Premiership - Anglia
vasárnap, 13.05.2018
15:00
15:00

Swansea

Stoke
1 - 2
(1 - 2, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Swansea (Wales) / Anglia (Wal) |
| Vendég: | Stoke-on-Trent (Ang) |
| Távolság: | 194.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Liberty Stadion |
| Befogadóképesség: | 20 750 |
| Méretek: | 104 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.85 | 3.89 | 4.33 | 12 | 1.22 | 1.95 | |||
| 38% | 29% | 33% | 1.28 | 53% | 47% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.80 | 2.00 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 71% | 29% | 47% | 53% | 24% | 76% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-12-02 | Stoke | 2 - 1 | Swansea |
| 2017-04-22 | Swansea | 2 - 0 | Stoke |
| 2016-10-31 | Stoke | 3 - 1 | Swansea |
| 2016-04-02 | Stoke | 2 - 2 | Swansea |
| 2015-10-19 | Swansea | 0 - 1 | Stoke |
| 2015-05-02 | Swansea | 2 - 0 | Stoke |
| 2014-10-19 | Stoke | 2 - 1 | Swansea |
| 2014-02-12 | Stoke | 1 - 1 | Swansea |
| 2013-11-10 | Swansea | 3 - 3 | Stoke |
| 2013-01-19 | Swansea | 3 - 1 | Stoke |
| 2012-09-29 | Stoke | 2 - 0 | Swansea |
| 2012-02-26 | Stoke | 2 - 0 | Swansea |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 11 | 6 | 4 | |
| 25% | 25% | 50% | 92% | 50% | 33% |
Swansea utolsó 12 mérkőzések
| 2018-05-08 | Swansea | 0 - 1 | Southampton |
| 2018-05-05 | Bournemouth | 1 - 0 | Swansea |
| 2018-04-28 | Swansea | 0 - 1 | Chelsea |
| 2018-04-22 | Manchester City | 5 - 0 | Swansea |
| 2018-04-14 | Swansea | 1 - 1 | Everton |
| 2018-04-07 | West Bromwich | 1 - 1 | Swansea |
| 2018-03-31 | Manchester Utd | 2 - 0 | Swansea |
| 2018-03-17 | Swansea | 0 - 3 | Tottenham |
| 2018-03-10 | Huddersfield | 0 - 0 | Swansea |
| 2018-03-03 | Swansea | 4 - 1 | West Ham |
| 2018-02-27 | Swansea | 2 - 0 | Sheffield Wed |
| 2018-02-24 | Brighton | 4 - 1 | Swansea |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 8 | 4 | 3 | |
| 17% | 25% | 58% | 67% | 33% | 25% |
Stoke utolsó 12 mérkőzések
| 2018-05-05 | Stoke | 1 - 2 | Crystal Palace |
| 2018-04-28 | Liverpool | 0 - 0 | Stoke |
| 2018-04-22 | Stoke | 1 - 1 | Burnley |
| 2018-04-16 | West Ham | 1 - 1 | Stoke |
| 2018-04-07 | Stoke | 1 - 2 | Tottenham |
| 2018-04-01 | Arsenal | 3 - 0 | Stoke |
| 2018-03-17 | Stoke | 1 - 2 | Everton |
| 2018-03-12 | Stoke | 0 - 2 | Manchester City |
| 2018-03-03 | Southampton | 0 - 0 | Stoke |
| 2018-02-24 | Leicester | 1 - 1 | Stoke |
| 2018-02-10 | Stoke | 1 - 1 | Brighton |
| 2018-02-03 | Bournemouth | 2 - 1 | Stoke |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 6 | 6 | 10 | 5 | 0 | |
| 0% | 50% | 50% | 83% | 42% | 0% |
Tabella Premiership
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Manchester City | 37 | +78 | 97 |
| 2 | Manchester Utd | 37 | +39 | 78 |
| 3 | Tottenham | 37 | +37 | 74 |
| 4 | Liverpool | 37 | +42 | 72 |
| 5 | Chelsea | 37 | +27 | 70 |
| 6 | Arsenal | 37 | +22 | 60 |
| 7 | Burnley | 37 | -2 | 54 |
| 8 | Everton | 37 | -12 | 49 |
| 9 | Leicester | 37 | -3 | 47 |
| 10 | Newcastle | 37 | -11 | 41 |
| 11 | Crystal Palace | 37 | -12 | 41 |
| 12 | Bournemouth | 37 | -17 | 41 |
| 13 | Watford | 37 | -19 | 41 |
| 14 | Brighton | 37 | -16 | 40 |
| 15 | West Ham | 37 | -22 | 39 |
| 16 | Huddersfield | 37 | -29 | 37 |
| 17 | Southampton | 37 | -18 | 36 |
| 18 | Swansea | 37 | -27 | 33 |
| 19 | West Bromwich | 37 | -23 | 31 |
| 20 | Stoke | 37 | -34 | 30 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Swansea | |
| Stoke | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Swansea | Stoke |
|---|---|---|---|
| 1 | Manchester City | 0 - 4 | 7 - 2 |
| 2 | Manchester Utd | 0 - 4 | 3 - 0 |
| 3 | Tottenham | 0 - 2 | 5 - 1 |
| 4 | Liverpool | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 5 | Chelsea | 0 - 1 | 5 - 0 |
| 6 | Arsenal | 3 - 1 | 3 - 0 |
| 7 | Burnley | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 8 | Everton | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 9 | Leicester | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 10 | Newcastle | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 11 | Crystal Palace | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 12 | Bournemouth | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 13 | Watford | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 14 | Brighton | 0 - 1 | 2 - 2 |
| 15 | West Ham | 4 - 1 | 1 - 1 |
| 16 | Huddersfield | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 17 | Southampton | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 18 | Swansea | - | |
| 19 | West Bromwich | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 20 | Stoke | - |
Liga pozíció
| Swansea | Stoke | |
| Pozíció | 18 | 20 |
| Pontok | 33 | 30 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 17 | 20 |
| Pontok | 21 | 10 |
Liga forma
| Swansea | Stoke | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
9 20 |
6
12 19 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
3 9 |
1
7 10 |
Liga gólok
| Swansea | Stoke | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
27
54 |
33
67 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
16
22 |
13
37 |
Teljes statisztika Premiership
| Mérkőzések (370) | |
| Hazai győzelmek | 45% |
| Döntetlenek | 27% |
| Vendég győzelmek | 28% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (987) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.67 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.52 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.15 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 76% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 64% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 49% |
| Felett 1.5 | 74% |
| Felett 2.5 | 51% |
| Felett 3.5 | 29% |
Swansea következő 6 mérkőzések
| 2018-07-21 | Swansea | - | Genoa |
| 2018-07-21 | Magdeburg | - | Swansea |
| 2018-07-24 | Eibar | - | Swansea |
| 2018-07-27 | Freiburg | - | Swansea |
| 2018-08-04 | Sheffield Utd | - | Swansea |
| 2018-08-11 | Swansea | - | Preston |
Stoke következő 6 mérkőzések
| 2018-07-14 | Walsall | - | Stoke |
| 2018-07-18 | Stoke | - | Bochum |
| 2018-07-21 | Hamburger | - | Stoke |
| 2018-07-21 | Meppen | - | Stoke |
| 2018-07-25 | Stoke | - | Wolverhampton |
| 2018-07-28 | Sankt Pauli | - | Stoke |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.85 | 3.89 | 4.33 |
| Valószínűség | 38% | 29% | 33% |
| 12 @ 1.28 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.22 | 1.95 |
| Valószínűség | 53% | 47% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 3.50 | |
| Valószínűség | 71% | 29% | |
| Felett 1.5 @ 1.28 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 2.00 | |
| Valószínűség | 47% | 53% | |
| Alatt 2.5 @ 2.00 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.25 | 1.33 | |
| Valószínűség | 24% | 76% | |
| Alatt 3.5 @ 1.33 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 1.95 | |
| Valószínűség | 47% | 53% | |
| Nem @ 1.95 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-05-13 12:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
