Serie C - B. csoport - Olaszország
szerda, 14.02.2018
13:30
13:30

Südtirol

Pordenone
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Bolzano |
| Vendég: | Pordenone |
| Távolság: | 117.5 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stadio Druso |
| Befogadóképesség: | 3 500 (600) |
| Méretek: | 105 x 63 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 13:30 (14:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.39 | 3.00 | 2.89 | 1X | 1.39 | 1.53 | |||
| 32% | 39% | 29% | 1.39 | 52% | 48% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.35 | 1.57 | 4.50 | 1.16 | ||||||
| 58% | 42% | 42% | 58% | 23% | 77% |
Utolsó 8 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-03 | Pordenone | 3 - 1 | Südtirol |
| 2017-03-12 | Pordenone | 1 - 0 | Südtirol |
| 2016-10-22 | Südtirol | 3 - 1 | Pordenone |
| 2016-10-18 | Pordenone | 1 - 1 | Südtirol |
| 2016-02-28 | Südtirol | 1 - 3 | Pordenone |
| 2015-10-18 | Pordenone | 2 - 2 | Südtirol |
| 2015-04-11 | Pordenone | 2 - 0 | Südtirol |
| 2014-11-29 | Südtirol | 2 - 0 | Pordenone |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 4 | 7 | 4 | 4 | |
| 25% | 25% | 50% | 88% | 50% | 50% |
Südtirol utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-10 | Südtirol | 1 - 2 | Gubbio |
| 2018-02-03 | Bassano Virtus | 1 - 0 | Südtirol |
| 2018-01-27 | Südtirol | 2 - 1 | Triestina |
| 2018-01-20 | Fermana | 0 - 1 | Südtirol |
| 2017-12-22 | Albinoleffe | 1 - 1 | Südtirol |
| 2017-12-16 | Mestre | 0 - 1 | Südtirol |
| 2017-12-09 | Südtirol | 0 - 0 | Ravenna |
| 2017-12-02 | Union Brescia | 2 - 1 | Südtirol |
| 2017-11-19 | Fano | 0 - 1 | Südtirol |
| 2017-11-12 | Südtirol | 1 - 1 | Reggiana |
| 2017-11-08 | Sambenedettese | 0 - 1 | Südtirol |
| 2017-11-05 | Teramo | 0 - 0 | Südtirol |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 5 | 3 | 0 | |
| 42% | 33% | 25% | 42% | 25% | 0% |
Pordenone utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-10 | Pordenone | 0 - 3 | Union Brescia |
| 2018-02-03 | Teramo | 0 - 1 | Pordenone |
| 2018-01-27 | Pordenone | 1 - 1 | Bassano Virtus |
| 2018-01-20 | Pordenone | 0 - 0 | Fano |
| 2017-12-22 | Pordenone | 0 - 1 | Santarcangelo |
| 2017-12-17 | Renate | 1 - 0 | Pordenone |
| 2017-12-12 | Inter | 0 - 0 | Pordenone |
| 2017-12-02 | Sambenedettese | 1 - 1 | Pordenone |
| 2017-11-28 | Cagliari | 1 - 2 | Pordenone |
| 2017-11-24 | Pordenone | 3 - 2 | Vicenza |
| 2017-11-12 | Pordenone | 1 - 2 | Padova |
| 2017-11-08 | Reggiana | 1 - 0 | Pordenone |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 6 | 4 | 1 | |
| 25% | 33% | 42% | 50% | 33% | 8% |
Tabella Serie C - B. csoport
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Padova | 22 | +13 | 45 |
| 2 | Union Brescia | 23 | +4 | 36 |
| 3 | Sambenedettese | 22 | +9 | 35 |
| 4 | Bassano Virtus | 23 | +3 | 33 |
| 5 | Renate | 22 | +2 | 33 |
| 6 | Reggiana | 21 | +7 | 33 |
| 7 | Südtirol | 22 | +3 | 31 |
| 8 | Albinoleffe | 23 | +2 | 31 |
| 9 | Triestina | 22 | +9 | 30 |
| 10 | Pordenone | 22 | 0 | 30 |
| 11 | Fermana | 23 | 0 | 30 |
| 12 | Gubbio | 23 | -8 | 27 |
| 13 | Mestre | 22 | +1 | 26 |
| 14 | Vicenza | 21 | -1 | 23 |
| 15 | Ravenna | 22 | -9 | 23 |
| 16 | Teramo | 22 | -6 | 22 |
| 17 | Santarcangelo | 23 | -21 | 21 |
| 18 | Fano | 22 | -8 | 19 |
| 19 | Modena | 0 | 0 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Südtirol | |
| Pordenone | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Südtirol | Pordenone |
|---|---|---|---|
| 1 | Padova | ||
| 2 | Union Brescia | 0 - 0 | |
| 3 | Sambenedettese | 1 - 1 | |
| 4 | Bassano Virtus | 1 - 2 | 2 - 2 |
| 5 | Renate | 1 - 0 | |
| 6 | Reggiana | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 7 | Südtirol | - | |
| 8 | Albinoleffe | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 9 | Triestina | 2 - 1 | |
| 10 | Pordenone | - | |
| 11 | Fermana | 2 - 2 | 0 - 0 |
| 12 | Gubbio | 1 - 2 | |
| 13 | Mestre | ||
| 14 | Vicenza | 1 - 0 | |
| 15 | Ravenna | 0 - 0 | |
| 16 | Teramo | 0 - 1 | |
| 17 | Santarcangelo | 5 - 0 | 0 - 1 |
| 18 | Fano | 0 - 1 | |
| 19 | Modena | 3 - 1* |
Liga pozíció
| Südtirol | Pordenone | |
| Pozíció | 7 | 10 |
| Pontok | 31 | 30 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 11 | 7 |
| Pontok | 15 | 14 |
Liga forma
| Südtirol | Pordenone | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
7 7 |
7
9 6 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
3 2 |
3
5 2 |
Liga gólok
| Südtirol | Pordenone | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
23
20 |
27
27 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
14
8 |
7
6 |
Teljes statisztika Serie C - B. csoport
| Mérkőzések (200) | |
| Hazai győzelmek | 40% |
| Döntetlenek | 32% |
| Vendég győzelmek | 29% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (436) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.18 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.16 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.02 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 72% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 68% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 52% |
| Felett 1.5 | 63% |
| Felett 2.5 | 42% |
| Felett 3.5 | 17% |
Südtirol következő 6 mérkőzések
| 2018-02-24 | Südtirol | - | Padova |
| 2018-03-03 | Santarcangelo | - | Südtirol |
| 2018-03-11 | Südtirol | - | Renate |
| 2018-03-16 | Vicenza | - | Südtirol |
| 2018-03-21 | Südtirol | - | Teramo |
| 2018-03-25 | Südtirol | - | Sambenedettese |
Pordenone következő 6 mérkőzések
| 2018-02-18 | Gubbio | - | Pordenone |
| 2018-02-26 | Ravenna | - | Pordenone |
| 2018-03-03 | Pordenone | - | Albinoleffe |
| 2018-03-11 | Mestre | - | Pordenone |
| 2018-03-18 | Pordenone | - | Fermana |
| 2018-03-21 | Triestina | - | Pordenone |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.39 | 3.00 | 2.89 |
| Valószínűség | 32% | 39% | 29% |
| 1X @ 1.39 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 1.53 |
| Valószínűség | 52% | 48% |
| 1X @ 1.39 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 2.62 | |
| Valószínűség | 58% | 42% | |
| Felett 1.5 @ 1.44 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.35 | 1.57 | |
| Valószínűség | 42% | 58% | |
| Alatt 2.5 @ 1.57 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.50 | 1.16 | |
| Valószínűség | 23% | 77% | |
| Alatt 3.5 @ 1.16 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 1.66 | |
| Valószínűség | 51% | 49% | |
| Igen @ 2.10 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-14 12:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
