Premier League - Egyiptom
szerda, 24.01.2018
15:00
15:00

El Gaish

El Daklyeh
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Kairó |
| Vendég: | Kairó |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (17:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.45 | 2.62 | 3.20 | 1X | 1.36 | 1.53 | |||
| 34% | 40% | 26% | 1.36 | 56% | 44% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 2.50 | 2.70 | 1.44 | 4.50 | 1.16 | ||||||
| 75% | 25% | 41% | 59% | 15% | 85% |
Utolsó 10 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-23 | El Daklyeh | 1 - 2 | El Gaish |
| 2017-04-05 | El Gaish | 1 - 1 | El Daklyeh |
| 2016-10-25 | El Daklyeh | 2 - 3 | El Gaish |
| 2016-04-02 | El Gaish | 2 - 0 | El Daklyeh |
| 2015-11-26 | El Daklyeh | 0 - 0 | El Gaish |
| 2015-05-27 | El Gaish | 1 - 0 | El Daklyeh |
| 2014-09-25 | El Daklyeh | 2 - 2 | El Gaish |
| 2013-05-15 | El Daklyeh | 0 - 0 | El Gaish |
| 2013-02-27 | El Gaish | 2 - 0 | El Daklyeh |
| 2011-12-21 | El Gaish | 1 - 1 | El Daklyeh |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 0 | 7 | 3 | 2 | |
| 50% | 50% | 0% | 70% | 30% | 20% |
El Gaish utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-20 | El Entag El Harby | 1 - 0 | El Gaish |
| 2018-01-16 | El Gaish | 0 - 2 | Al Ahly |
| 2018-01-09 | El Gaish | 2 - 1 | Pyramids |
| 2018-01-03 | El Gaish | 1 - 0 | Zamalek |
| 2017-12-30 | Arab Contractors | 0 - 2 | El Gaish |
| 2017-12-25 | El Gaish | 0 - 0 | Al Ittihad |
| 2017-12-19 | Ismaily | 1 - 1 | El Gaish |
| 2017-12-13 | El Gaish | 2 - 1 | El Raja |
| 2017-12-04 | Misr Elmaqasah | 4 - 0 | El Gaish |
| 2017-11-27 | El Gaish | 1 - 3 | Al Nasr Cairo |
| 2017-11-17 | Petrojet | 2 - 0 | El Gaish |
| 2017-11-07 | El Gaish | 1 - 2 | El Gounah |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 9 | 5 | 2 | |
| 33% | 17% | 50% | 75% | 42% | 17% |
El Daklyeh utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-18 | El Daklyeh | 1 - 2 | Zamalek |
| 2018-01-14 | Petrojet | 1 - 1 | El Daklyeh |
| 2018-01-05 | Wadi Degla | 1 - 2 | El Daklyeh |
| 2017-12-30 | El Daklyeh | 0 - 0 | Smouha |
| 2017-12-23 | Tanta | 1 - 2 | El Daklyeh |
| 2017-12-18 | El Daklyeh | 1 - 2 | Enppi |
| 2017-12-13 | El Masry | 1 - 1 | El Daklyeh |
| 2017-12-04 | Al Nasr Cairo | 0 - 0 | El Daklyeh |
| 2017-11-29 | El Daklyeh | 0 - 1 | El Entag El Harby |
| 2017-11-24 | Al Ahly | 2 - 0 | El Daklyeh |
| 2017-11-15 | El Daklyeh | 2 - 0 | Pyramids |
| 2017-11-07 | Al Nasr Cairo | 0 - 1 | El Daklyeh |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 8 | 4 | 0 | |
| 33% | 33% | 33% | 67% | 33% | 0% |
Tabella Premier League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Ahly | 18 | +29 | 45 |
| 2 | Ismaily | 20 | +16 | 42 |
| 3 | El Masry | 19 | +9 | 34 |
| 4 | Smouha | 20 | +10 | 32 |
| 5 | Zamalek | 19 | +6 | 32 |
| 6 | Enppi | 19 | +1 | 31 |
| 7 | Arab Contractors | 19 | +3 | 29 |
| 8 | El Entag El Harby | 19 | 0 | 26 |
| 9 | El Gaish | 19 | -8 | 25 |
| 10 | Pyramids | 20 | -2 | 24 |
| 11 | El Daklyeh | 19 | -3 | 22 |
| 12 | Misr Elmaqasah | 19 | -2 | 21 |
| 13 | Al Ittihad | 20 | -2 | 21 |
| 14 | Petrojet | 19 | -5 | 21 |
| 15 | Tanta | 19 | -6 | 19 |
| 16 | Wadi Degla | 19 | -11 | 16 |
| 17 | Al Nasr Cairo | 20 | -13 | 13 |
| 18 | El Raja | 19 | -22 | 12 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| El Gaish | |
| El Daklyeh | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | El Gaish | El Daklyeh |
|---|---|---|---|
| 1 | Al Ahly | 0 - 2 | 2 - 0 |
| 2 | Ismaily | 2 - 1 | |
| 3 | El Masry | 0 - 4 | 1 - 1 |
| 4 | Smouha | ||
| 5 | Zamalek | 1 - 0 | 3 - 0 |
| 6 | Enppi | ||
| 7 | Arab Contractors | 1 - 1 | |
| 8 | El Entag El Harby | 2 - 2 | |
| 9 | El Gaish | - | |
| 10 | Pyramids | 2 - 1 | |
| 11 | El Daklyeh | - | |
| 12 | Misr Elmaqasah | 1 - 2 | |
| 13 | Al Ittihad | 0 - 0 | |
| 14 | Petrojet | 1 - 1 | |
| 15 | Tanta | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 16 | Wadi Degla | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 17 | Al Nasr Cairo | 1 - 3 | 0 - 0 |
| 18 | El Raja | 2 - 1 |
Liga pozíció
| El Gaish | El Daklyeh | |
| Pozíció | 9 | 11 |
| Pontok | 25 | 22 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 12 | 8 |
| Pontok | 13 | 13 |
Liga forma
| El Gaish | El Daklyeh | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
7 6 |
5
7 7 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
4 3 |
3
4 3 |
Liga gólok
| El Gaish | El Daklyeh | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
16
24 |
20
23 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
8
13 |
10
13 |
Teljes statisztika Premier League
| Mérkőzések (173) | |
| Hazai győzelmek | 36% |
| Döntetlenek | 31% |
| Vendég győzelmek | 33% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (415) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.40 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.26 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.14 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 72% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 66% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 48% |
| Felett 1.5 | 74% |
| Felett 2.5 | 40% |
| Felett 3.5 | 20% |
El Gaish következő 6 mérkőzések
| 2018-01-31 | El Masry | - | El Gaish |
| 2018-02-04 | El Gaish | - | Enppi |
| 2018-02-12 | Tanta | - | El Gaish |
| 2018-02-16 | El Gaish | - | Smouha |
| 2018-02-20 | Wadi Degla | - | El Gaish |
| 2018-02-23 | El Gaish | - | Petrojet |
El Daklyeh következő 6 mérkőzések
| 2018-01-30 | Misr Elmaqasah | - | El Daklyeh |
| 2018-02-03 | El Raja | - | El Daklyeh |
| 2018-02-09 | El Daklyeh | - | Ismaily |
| 2018-02-14 | Al Ittihad | - | El Daklyeh |
| 2018-02-20 | El Daklyeh | - | Arab Contractors |
| 2018-02-24 | Pyramids | - | El Daklyeh |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.45 | 2.62 | 3.20 |
| Valószínűség | 34% | 40% | 26% |
| 1X @ 1.36 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 1.53 |
| Valószínűség | 56% | 44% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.50 | 2.50 | |
| Valószínűség | 75% | 25% | |
| Felett 1.5 @ 1.50 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.70 | 1.44 | |
| Valószínűség | 41% | 59% | |
| Alatt 2.5 @ 1.44 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.50 | 1.16 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.16 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 1.66 | |
| Valószínűség | 51% | 49% | |
| Igen @ 2.10 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-24 12:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
