League Two - Anglia
szombat, 10.02.2018
15:00
15:00

Swindon

Mansfield
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Swindon |
| Vendég: | Mansfield |
| Távolság: | 179.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | County Ground |
| Befogadóképesség: | 14 700 |
| Méretek: | 100 x 64 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.29 | 3.39 | 3.39 | 12 | 1.33 | 1.61 | |||
| 38% | 27% | 35% | 1.33 | 51% | 49% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.39 | 2.00 | 1.80 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 75% | 25% | 55% | 45% | 31% | 69% |
Utolsó 5 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-14 | Mansfield | 1 - 3 | Swindon |
| 2007-04-21 | Swindon | 2 - 0 | Mansfield |
| 2006-12-05 | Mansfield | 2 - 0 | Swindon |
| 2003-03-15 | Mansfield | 2 - 1 | Swindon |
| 2002-10-26 | Swindon | 2 - 1 | Mansfield |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 0 | 2 | 5 | 3 | 1 | |
| 60% | 0% | 40% | 100% | 60% | 20% |
Swindon utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-06 | Accrington | 2 - 1 | Swindon |
| 2018-02-03 | Lincoln | 2 - 2 | Swindon |
| 2018-01-30 | Stevenage | 0 - 1 | Swindon |
| 2018-01-27 | Swindon | 4 - 3 | Crewe |
| 2018-01-20 | Coventry | 3 - 1 | Swindon |
| 2018-01-13 | Swindon | 1 - 0 | Forest Green |
| 2018-01-01 | Barnet | 1 - 2 | Swindon |
| 2017-12-30 | Swindon | 1 - 0 | Notts County |
| 2017-12-26 | Swindon | 0 - 5 | Luton |
| 2017-12-23 | Crewe | 0 - 3 | Swindon |
| 2017-12-15 | Swindon | 2 - 3 | Colchester |
| 2017-12-05 | Swindon | 0 - 1 | Forest Green |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 8 | 8 | 5 | |
| 50% | 8% | 42% | 67% | 67% | 42% |
Mansfield utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-03 | Mansfield | 3 - 1 | Barnet |
| 2018-01-27 | Morecambe | 1 - 2 | Mansfield |
| 2018-01-20 | Mansfield | 3 - 2 | Cheltenham |
| 2018-01-16 | Mansfield | 1 - 4 | Cardiff |
| 2018-01-13 | Cambridge Utd | 0 - 0 | Mansfield |
| 2018-01-06 | Cardiff | 0 - 0 | Mansfield |
| 2018-01-01 | Mansfield | 3 - 1 | Carlisle |
| 2017-12-30 | Wycombe | 1 - 2 | Mansfield |
| 2017-12-26 | Grimsby | 1 - 1 | Mansfield |
| 2017-12-23 | Mansfield | 2 - 1 | Morecambe |
| 2017-12-16 | Mansfield | 0 - 0 | Yeovil |
| 2017-12-09 | Crawley | 2 - 0 | Mansfield |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 9 | 7 | 4 | |
| 50% | 33% | 17% | 75% | 58% | 33% |
Tabella League Two
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Luton | 31 | +37 | 63 |
| 2 | Wycombe | 30 | +16 | 55 |
| 3 | Accrington | 30 | +16 | 55 |
| 4 | Notts County | 30 | +19 | 54 |
| 5 | Mansfield | 30 | +13 | 53 |
| 6 | Exeter | 29 | +6 | 51 |
| 7 | Swindon | 31 | +4 | 51 |
| 8 | Lincoln | 31 | +13 | 50 |
| 9 | Coventry | 30 | +12 | 50 |
| 10 | Colchester | 31 | +5 | 46 |
| 11 | Newport County | 31 | +3 | 46 |
| 12 | Crawley | 31 | -2 | 45 |
| 13 | Carlisle | 30 | +1 | 41 |
| 14 | Cambridge Utd | 31 | -13 | 39 |
| 15 | Stevenage | 31 | -4 | 38 |
| 16 | Cheltenham | 31 | -5 | 36 |
| 17 | Grimsby | 32 | -15 | 36 |
| 18 | Yeovil | 30 | -7 | 34 |
| 19 | Port Vale | 31 | -7 | 34 |
| 20 | Morecambe | 31 | -12 | 31 |
| 21 | Crewe | 30 | -18 | 29 |
| 22 | Forest Green | 31 | -21 | 29 |
| 23 | Chesterfield | 31 | -24 | 27 |
| 24 | Barnet | 30 | -17 | 22 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Swindon | |
| Mansfield | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Swindon | Mansfield |
|---|---|---|---|
| 1 | Luton | 0 - 5 | |
| 2 | Wycombe | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 3 | Accrington | 2 - 1 | |
| 4 | Notts County | 1 - 0 | |
| 5 | Mansfield | - | |
| 6 | Exeter | 1 - 1 | |
| 7 | Swindon | - | |
| 8 | Lincoln | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 9 | Coventry | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 10 | Colchester | 2 - 3 | 2 - 0 |
| 11 | Newport County | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 12 | Crawley | 0 - 3 | 2 - 0 |
| 13 | Carlisle | 1 - 1 | |
| 14 | Cambridge Utd | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 15 | Stevenage | 3 - 2 | |
| 16 | Cheltenham | 3 - 0 | |
| 17 | Grimsby | 1 - 1 | |
| 18 | Yeovil | ||
| 19 | Port Vale | 0 - 4 | |
| 20 | Morecambe | 1 - 2 | |
| 21 | Crewe | 4 - 3 | 2 - 2 |
| 22 | Forest Green | 1 - 0 | |
| 23 | Chesterfield | 2 - 2 | |
| 24 | Barnet | 1 - 4 | 1 - 1 |
Liga pozíció
| Swindon | Mansfield | |
| Pozíció | 7 | 5 |
| Pontok | 51 | 53 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 19 | 7 |
| Pontok | 20 | 21 |
Liga forma
| Swindon | Mansfield | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
16
3 12 |
14
11 5 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
2 7 |
5
6 4 |
Liga gólok
| Swindon | Mansfield | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
48
44 |
46
33 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
19
27 |
17
17 |
Teljes statisztika League Two
| Mérkőzések (367) | |
| Hazai győzelmek | 46% |
| Döntetlenek | 23% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (974) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.65 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.51 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.15 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 76% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 68% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 52% |
| Felett 1.5 | 73% |
| Felett 2.5 | 50% |
| Felett 3.5 | 28% |
Swindon következő 6 mérkőzések
| 2018-02-13 | Wycombe | - | Swindon |
| 2018-02-17 | Swindon | - | Port Vale |
| 2018-02-24 | Chesterfield | - | Swindon |
| 2018-03-03 | Swindon | - | Yeovil |
| 2018-03-10 | Swindon | - | Cheltenham |
| 2018-03-17 | Cambridge Utd | - | Swindon |
Mansfield következő 6 mérkőzések
| 2018-02-13 | Mansfield | - | Newport County |
| 2018-02-17 | Exeter | - | Mansfield |
| 2018-02-24 | Mansfield | - | Coventry |
| 2018-03-03 | Stevenage | - | Mansfield |
| 2018-03-06 | Mansfield | - | Lincoln |
| 2018-03-10 | Mansfield | - | Colchester |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.29 | 3.39 | 3.39 |
| Valószínűség | 38% | 27% | 35% |
| 12 @ 1.33 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 1.61 |
| Valószínűség | 51% | 49% |
| 1X @ 1.33 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.30 | 3.39 | |
| Valószínűség | 75% | 25% | |
| Felett 1.5 @ 1.30 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.80 | |
| Valószínűség | 55% | 45% | |
| Felett 2.5 @ 2.00 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.50 | 1.28 | |
| Valószínűség | 31% | 69% | |
| Alatt 3.5 @ 1.28 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 1.90 | |
| Valószínűség | 55% | 45% | |
| Igen @ 1.80 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-10 12:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
