Svéd Kupa - Svédország
szombat, 24.02.2018
13:00
2 - 1
(1 - 1, 1 - 0)
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Sundsvall |
| Vendég: |
Varnamo |
| Távolság: |
606.8 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Norrporten Arena
|
| Befogadóképesség: |
8 500 (8 000) |
| Méretek: |
105 x 68 m |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
13:00 (14:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.50 |
3.79 |
6.00 |
1 |
|
|
|
1.12 |
2.50 |
| 43% |
33% |
24% |
1.50 |
|
|
|
79% |
21% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.14 |
5.08 |
|
|
|
1.50 |
2.50 |
|
|
|
2.19 |
1.59 |
| 80% |
20% |
|
|
|
60% |
40% |
|
|
|
39% |
61% |
Utolsó 7 közvetlen mérkőzések
|
2014-09-21 |
Sundsvall
|
2 - 1 |
Värnamo
|
|
2014-05-17 |
Värnamo
|
1 - 0 |
Sundsvall
|
|
2014-03-08 |
Sundsvall
|
0 - 0 |
Värnamo
|
|
2013-09-23 |
Sundsvall
|
2 - 2 |
Värnamo
|
|
2013-05-27 |
Värnamo
|
0 - 1 |
Sundsvall
|
|
2011-09-08 |
Sundsvall
|
2 - 2 |
Värnamo
|
|
2011-05-29 |
Värnamo
|
3 - 0 |
Sundsvall
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
3 |
2 |
|
4 |
4 |
2 |
| 29% |
43% |
29% |
|
57% |
57% |
29% |
Sundsvall utolsó 12 mérkőzések
|
2018-02-17 |
Sundsvall
|
4 - 2 |
Norrby
|
|
2018-02-10 |
Sundsvall
|
0 - 0 |
Levanger
|
|
2018-02-06 |
Sundsvall
|
3 - 5 |
GAIS Göteborg
|
|
2018-02-03 |
Helsingborgs
|
1 - 0 |
Sundsvall
|
|
2018-01-24 |
Sundsvall
|
1 - 0 |
Östersunds
|
|
2018-01-20 |
Sirius
|
0 - 4 |
Sundsvall
|
|
2017-11-05 |
IFK Göteborg
|
0 - 3 |
Sundsvall
|
|
2017-10-29 |
Sundsvall
|
1 - 4 |
Hammarby
|
|
2017-10-22 |
Sundsvall
|
2 - 2 |
Norrköping
|
|
2017-10-15 |
Elfsborg
|
2 - 1 |
Sundsvall
|
|
2017-10-01 |
Sundsvall
|
0 - 5 |
Djurgarden
|
|
2017-09-24 |
Jönköpings
|
2 - 2 |
Sundsvall
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
9 |
9 |
7 |
| 33% |
25% |
42% |
|
75% |
75% |
58% |
Värnamo utolsó 12 mérkőzések
|
2018-02-18 |
Häcken
|
2 - 0 |
Värnamo
|
|
2018-01-27 |
Trelleborgs
|
3 - 1 |
Värnamo
|
|
2017-11-04 |
Värnamo
|
2 - 1 |
Örgryte
|
|
2017-10-30 |
Norrby
|
2 - 3 |
Värnamo
|
|
2017-10-23 |
Värnamo
|
6 - 1 |
Syrianska
|
|
2017-10-16 |
Helsingborgs
|
1 - 2 |
Värnamo
|
|
2017-09-30 |
Frej Taby
|
5 - 0 |
Värnamo
|
|
2017-09-25 |
Värnamo
|
2 - 0 |
GAIS Göteborg
|
|
2017-09-17 |
Värnamo
|
2 - 1 |
Degerfors
|
|
2017-09-09 |
Varbergs BoIS
|
2 - 1 |
Värnamo
|
|
2017-09-04 |
Atvidabergs
|
1 - 3 |
Värnamo
|
|
2017-08-28 |
Värnamo
|
2 - 1 |
Östers
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
0 |
4 |
|
12 |
10 |
5 |
| 67% |
0% |
33% |
|
100% |
83% |
42% |
Tabella Superettan
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Brommapojkarna |
30 |
19 |
5 |
6 |
59 |
26 |
+33 |
62 |
| 2 |
Dalkurd |
30 |
17 |
7 |
6 |
57 |
26 |
+31 |
58 |
| 3 |
Trelleborgs |
30 |
14 |
10 |
6 |
54 |
32 |
+22 |
52 |
| 4 |
Falkenbergs |
30 |
12 |
12 |
6 |
50 |
39 |
+11 |
48 |
| 5 |
Östers |
30 |
13 |
9 |
8 |
46 |
35 |
+11 |
48 |
| 6 |
Värnamo |
30 |
14 |
5 |
11 |
53 |
44 |
+9 |
47 |
| 7 |
Helsingborgs |
30 |
11 |
12 |
7 |
40 |
41 |
-1 |
45 |
| 8 |
Degerfors |
30 |
12 |
8 |
10 |
42 |
38 |
+4 |
44 |
| 9 |
GAIS Göteborg |
30 |
10 |
7 |
13 |
28 |
37 |
-9 |
37 |
| 10 |
Norrby |
30 |
11 |
4 |
15 |
44 |
56 |
-12 |
37 |
| 11 |
Varbergs BoIS |
30 |
9 |
9 |
12 |
42 |
42 |
0 |
36 |
| 12 |
Gefle |
30 |
10 |
6 |
14 |
40 |
48 |
-8 |
36 |
| 13 |
Örgryte |
30 |
9 |
9 |
12 |
29 |
45 |
-16 |
36 |
| 14 |
Frej Taby |
30 |
8 |
5 |
17 |
39 |
51 |
-12 |
29 |
| 15 |
Syrianska |
30 |
7 |
3 |
20 |
39 |
66 |
-27 |
24 |
| 16 |
Atvidabergs |
30 |
6 |
5 |
19 |
22 |
58 |
-36 |
23 |
Sundsvall következő 6 mérkőzések
|
2018-02-25 |
Sundsvall
|
- |
Umeå
|
|
2018-03-03 |
Häcken
|
- |
Sundsvall
|
|
2018-03-17 |
Sundsvall
|
- |
Gefle
|
|
2018-04-02 |
Sundsvall
|
- |
Örebro
|
|
2018-04-13 |
Sundsvall
|
- |
Malmö
|
|
2018-04-17 |
Sundsvall
|
- |
Trelleborgs
|
Värnamo következő 6 mérkőzések
|
2018-03-03 |
Värnamo
|
- |
Norrby
|
|
2018-04-02 |
Gefle
|
- |
Värnamo
|
|
2018-04-11 |
Värnamo
|
- |
GAIS Göteborg
|
|
2018-04-15 |
AFC Eskilstuna
|
- |
Värnamo
|
|
2018-04-24 |
Värnamo
|
- |
Varbergs BoIS
|
|
2018-04-28 |
Landskrona BoIS
|
- |
Värnamo
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
1.50 |
3.79 |
6.00 |
| Valószínűség |
43% |
33% |
24% |
|
1 @ 1.50 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.12 |
2.50 |
| Valószínűség |
79% |
21% |
|
1X @ 1.12 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.14 |
5.08 |
| Valószínűség |
|
80% |
20% |
|
Felett 1.5 @ 1.14 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.50 |
2.50 |
| Valószínűség |
|
60% |
40% |
|
Felett 2.5 @ 1.50 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.19 |
1.59 |
| Valószínűség |
|
39% |
61% |
|
Alatt 3.5 @ 1.59 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.56 |
2.26 |
| Valószínűség |
|
55% |
45% |
|
Igen @ 1.56 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-24 12:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!