03-15 | The Strongest | 1 - 0 | Penarol |
| 2018-03-11 | The Strongest | 2 - 1 | A. Cochabamba |
| 2018-03-09 | The Strongest | 4 - 0 | Blooming |
| 2018-03-03 | Sp. Boys Warnes | 3 - 2 | The Strongest |
| 2018-02-24 | The Strongest | 3 - 0 | Royal Pari |
| 2018-02-18 | The Strongest | 2 - 0 | Bolivar La Paz |
| 2018-02-08 | Nacional Potosi | 0 - 1 | The Strongest |
| 2018-02-03 | The Strongest | 1 - 1 | San Jose Oruro |
| 2018-01-28 | A. Cochabamba | 2 - 0 | The Strongest |
| 2017-12-17 | The Strongest | 1 - 2 | J. Wilstermann |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 10 | 7 | 3 | |
| 50% | 8% | 42% | 83% | 58% | 25% |
Nacional Potosi utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-25 | Nacional Potosi | 1 - 1 | A. Cochabamba |
| 2018-03-18 | Nacional Potosi | 2 - 3 | Real Potosi |
| 2018-03-14 | Nacional Potosi | 2 - 2 | San Jose Oruro |
| 2018-03-06 | Blooming | 1 - 2 | Nacional Potosi |
| 2018-02-25 | Nacional Potosi | 3 - 0 | Sp. Boys Warnes |
| 2018-02-18 | Royal Pari | 1 - 0 | Nacional Potosi |
| 2018-02-08 | Nacional Potosi | 0 - 1 | The Strongest |
| 2018-02-04 | Real Potosi | 3 - 2 | Nacional Potosi |
| 2018-01-27 | San Jose Oruro | 1 - 2 | Nacional Potosi |
| 2017-12-17 | Nacional Potosi | 3 - 1 | San Jose Oruro |
| 2017-12-10 | Nacional Potosi | 1 - 1 | Bolivar La Paz |
| 2017-12-07 | U. Sucre | 2 - 0 | Nacional Potosi |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 10 | 7 | 4 | |
| 33% | 25% | 42% | 83% | 58% | 33% |
Tabella Primera División
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | J. Wilstermann | 9 | +11 | 20 |
| 2 | Bolivar La Paz | 9 | +9 | 17 |
| 3 | San Jose Oruro | 9 | +9 | 16 |
| 4 | The Strongest | 10 | +5 | 16 |
| 5 | Oriente Petr. | 9 | +2 | 12 |
| 6 | Nacional Potosi | 9 | +1 | 11 |
| 7 | Blooming | 10 | -3 | 11 |
| 8 | Sp. Boys Warnes | 9 | -4 | 10 |
| 9 | Destroyers | 9 | -6 | 10 |
| 10 | Real Potosi | 9 | -10 | 10 |
| 11 | Royal Pari | 9 | -4 | 9 |
| 12 | U. Sucre | 9 | -3 | 8 |
| 13 | A. Cochabamba | 9 | -3 | 8 |
| 14 | Guabira Montero | 9 | -4 | 6 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| The Strongest | |
| Nacional Potosi | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | The Strongest | Nacional Potosi |
|---|---|---|---|
| 1 | J. Wilstermann | ||
| 2 | Bolivar La Paz | 2 - 0 | |
| 3 | San Jose Oruro | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 4 | The Strongest | - | |
| 5 | Oriente Petr. | ||
| 6 | Nacional Potosi | - | |
| 7 | Blooming | 4 - 0 | 1 - 2 |
| 8 | Sp. Boys Warnes | ||
| 9 | Destroyers | ||
| 10 | Real Potosi | 3 - 2 | |
| 11 | Royal Pari | 3 - 0 | 1 - 0 |
| 12 | U. Sucre | ||
| 13 | A. Cochabamba | 2 - 1 | |
| 14 | Guabira Montero |
Liga pozíció
| The Strongest | Nacional Potosi | |
| Pozíció | 4 | 6 |
| Pontok | 16 | 11 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 1 | 2 |
| Pontok | 13 | 6 |
Liga forma
| The Strongest | Nacional Potosi | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
1 4 |
3
2 4 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
1 0 |
2
0 2 |
Liga gólok
| The Strongest | Nacional Potosi | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
17
12 |
14
13 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
12
2 |
6
6 |
Teljes statisztika Primera División
| Mérkőzések (64) | |
| Hazai győzelmek | 53% |
| Döntetlenek | 30% |
| Vendég győzelmek | 17% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (199) | |
| Meccsenkénti gólok | 3.11 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 2.06 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.05 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 84% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 62% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 55% |
| Felett 1.5 | 80% |
| Felett 2.5 | 58% |
| Felett 3.5 | 39% |
The Strongest következő 6 mérkőzések
| 2018-04-03 | Libertad | - | The Strongest |
| 2018-04-08 | Bolivar La Paz | - | The Strongest |
| 2018-04-14 | Royal Pari | - | The Strongest |
| 2018-04-18 | The Strongest | - | Atl. Tucuman |
| 2018-04-21 | The Strongest | - | Sp. Boys Warnes |
| 2018-04-25 | Atl. Tucuman | - | The Strongest |
Nacional Potosi következő 6 mérkőzések
| 2018-04-07 | Nacional Potosi | - | Royal Pari |
| 2018-04-12 | Fluminense | - | Nacional Potosi |
| 2018-04-16 | Sp. Boys Warnes | - | Nacional Potosi |
| 2018-04-22 | Nacional Potosi | - | Blooming |
| 2018-04-28 | A. Cochabamba | - | Nacional Potosi |
| 2018-05-06 | Nacional Potosi | - | Bolivar La Paz |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.30 | 5.00 | 7.00 |
| Valószínűség | 55% | 15% | 30% |
| 1 @ 1.30 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.10 | 3.39 |
| Valószínűség | 64% | 36% |
| 1X @ 1.10 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.15 | 4.71 | |
| Valószínűség | 82% | 18% | |
| Felett 1.5 @ 1.15 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.50 | 2.50 | |
| Valószínűség | 61% | 39% | |
| Felett 2.5 @ 1.50 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.27 | 1.56 | |
| Valószínűség | 34% | 66% | |
| Alatt 3.5 @ 1.56 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.84 | 1.86 | |
| Valószínűség | 57% | 43% | |
| Igen @ 1.84 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-31 00:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
