Primera RFEF - 1. csoport - Spanyolország
vasárnap, 18.02.2018
16:00
16:00

Talavera

Coruxo
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Talavera de la Reina |
| Vendég: | Vigo |
| Távolság: | 412.5 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 16:00 (17:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.80 | 3.50 | 4.00 | 1 | 1.22 | 1.90 | |||
| 55% | 15% | 30% | 1.80 | 64% | 36% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.14 | 1.66 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 63% | 37% | 45% | 55% | 16% | 84% |
Utolsó 1 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-01 | Coruxo | 0 - 0 | Talavera |
Talavera utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-11 | Majadahonda | 0 - 0 | Talavera |
| 2018-02-04 | Talavera | 2 - 1 | Real Madrid B |
| 2018-01-28 | Racing Ferrol | 0 - 3 | Talavera |
| 2018-01-21 | Talavera | 2 - 1 | SS Reyes |
| 2018-01-14 | Fuenlabrada | 6 - 0 | Talavera |
| 2018-01-07 | Talavera | 1 - 1 | Toledo |
| 2017-12-17 | Talavera | 1 - 0 | Cerceda |
| 2017-12-10 | Rapido Bouzas | 1 - 1 | Talavera |
| 2017-12-03 | Talavera | 3 - 0 | Celta Vigo B |
| 2017-11-26 | Atl. Madrid B | 2 - 2 | Talavera |
| 2017-11-19 | Talavera | 2 - 0 | Union Adarve |
| 2017-11-12 | G. Segoviana | 2 - 0 | Talavera |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 10 | 6 | 2 | |
| 50% | 33% | 17% | 83% | 50% | 17% |
Coruxo utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-10 | Coruxo | 1 - 0 | Dep. Fabril |
| 2018-02-04 | Ponferradina | 2 - 1 | Coruxo |
| 2018-01-28 | Valladolid B | 2 - 4 | Coruxo |
| 2018-01-21 | Coruxo | 1 - 2 | Majadahonda |
| 2018-01-14 | Real Madrid B | 2 - 0 | Coruxo |
| 2018-01-06 | Coruxo | 3 - 3 | Racing Ferrol |
| 2017-12-16 | Coruxo | 2 - 2 | SS Reyes |
| 2017-12-10 | Fuenlabrada | 7 - 0 | Coruxo |
| 2017-12-03 | Coruxo | 0 - 1 | Toledo |
| 2017-11-26 | Cerceda | 1 - 2 | Coruxo |
| 2017-11-19 | Coruxo | 1 - 0 | Rapido Bouzas |
| 2017-11-12 | Celta Vigo B | 0 - 0 | Coruxo |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 8 | 7 | 4 | |
| 33% | 25% | 42% | 67% | 58% | 33% |
Tabella Primera RFEF - 1. csoport
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Fuenlabrada | 25 | +25 | 51 |
| 2 | Rapido Bouzas | 26 | +10 | 46 |
| 3 | Majadahonda | 25 | +14 | 45 |
| 4 | Dep. Fabril | 25 | +12 | 44 |
| 5 | Navalcarnero | 25 | +3 | 44 |
| 6 | Atl. Madrid B | 25 | +7 | 41 |
| 7 | Talavera | 25 | -2 | 38 |
| 8 | SS Reyes | 25 | +4 | 37 |
| 9 | Celta Vigo B | 25 | 0 | 35 |
| 10 | Real Madrid B | 25 | +9 | 34 |
| 11 | Guijuelo | 25 | +6 | 34 |
| 12 | Union Adarve | 25 | -3 | 34 |
| 13 | Ponferradina | 25 | -2 | 30 |
| 14 | Coruxo | 25 | -13 | 29 |
| 15 | Pontevedra | 25 | -3 | 26 |
| 16 | Toledo | 24 | -5 | 23 |
| 17 | G. Segoviana | 24 | -10 | 22 |
| 18 | Valladolid B | 26 | -16 | 22 |
| 19 | Racing Ferrol | 25 | -14 | 21 |
| 20 | Cerceda | 25 | -22 | 17 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Talavera | |
| Coruxo | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Talavera | Coruxo |
|---|---|---|---|
| 1 | Fuenlabrada | 0 - 1 | 7 - 0 |
| 2 | Rapido Bouzas | ||
| 3 | Majadahonda | 0 - 3 | 1 - 2 |
| 4 | Dep. Fabril | 3 - 1 | |
| 5 | Navalcarnero | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 6 | Atl. Madrid B | ||
| 7 | Talavera | - | |
| 8 | SS Reyes | 2 - 1 | |
| 9 | Celta Vigo B | 3 - 0 | 0 - 0 |
| 10 | Real Madrid B | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 11 | Guijuelo | ||
| 12 | Union Adarve | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 13 | Ponferradina | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 14 | Coruxo | - | |
| 15 | Pontevedra | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 16 | Toledo | 1 - 1 | |
| 17 | G. Segoviana | ||
| 18 | Valladolid B | 2 - 1 | 2 - 4 |
| 19 | Racing Ferrol | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 20 | Cerceda | 1 - 0 | 1 - 2 |
Liga pozíció
| Talavera | Coruxo | |
| Pozíció | 7 | 14 |
| Pontok | 38 | 29 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 1 | 15 |
| Pontok | 28 | 10 |
Liga forma
| Talavera | Coruxo | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
10
8 7 |
8
5 12 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
9
1 3 |
3
1 8 |
Liga gólok
| Talavera | Coruxo | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
26
28 |
24
37 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
18
10 |
11
23 |
Teljes statisztika Primera RFEF - 1. csoport
| Mérkőzések (250) | |
| Hazai győzelmek | 43% |
| Döntetlenek | 31% |
| Vendég győzelmek | 26% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (577) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.31 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.32 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.99 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 75% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 63% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 51% |
| Felett 1.5 | 67% |
| Felett 2.5 | 45% |
| Felett 3.5 | 18% |
Talavera következő 6 mérkőzések
| 2018-02-25 | Ponferradina | - | Talavera |
| 2018-03-04 | Talavera | - | Dep. Fabril |
| 2018-03-11 | Valladolid B | - | Talavera |
| 2018-03-18 | Navalcarnero | - | Talavera |
| 2018-03-24 | Talavera | - | Guijuelo |
| 2018-03-29 | Pontevedra | - | Talavera |
Coruxo következő 6 mérkőzések
| 2018-02-25 | Coruxo | - | Navalcarnero |
| 2018-03-04 | Guijuelo | - | Coruxo |
| 2018-03-10 | Coruxo | - | Pontevedra |
| 2018-03-18 | G. Segoviana | - | Coruxo |
| 2018-03-25 | Coruxo | - | Union Adarve |
| 2018-03-30 | Atl. Madrid B | - | Coruxo |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 3.50 | 4.00 |
| Valószínűség | 55% | 15% | 30% |
| 1 @ 1.80 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.22 | 1.90 |
| Valószínűség | 64% | 36% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 3.00 | |
| Valószínűség | 63% | 37% | |
| Felett 1.5 @ 1.36 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.14 | 1.66 | |
| Valószínűség | 45% | 55% | |
| Alatt 2.5 @ 1.66 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.75 | 1.25 | |
| Valószínűség | 16% | 84% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 1.66 | |
| Valószínűség | 42% | 58% | |
| Nem @ 1.66 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-18 12:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
