Serie C - B. csoport - Olaszország
vasárnap, 08.04.2018
13:30
13:30

Südtirol

Fano
2 - 0
(2 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Bolzano |
| Vendég: | Fano |
| Távolság: | 325.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stadio Druso |
| Befogadóképesség: | 3 500 (600) |
| Méretek: | 105 x 63 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 13:30 (14:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.70 | 3.39 | 4.75 | 1X | 1.16 | 2.10 | |||
| 45% | 35% | 20% | 1.16 | 68% | 32% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 2.50 | 2.50 | 1.50 | 4.50 | 1.16 | ||||||
| 54% | 46% | 32% | 68% | 15% | 85% |
Utolsó 3 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-19 | Fano | 0 - 1 | Südtirol |
| 2016-12-23 | Fano | 0 - 0 | Südtirol |
| 2016-08-27 | Südtirol | 2 - 0 | Fano |
Südtirol utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-02 | Reggiana | 2 - 1 | Südtirol |
| 2018-03-25 | Südtirol | 1 - 1 | Sambenedettese |
| 2018-03-21 | Südtirol | 1 - 0 | Teramo |
| 2018-03-16 | Vicenza | 0 - 1 | Südtirol |
| 2018-03-11 | Südtirol | 0 - 0 | Renate |
| 2018-02-24 | Südtirol | 1 - 1 | Padova |
| 2018-02-14 | Südtirol | 1 - 0 | Pordenone |
| 2018-02-10 | Südtirol | 1 - 2 | Gubbio |
| 2018-02-03 | Bassano Virtus | 1 - 0 | Südtirol |
| 2018-01-27 | Südtirol | 2 - 1 | Triestina |
| 2018-01-20 | Fermana | 0 - 1 | Südtirol |
| 2017-12-22 | Albinoleffe | 1 - 1 | Südtirol |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 6 | 3 | 0 | |
| 42% | 33% | 25% | 50% | 25% | 0% |
Fano utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-04 | Fano | 0 - 1 | Gubbio |
| 2018-03-31 | Fano | 2 - 0 | Albinoleffe |
| 2018-03-25 | Santarcangelo | 1 - 1 | Fano |
| 2018-03-21 | Fano | 0 - 0 | Reggiana |
| 2018-03-18 | Fano | 1 - 1 | Sambenedettese |
| 2018-02-24 | Renate | 0 - 1 | Fano |
| 2018-02-17 | Fano | 0 - 1 | Vicenza |
| 2018-02-10 | Ravenna | 1 - 2 | Fano |
| 2018-01-27 | Fano | 1 - 1 | Union Brescia |
| 2018-01-20 | Pordenone | 0 - 0 | Fano |
| 2017-12-29 | Fano | 1 - 1 | Padova |
| 2017-12-22 | Bassano Virtus | 1 - 0 | Fano |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 6 | 1 | 0 | |
| 25% | 50% | 25% | 50% | 8% | 0% |
Tabella Serie C - B. csoport
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Padova | 29 | +17 | 57 |
| 2 | Sambenedettese | 29 | +12 | 49 |
| 3 | Reggiana | 28 | +10 | 47 |
| 4 | Union Brescia | 30 | +4 | 45 |
| 5 | Bassano Virtus | 30 | +7 | 43 |
| 6 | Südtirol | 29 | +5 | 43 |
| 7 | Pordenone | 31 | -2 | 41 |
| 8 | Mestre | 29 | +6 | 40 |
| 9 | Renate | 29 | 0 | 39 |
| 10 | Triestina | 29 | +9 | 38 |
| 11 | Ravenna | 29 | -7 | 38 |
| 12 | Albinoleffe | 29 | -1 | 36 |
| 13 | Fermana | 30 | -7 | 34 |
| 14 | Gubbio | 30 | -11 | 32 |
| 15 | Teramo | 30 | -7 | 32 |
| 16 | Vicenza | 29 | -6 | 28 |
| 17 | Fano | 29 | -7 | 28 |
| 18 | Santarcangelo | 29 | -22 | 27 |
| 19 | Modena | 0 | 0 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Südtirol | |
| Fano | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Südtirol | Fano |
|---|---|---|---|
| 1 | Padova | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 2 | Sambenedettese | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 3 | Reggiana | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 4 | Union Brescia | 2 - 1 | |
| 5 | Bassano Virtus | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 6 | Südtirol | - | |
| 7 | Pordenone | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 8 | Mestre | 1 - 1 | |
| 9 | Renate | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 10 | Triestina | 2 - 1 | |
| 11 | Ravenna | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 12 | Albinoleffe | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 13 | Fermana | 2 - 2 | |
| 14 | Gubbio | 1 - 2 | 3 - 2 |
| 15 | Teramo | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 16 | Vicenza | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 17 | Fano | - | |
| 18 | Santarcangelo | 5 - 0 | 1 - 1 |
| 19 | Modena | 3 - 1* |
Liga pozíció
| Südtirol | Fano | |
| Pozíció | 6 | 17 |
| Pontok | 43 | 28 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 3 | 18 |
| Pontok | 24 | 10 |
Liga forma
| Südtirol | Fano | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
11
10 8 |
6
10 13 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
6 2 |
2
4 8 |
Liga gólok
| Südtirol | Fano | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
29
24 |
22
29 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
18
10 |
11
18 |
Teljes statisztika Serie C - B. csoport
| Mérkőzések (264) | |
| Hazai győzelmek | 39% |
| Döntetlenek | 33% |
| Vendég győzelmek | 28% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (570) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.16 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.16 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.00 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 70% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 67% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 50% |
| Felett 1.5 | 62% |
| Felett 2.5 | 39% |
| Felett 3.5 | 17% |
Südtirol következő 6 mérkőzések
| 2018-04-12 | Santarcangelo | - | Südtirol |
| 2018-04-22 | Südtirol | - | Union Brescia |
| 2018-04-29 | Ravenna | - | Südtirol |
| 2018-05-06 | Südtirol | - | Mestre |
| 2018-05-30 | Viterbese | - | Südtirol |
| 2018-06-03 | Südtirol | - | Viterbese |
Fano következő 6 mérkőzések
| 2018-04-15 | Fano | - | Mestre |
| 2018-04-22 | Triestina | - | Fano |
| 2018-04-29 | Fano | - | Teramo |
| 2018-05-06 | Fermana | - | Fano |
| 2018-08-12 | Vis Pesaro 1898 | - | Fano |
| 2018-08-26 | Fano | - | Gubbio |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.70 | 3.39 | 4.75 |
| Valószínűség | 45% | 35% | 20% |
| 1X @ 1.16 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.16 | 2.10 |
| Valószínűség | 68% | 32% |
| 1X @ 1.16 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.50 | 2.50 | |
| Valószínűség | 54% | 46% | |
| Felett 1.5 @ 1.50 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.50 | 1.50 | |
| Valószínűség | 32% | 68% | |
| Alatt 2.5 @ 1.50 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.50 | 1.16 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.16 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.50 | 1.50 | |
| Valószínűség | 47% | 53% | |
| Nem @ 1.50 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-08 12:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
