Premier Soccer League - Dél-afrikai Köz.
szombat, 03.02.2018
13:30
13:30

Supersport Utd

Royal AM
4 - 2
(2 - 1, 2 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Pretoria |
| Vendég: | Durban |
| Távolság: | 535.9 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Lucas Moripe |
| Befogadóképesség: | 28 900 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 13:30 (15:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 2.89 | 3.75 | X2 | 1.25 | 1.72 | |||
| 28% | 39% | 33% | 1.72 | 45% | 55% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.51 | 2.39 | 2.50 | 1.50 | 4.97 | 1.14 | ||||||
| 60% | 40% | 27% | 73% | 15% | 85% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-12-20 | Royal AM | 1 - 1 | Supersport Utd |
| 2017-05-03 | Supersport Utd | 0 - 0 | Royal AM |
| 2016-12-04 | Royal AM | 0 - 0 | Supersport Utd |
| 2016-02-03 | Royal AM | 1 - 1 | Supersport Utd |
| 2015-11-04 | Supersport Utd | 1 - 1 | Royal AM |
| 2015-03-11 | Royal AM | 1 - 0 | Supersport Utd |
| 2014-09-27 | Supersport Utd | 3 - 0 | Royal AM |
| 2014-03-16 | Royal AM | 1 - 1 | Supersport Utd |
| 2013-10-27 | Supersport Utd | 1 - 1 | Royal AM |
| 2013-05-01 | Royal AM | 2 - 1 | Supersport Utd |
| 2012-12-04 | Supersport Utd | 1 - 1 | Royal AM |
| 2012-05-19 | Royal AM | 1 - 2 | Supersport Utd |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 8 | 2 | 9 | 3 | 0 | |
| 17% | 67% | 17% | 75% | 25% | 0% |
Supersport Utd utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-31 | Supersport Utd | 0 - 1 | AmaZulu Durban |
| 2018-01-27 | Supersport Utd | 1 - 4 | Bidvest Wits |
| 2018-01-23 | Supersport Utd | 1 - 1 | Polokwane City |
| 2018-01-20 | AmaZulu Durban | 2 - 0 | Supersport Utd |
| 2018-01-17 | Durban City | 0 - 1 | Supersport Utd |
| 2018-01-14 | Golden Arrows | 1 - 0 | Supersport Utd |
| 2018-01-10 | Bidvest Wits | 2 - 0 | Supersport Utd |
| 2018-01-06 | Supersport Utd | 0 - 0 | Kaizer Chiefs |
| 2017-12-20 | Royal AM | 1 - 1 | Supersport Utd |
| 2017-12-17 | Baroka | 3 - 1 | Supersport Utd |
| 2017-12-13 | Free State Stars | 1 - 0 | Supersport Utd |
| 2017-12-09 | Supersport Utd | 1 - 1 | Cape Town City |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 7 | 7 | 2 | 2 | |
| 8% | 33% | 58% | 58% | 17% | 17% |
Royal AM utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-28 | Royal AM | 1 - 1 | Cape Town City |
| 2018-01-24 | AmaZulu Durban | 0 - 0 | Royal AM |
| 2018-01-19 | Bidvest Wits | 1 - 0 | Royal AM |
| 2018-01-12 | Durban City | 4 - 0 | Royal AM |
| 2018-01-07 | Royal AM | 2 - 1 | Golden Arrows |
| 2017-12-20 | Royal AM | 1 - 1 | Supersport Utd |
| 2017-12-16 | Mamelodi Sund. | 4 - 1 | Royal AM |
| 2017-12-10 | Royal AM | 3 - 0 | Free State Stars |
| 2017-12-02 | Bidvest Wits | 1 - 0 | Royal AM |
| 2017-11-26 | Royal AM | 0 - 1 | Orlando Pirates |
| 2017-11-22 | Platinum Stars | 0 - 0 | Royal AM |
| 2017-11-19 | Polokwane City | 0 - 0 | Royal AM |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 6 | 4 | 2 | |
| 17% | 42% | 42% | 50% | 33% | 17% |
Tabella Premier Soccer League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Mamelodi Sund. | 20 | +15 | 38 |
| 2 | Cape Town City | 20 | +2 | 31 |
| 3 | Kaizer Chiefs | 19 | +6 | 30 |
| 4 | Orlando Pirates | 20 | +3 | 30 |
| 5 | Free State Stars | 19 | -1 | 29 |
| 6 | Durban City | 19 | +11 | 28 |
| 7 | Baroka | 19 | -1 | 26 |
| 8 | Chippa Utd | 19 | +3 | 25 |
| 9 | Royal AM | 19 | -4 | 25 |
| 10 | Golden Arrows | 19 | +1 | 23 |
| 11 | AmaZulu Durban | 19 | -3 | 23 |
| 12 | Polokwane City | 19 | -3 | 21 |
| 13 | Bidvest Wits | 19 | -5 | 21 |
| 14 | Supersport Utd | 19 | -6 | 21 |
| 15 | Platinum Stars | 19 | -9 | 18 |
| 16 | Ajax Cape Town | 20 | -9 | 17 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Supersport Utd | |
| Royal AM | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Supersport Utd | Royal AM |
|---|---|---|---|
| 1 | Mamelodi Sund. | 0 - 2 | 4 - 1 |
| 2 | Cape Town City | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 3 | Kaizer Chiefs | 0 - 0 | |
| 4 | Orlando Pirates | ||
| 5 | Free State Stars | ||
| 6 | Durban City | 4 - 0 | |
| 7 | Baroka | ||
| 8 | Chippa Utd | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 9 | Royal AM | - | |
| 10 | Golden Arrows | 3 - 0 | 1 - 1 |
| 11 | AmaZulu Durban | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 12 | Polokwane City | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 13 | Bidvest Wits | 1 - 4 | 1 - 0 |
| 14 | Supersport Utd | - | |
| 15 | Platinum Stars | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 16 | Ajax Cape Town | 1 - 0 | 2 - 1 |
Liga pozíció
| Supersport Utd | Royal AM | |
| Pozíció | 14 | 9 |
| Pontok | 21 | 25 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 9 | 13 |
| Pontok | 13 | 10 |
Liga forma
| Supersport Utd | Royal AM | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
6 8 |
6
7 6 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
4 3 |
2
4 4 |
Liga gólok
| Supersport Utd | Royal AM | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
15
21 |
16
20 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
10
10 |
6
13 |
Teljes statisztika Premier Soccer League
| Mérkőzések (154) | |
| Hazai győzelmek | 32% |
| Döntetlenek | 36% |
| Vendég győzelmek | 31% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (302) | |
| Meccsenkénti gólok | 1.96 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.03 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.94 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 66% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 60% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 41% |
| Felett 1.5 | 59% |
| Felett 2.5 | 31% |
| Felett 3.5 | 16% |
Supersport Utd következő 6 mérkőzések
| 2018-02-11 | Royal AM | - | Supersport Utd |
| 2018-02-20 | Platinum Stars | - | Supersport Utd |
| 2018-02-24 | Mamelodi Sund. | - | Supersport Utd |
| 2018-02-28 | Ajax Cape Town | - | Supersport Utd |
| 2018-03-03 | Supersport Utd | - | Durban City |
| 2018-04-04 | Polokwane City | - | Supersport Utd |
Royal AM következő 6 mérkőzések
| 2018-02-11 | Royal AM | - | Supersport Utd |
| 2018-02-24 | Kaizer Chiefs | - | Royal AM |
| 2018-03-04 | Royal AM | - | Ajax Cape Town |
| 2018-03-07 | Royal AM | - | Polokwane City |
| 2018-03-18 | Royal AM | - | Platinum Stars |
| 2018-03-31 | Durban City | - | Royal AM |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 2.89 | 3.75 |
| Valószínűség | 28% | 39% | 33% |
| X2 @ 1.72 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 1.72 |
| Valószínűség | 45% | 55% |
| X2 @ 1.72 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.51 | 2.39 | |
| Valószínűség | 60% | 40% | |
| Felett 1.5 @ 1.51 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.50 | 1.50 | |
| Valószínűség | 27% | 73% | |
| Alatt 2.5 @ 1.50 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.97 | 1.14 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.14 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.19 | 1.61 | |
| Valószínűség | 40% | 60% | |
| Nem @ 1.61 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-03 12:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
