A-League - Rájátszás - Ausztrália
szombat, 28.04.2018
10:50
Sydney FC
Melbourne Vict.
2 - 2
(1 - 1, 1 - 1, 0 - 1)
Győztes Melbourne Vict.
eredmény 0 - 1 hosszabbítás után
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Sydney |
| Vendég: |
Melbourne |
| Távolság: |
713.4 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Sydney Football Stadium
|
| Befogadóképesség: |
45 500 |
| Méretek: |
105 x 68 m |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
10:50 (19:50 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.72 |
4.00 |
4.50 |
1 |
|
|
|
1.19 |
2.14 |
| 41% |
31% |
28% |
1.72 |
|
|
|
71% |
29% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.19 |
4.33 |
|
|
|
1.66 |
2.14 |
|
|
|
2.62 |
1.44 |
| 78% |
22% |
|
|
|
57% |
43% |
|
|
|
37% |
63% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
|
2018-04-13 |
Sydney FC
|
1 - 0 |
Melbourne Vict.
|
|
2018-01-26 |
Melbourne Vict.
|
1 - 3 |
Sydney FC
|
|
2017-10-07 |
Melbourne Vict.
|
0 - 1 |
Sydney FC
|
|
2017-05-07 |
Sydney FC
|
1 - 1 |
Melbourne Vict.
|
|
2017-03-03 |
Sydney FC
|
1 - 0 |
Melbourne Vict.
|
|
2017-01-26 |
Melbourne Vict.
|
1 - 2 |
Sydney FC
|
|
2016-11-05 |
Sydney FC
|
2 - 1 |
Melbourne Vict.
|
|
2016-02-27 |
Melbourne Vict.
|
1 - 1 |
Sydney FC
|
|
2016-01-26 |
Melbourne Vict.
|
1 - 0 |
Sydney FC
|
|
2015-11-14 |
Sydney FC
|
2 - 4 |
Melbourne Vict.
|
|
2015-05-17 |
Melbourne Vict.
|
3 - 0 |
Sydney FC
|
|
2015-02-14 |
Sydney FC
|
3 - 3 |
Melbourne Vict.
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
8 |
6 |
3 |
| 50% |
25% |
25% |
|
67% |
50% |
25% |
Sydney FC utolsó 12 mérkőzések
|
2018-04-17 |
Sydney FC
|
0 - 0 |
Shanghai Shenhua
|
|
2018-04-13 |
Sydney FC
|
1 - 0 |
Melbourne Vict.
|
|
2018-04-08 |
Sydney FC
|
3 - 0 |
Adelaide Utd
|
|
2018-04-03 |
Suwon Bluewings
|
1 - 4 |
Sydney FC
|
|
2018-03-29 |
Perth Glory
|
2 - 3 |
Sydney FC
|
|
2018-03-24 |
CC Mariners
|
1 - 2 |
Sydney FC
|
|
2018-03-17 |
Sydney FC
|
1 - 2 |
Brisbane Roar
|
|
2018-03-13 |
Kashima Antlers
|
1 - 1 |
Sydney FC
|
|
2018-03-07 |
Sydney FC
|
0 - 2 |
Kashima Antlers
|
|
2018-03-03 |
Newcastle Jets
|
2 - 1 |
Sydney FC
|
|
2018-02-25 |
Sydney FC
|
3 - 1 |
WS Wanderers
|
|
2018-02-21 |
Shanghai Shenhua
|
2 - 2 |
Sydney FC
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
10 |
8 |
4 |
| 50% |
25% |
25% |
|
83% |
67% |
33% |
Melbourne Vict. utolsó 12 mérkőzések
|
2018-04-22 |
Melbourne Vict.
|
2 - 1 |
Adelaide Utd
|
|
2018-04-18 |
Melbourne Vict.
|
2 - 1 |
Shanghai Port
|
|
2018-04-13 |
Sydney FC
|
1 - 0 |
Melbourne Vict.
|
|
2018-04-08 |
Melbourne Vict.
|
2 - 1 |
Wellington Ph.
|
|
2018-04-04 |
Ulsan HD
|
6 - 2 |
Melbourne Vict.
|
|
2018-03-31 |
Melbourne Vict.
|
3 - 1 |
WS Wanderers
|
|
2018-03-25 |
Perth Glory
|
1 - 0 |
Melbourne Vict.
|
|
2018-03-18 |
Melbourne Vict.
|
5 - 2 |
CC Mariners
|
|
2018-03-13 |
Melbourne Vict.
|
1 - 0 |
Kawasaki Front.
|
|
2018-03-07 |
Kawasaki Front.
|
2 - 2 |
Melbourne Vict.
|
|
2018-03-02 |
Melbourne City
|
1 - 2 |
Melbourne Vict.
|
|
2018-02-24 |
Melbourne Vict.
|
3 - 0 |
Adelaide Utd
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
1 |
3 |
|
9 |
9 |
4 |
| 67% |
8% |
25% |
|
75% |
75% |
33% |
Tabella A-League
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Sydney FC |
27 |
20 |
4 |
3 |
64 |
22 |
+42 |
64 |
| 2 |
Newcastle Jets |
27 |
15 |
5 |
7 |
57 |
37 |
+20 |
50 |
| 3 |
Melbourne City |
27 |
13 |
4 |
10 |
41 |
33 |
+8 |
43 |
| 4 |
Melbourne Vict. |
27 |
12 |
5 |
10 |
43 |
37 |
+6 |
41 |
| 5 |
Adelaide Utd |
27 |
11 |
6 |
10 |
36 |
38 |
-2 |
39 |
| 6 |
Brisbane Roar |
27 |
10 |
5 |
12 |
33 |
40 |
-7 |
35 |
| 7 |
WS Wanderers |
27 |
8 |
9 |
10 |
38 |
47 |
-9 |
33 |
| 8 |
Perth Glory |
27 |
10 |
2 |
15 |
37 |
50 |
-13 |
32 |
| 9 |
Wellington Ph. |
27 |
5 |
6 |
16 |
31 |
55 |
-24 |
21 |
| 10 |
CC Mariners |
27 |
4 |
8 |
15 |
28 |
49 |
-21 |
20 |
Sydney FC következő 6 mérkőzések
|
2018-10-06 |
WS Wanderers
|
- |
Sydney FC
|
|
2018-10-19 |
Adelaide Utd
|
- |
Sydney FC
|
|
2018-10-27 |
Sydney FC
|
- |
WS Wanderers
|
|
2018-10-30 |
Adelaide Utd
|
- |
Sydney FC
|
|
2018-11-02 |
Melbourne City
|
- |
Sydney FC
|
|
2018-11-10 |
Newcastle Jets
|
- |
Sydney FC
|
Melbourne Vict. következő 6 mérkőzések
|
2018-05-05 |
Newcastle Jets
|
- |
Melbourne Vict.
|
|
2018-08-07 |
Perth Glory
|
- |
Melbourne Vict.
|
|
2018-10-20 |
Melbourne Vict.
|
- |
Melbourne City
|
|
2018-10-28 |
Melbourne Vict.
|
- |
Perth Glory
|
|
2018-11-03 |
Newcastle Jets
|
- |
Melbourne Vict.
|
|
2018-11-11 |
Melbourne Vict.
|
- |
CC Mariners
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
1.72 |
4.00 |
4.50 |
| Valószínűség |
41% |
31% |
28% |
|
1 @ 1.72 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.19 |
2.14 |
| Valószínűség |
71% |
29% |
|
1X @ 1.19 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.19 |
4.33 |
| Valószínűség |
|
78% |
22% |
|
Felett 1.5 @ 1.19 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.66 |
2.14 |
| Valószínűség |
|
57% |
43% |
|
Felett 2.5 @ 1.66 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.62 |
1.44 |
| Valószínűség |
|
37% |
63% |
|
Alatt 3.5 @ 1.44 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.61 |
2.20 |
| Valószínűség |
|
58% |
42% |
|
Igen @ 1.61 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-28 08:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!