NB I - Magyarország
szombat, 05.05.2018
16:00
16:00

Haladás

Puskás Akadémia
3 - 2
(1 - 1, 2 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Szombathely |
| Vendég: | Felcsút |
| Távolság: | 150.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Haladas Sportkomplexum |
| Befogadóképesség: | 8 903 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 16:00 (17:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.29 | 3.29 | 3.10 | 12 | 1.37 | 1.61 | |||
| 35% | 26% | 39% | 1.34 | 47% | 53% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.95 | 1.85 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 76% | 24% | 57% | 43% | 29% | 71% |
Utolsó 9 közvetlen mérkőzések
| 2017-12-02 | Puskás Akadémia | 1 - 3 | Haladás |
| 2017-08-26 | Haladás | 1 - 5 | Puskás Akadémia |
| 2016-04-02 | Puskás Akadémia | 1 - 1 | Haladás |
| 2015-12-12 | Haladás | 2 - 1 | Puskás Akadémia |
| 2015-09-12 | Puskás Akadémia | 1 - 1 | Haladás |
| 2015-05-30 | Haladás | 3 - 0 | Puskás Akadémia |
| 2014-11-22 | Puskás Akadémia | 1 - 0 | Haladás |
| 2014-04-04 | Puskás Akadémia | 1 - 2 | Haladás |
| 2013-09-21 | Haladás | 2 - 1 | Puskás Akadémia |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 2 | 8 | 6 | 2 | |
| 56% | 22% | 22% | 89% | 67% | 22% |
Haladás utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-28 | Ferencvárosi TC | 2 - 1 | Haladás |
| 2018-04-21 | Haladás | 0 - 0 | Balmazújváros |
| 2018-04-14 | Paks | 1 - 2 | Haladás |
| 2018-04-07 | Diósgyőri VTK | 1 - 2 | Haladás |
| 2018-03-31 | Haladás | 1 - 1 | Debreceni VSC |
| 2018-03-17 | Honvéd | 2 - 1 | Haladás |
| 2018-03-10 | Mezőkövesd | 2 - 1 | Haladás |
| 2018-03-03 | Haladás | 3 - 0 | Vasas |
| 2018-02-24 | Újpest | 1 - 0 | Haladás |
| 2017-12-09 | Haladás | 1 - 0 | Fehervar |
| 2017-12-02 | Puskás Akadémia | 1 - 3 | Haladás |
| 2017-11-25 | Haladás | 2 - 1 | Ferencvárosi TC |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 9 | 8 | 1 | |
| 50% | 17% | 33% | 75% | 67% | 8% |
Puskás Akadémia utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-28 | Puskás Akadémia | 3 - 1 | Balmazújváros |
| 2018-04-21 | Diósgyőri VTK | 0 - 1 | Puskás Akadémia |
| 2018-04-18 | Puskás Akadémia | 4 - 0 | Debreceni VSC |
| 2018-04-14 | Puskás Akadémia | 1 - 1 | Honvéd |
| 2018-04-07 | Vasas | 1 - 2 | Puskás Akadémia |
| 2018-04-04 | Diósgyőri VTK | 0 - 3 | Puskás Akadémia |
| 2018-03-31 | Puskás Akadémia | 0 - 0 | Fehervar |
| 2018-03-17 | Ferencvárosi TC | 3 - 1 | Puskás Akadémia |
| 2018-03-13 | Puskás Akadémia | 0 - 1 | Diósgyőri VTK |
| 2018-03-10 | Paks | 3 - 1 | Puskás Akadémia |
| 2018-03-03 | Puskás Akadémia | 0 - 0 | Debreceni VSC |
| 2018-02-28 | Puskás Akadémia | 1 - 0 | Zalaegerszeg |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 7 | 6 | 4 | |
| 50% | 25% | 25% | 58% | 50% | 33% |
Tabella NB I
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ferencvárosi TC | 28 | +34 | 59 |
| 2 | Fehervar | 28 | +30 | 58 |
| 3 | Újpest | 28 | +2 | 41 |
| 4 | Honvéd | 28 | -2 | 40 |
| 5 | Paks | 28 | -2 | 39 |
| 6 | Debreceni VSC | 28 | +8 | 37 |
| 7 | Puskás Akadémia | 28 | -5 | 36 |
| 8 | Haladás | 28 | -13 | 31 |
| 9 | Diósgyőri VTK | 28 | -5 | 30 |
| 10 | Vasas | 28 | -18 | 30 |
| 11 | Balmazújváros | 28 | -11 | 28 |
| 12 | Mezőkövesd | 28 | -18 | 28 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Haladás | |
| Puskás Akadémia | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Haladás | Puskás Akadémia |
|---|---|---|---|
| 1 | Ferencvárosi TC | 2 - 1 | 3 - 1 |
| 2 | Fehervar | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 3 | Újpest | 1 - 0 | 1 - 3 |
| 4 | Honvéd | 1 - 2 | 4 - 3 |
| 5 | Paks | 1 - 2 | 3 - 1 |
| 6 | Debreceni VSC | 1 - 1 | 3 - 0 |
| 7 | Puskás Akadémia | 1 - 5 | - |
| 8 | Haladás | - | 1 - 5 |
| 9 | Diósgyőri VTK | 0 - 3 | 0 - 1 |
| 10 | Vasas | 3 - 0 | 1 - 2 |
| 11 | Balmazújváros | 0 - 0 | 2 - 2 |
| 12 | Mezőkövesd | 2 - 2 | 0 - 0 |
Liga pozíció
| Haladás | Puskás Akadémia | |
| Pozíció | 8 | 7 |
| Pontok | 31 | 36 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 6 | 8 |
| Pontok | 21 | 16 |
Liga forma
| Haladás | Puskás Akadémia | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
9
4 15 |
9
9 10 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
3 5 |
4
4 6 |
Liga gólok
| Haladás | Puskás Akadémia | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
30
43 |
35
40 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
17
20 |
21
25 |
Teljes statisztika NB I
| Mérkőzések (168) | |
| Hazai győzelmek | 42% |
| Döntetlenek | 28% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (483) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.88 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.55 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.32 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 82% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 71% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 61% |
| Felett 1.5 | 77% |
| Felett 2.5 | 58% |
| Felett 3.5 | 35% |
Haladás következő 6 mérkőzések
| 2018-05-12 | Fehervar | - | Haladás |
| 2018-05-19 | Haladás | - | Újpest |
| 2018-05-27 | Vasas | - | Haladás |
| 2018-06-02 | Haladás | - | Mezőkövesd |
| 2018-06-26 | Admira Wacker | - | Haladás |
| 2018-07-21 | Honvéd | - | Haladás |
Puskás Akadémia következő 6 mérkőzések
| 2018-05-08 | Debreceni VSC | - | Puskás Akadémia |
| 2018-05-12 | Újpest | - | Puskás Akadémia |
| 2018-05-19 | Puskás Akadémia | - | Mezőkövesd |
| 2018-05-23 | Puskás Akadémia | - | Újpest |
| 2018-05-27 | Debreceni VSC | - | Puskás Akadémia |
| 2018-06-02 | Puskás Akadémia | - | Paks |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.29 | 3.29 | 3.10 |
| Valószínűség | 35% | 26% | 39% |
| 12 @ 1.34 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.37 | 1.61 |
| Valószínűség | 47% | 53% |
| X2 @ 1.61 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 3.50 | |
| Valószínűség | 76% | 24% | |
| Felett 1.5 @ 1.28 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.95 | 1.85 | |
| Valószínűség | 57% | 43% | |
| Felett 2.5 @ 1.95 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.25 | 1.33 | |
| Valószínűség | 29% | 71% | |
| Alatt 3.5 @ 1.33 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 2.00 | |
| Valószínűség | 59% | 41% | |
| Igen @ 1.72 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-05-05 12:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
