TOPLYGA - Litvánia
szerda, 14.03.2018
18:00
18:00

Suduva

Zalgiris
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Marijampole |
| Vendég: | Vilnius |
| Távolság: | 125.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Sūduva Stadion |
| Befogadóképesség: | 6 500 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 18:00 (20:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.85 | 3.50 | 3.79 | 12 | 1.25 | 1.83 | |||
| 36% | 32% | 32% | 1.28 | 57% | 43% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.95 | 1.85 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 73% | 27% | 50% | 50% | 29% | 71% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-19 | Suduva | 3 - 0 | Zalgiris |
| 2017-10-22 | Suduva | 3 - 0 | Zalgiris |
| 2017-09-09 | Suduva | 1 - 1 | Zalgiris |
| 2017-08-09 | Zalgiris | 1 - 1 | Suduva |
| 2017-05-24 | Suduva | 0 - 0 | Zalgiris |
| 2017-04-19 | Zalgiris | 3 - 1 | Suduva |
| 2016-11-05 | Suduva | 1 - 3 | Zalgiris |
| 2016-09-25 | Suduva | 0 - 2 | Zalgiris |
| 2016-09-07 | Suduva | 0 - 0 | Zalgiris |
| 2016-08-28 | Zalgiris | 4 - 1 | Suduva |
| 2016-05-04 | Suduva | 1 - 0 | Zalgiris |
| 2016-03-16 | Zalgiris | 3 - 2 | Suduva |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 9 | 6 | 4 | |
| 25% | 33% | 42% | 75% | 50% | 33% |
Suduva utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-08 | Suduva | 4 - 2 | Lietava Jonava |
| 2018-03-03 | Suduva | 2 - 0 | FK Palanga |
| 2018-02-24 | Suduva | 2 - 0 | Stumbras Kaunas |
| 2018-02-17 | Suduva | 5 - 0 | Stumbras Kaunas |
| 2017-11-19 | Suduva | 3 - 0 | Zalgiris |
| 2017-11-15 | Suduva | 2 - 1 | Lietava Jonava |
| 2017-11-04 | Riteriai | 1 - 0 | Suduva |
| 2017-10-29 | Suduva | 1 - 0 | Atlantas |
| 2017-10-25 | Utenis Utena | 1 - 2 | Suduva |
| 2017-10-22 | Suduva | 3 - 0 | Zalgiris |
| 2017-10-17 | Lietava Jonava | 0 - 5 | Suduva |
| 2017-10-14 | Kauno Zalgiris | 1 - 5 | Suduva |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 11 | 0 | 1 | 10 | 8 | 4 | |
| 92% | 0% | 8% | 83% | 67% | 33% |
Zalgiris utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-08 | Zalgiris | 4 - 0 | FK Palanga |
| 2018-03-04 | Stumbras Kaunas | 0 - 0 | Zalgiris |
| 2018-02-25 | Zalgiris | 2 - 0 | Kauno Zalgiris |
| 2018-02-07 | Akhmat Grozny | 0 - 0 | Zalgiris |
| 2017-11-19 | Suduva | 3 - 0 | Zalgiris |
| 2017-11-15 | Zalgiris | 5 - 2 | Utenis Utena |
| 2017-11-04 | Zalgiris | 2 - 4 | Lietava Jonava |
| 2017-10-31 | Zalgiris | 1 - 0 | Riteriai |
| 2017-10-26 | Atlantas | 0 - 3 | Zalgiris |
| 2017-10-22 | Suduva | 3 - 0 | Zalgiris |
| 2017-10-12 | Zalgiris | 0 - 1 | Riteriai |
| 2017-09-27 | Atlantas | 1 - 1 | Zalgiris |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 8 | 6 | 3 | |
| 42% | 25% | 33% | 67% | 50% | 25% |
Tabella TOPLYGA
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Suduva | 3 | +6 | 9 |
| 2 | Zalgiris | 3 | +6 | 7 |
| 3 | Riteriai | 4 | +2 | 5 |
| 4 | Atlantas | 3 | 0 | 4 |
| 5 | Kauno Zalgiris | 3 | -4 | 3 |
| 6 | Lietava Jonava | 3 | -2 | 2 |
| 7 | Stumbras Kaunas | 3 | -2 | 2 |
| 8 | FK Palanga | 4 | -6 | 2 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Suduva | |
| Zalgiris | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Suduva | Zalgiris |
|---|---|---|---|
| 1 | Suduva | - | |
| 2 | Zalgiris | - | |
| 3 | Riteriai | ||
| 4 | Atlantas | ||
| 5 | Kauno Zalgiris | ||
| 6 | Lietava Jonava | 4 - 2 | |
| 7 | Stumbras Kaunas | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 8 | FK Palanga | 2 - 0 |
Liga pozíció
| Suduva | Zalgiris | |
| Pozíció | 1 | 2 |
| Pontok | 9 | 7 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 1 | 4 |
| Pontok | 9 | 1 |
Liga forma
| Suduva | Zalgiris | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
0 0 |
2
1 0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
0 0 |
0
1 0 |
Liga gólok
| Suduva | Zalgiris | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
8
2 |
6
0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
8
2 |
0
0 |
Teljes statisztika TOPLYGA
| Mérkőzések (13) | |
| Hazai győzelmek | 38% |
| Döntetlenek | 38% |
| Vendég győzelmek | 23% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (31) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.38 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.46 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.92 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 77% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 62% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 46% |
| Felett 1.5 | 77% |
| Felett 2.5 | 23% |
| Felett 3.5 | 23% |
Suduva következő 6 mérkőzések
| 2018-03-31 | Riteriai | - | Suduva |
| 2018-04-05 | Suduva | - | Atlantas |
| 2018-04-12 | Suduva | - | Kauno Zalgiris |
| 2018-04-17 | Stumbras Kaunas | - | Suduva |
| 2018-04-24 | FK Palanga | - | Suduva |
| 2018-04-28 | Lietava Jonava | - | Suduva |
Zalgiris következő 6 mérkőzések
| 2018-03-30 | Zalgiris | - | Lietava Jonava |
| 2018-04-07 | Zalgiris | - | Riteriai |
| 2018-04-11 | Atlantas | - | Zalgiris |
| 2018-04-18 | Kauno Zalgiris | - | Zalgiris |
| 2018-04-22 | Zalgiris | - | Stumbras Kaunas |
| 2018-04-28 | FK Palanga | - | Zalgiris |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.85 | 3.50 | 3.79 |
| Valószínűség | 36% | 32% | 32% |
| 12 @ 1.28 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 1.83 |
| Valószínűség | 57% | 43% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 3.50 | |
| Valószínűség | 73% | 27% | |
| Felett 1.5 @ 1.28 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.95 | 1.85 | |
| Valószínűség | 50% | 50% | |
| Alatt 2.5 @ 1.85 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.25 | 1.33 | |
| Valószínűség | 29% | 71% | |
| Alatt 3.5 @ 1.33 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 1.90 | |
| Valószínűség | 54% | 46% | |
| Igen @ 1.80 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-14 16:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
