Bundesliga - Németország
szombat, 27.01.2018
14:30
14:30

Stuttgart

Schalke 04
0 - 2
(0 - 2, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Stuttgart |
| Vendég: | Gelsenkirchen |
| Távolság: | 336.5 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Mercedes-Benz Arena |
| Befogadóképesség: | 60 449 (54 812) |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Vezetőedző | |
| Hazai: | Sebastian Hoenes (Nem) |
| Vendég: | Miron Muslic (Aut) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 14:30 (15:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.79 | 3.25 | 2.60 | 2 | 1.53 | 1.44 | |||
| 25% | 24% | 51% | 2.60 | 33% | 67% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.39 | 1.95 | 1.85 | 3.39 | 1.30 | ||||||
| 75% | 25% | 43% | 57% | 26% | 74% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-10 | Schalke 04 | 3 - 1 | Stuttgart |
| 2016-02-21 | Schalke 04 | 1 - 1 | Stuttgart |
| 2015-09-20 | Stuttgart | 0 - 1 | Schalke 04 |
| 2015-05-02 | Schalke 04 | 3 - 2 | Stuttgart |
| 2014-12-06 | Stuttgart | 0 - 4 | Schalke 04 |
| 2014-04-20 | Stuttgart | 3 - 1 | Schalke 04 |
| 2013-11-30 | Schalke 04 | 3 - 0 | Stuttgart |
| 2013-05-11 | Schalke 04 | 1 - 2 | Stuttgart |
| 2012-12-08 | Stuttgart | 3 - 1 | Schalke 04 |
| 2012-01-21 | Schalke 04 | 3 - 1 | Stuttgart |
| 2011-08-06 | Stuttgart | 3 - 0 | Schalke 04 |
| 2011-03-05 | Stuttgart | 1 - 0 | Schalke 04 |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 10 | 9 | 6 | |
| 42% | 8% | 50% | 83% | 75% | 50% |
Stuttgart utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-20 | Mainz | 3 - 2 | Stuttgart |
| 2018-01-13 | Stuttgart | 1 - 0 | Hertha Berlin |
| 2018-01-08 | Oostende | 2 - 5 | Stuttgart |
| 2018-01-06 | Stuttgart | 2 - 1 | Twente |
| 2017-12-19 | Mainz | 3 - 1 | Stuttgart |
| 2017-12-16 | Stuttgart | 0 - 1 | Bayern München |
| 2017-12-13 | Hoffenheim | 1 - 0 | Stuttgart |
| 2017-12-08 | Stuttgart | 0 - 2 | Bayer 04 Lev. |
| 2017-12-02 | Werder Bremen | 1 - 0 | Stuttgart |
| 2017-11-24 | Hannover | 1 - 1 | Stuttgart |
| 2017-11-17 | Stuttgart | 2 - 1 | B. Dortmund |
| 2017-11-04 | Hamburger | 3 - 1 | Stuttgart |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 8 | 6 | 4 | |
| 33% | 8% | 58% | 67% | 50% | 33% |
Schalke 04 utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-21 | Schalke 04 | 1 - 1 | Hannover |
| 2018-01-13 | RB Leipzig | 3 - 1 | Schalke 04 |
| 2018-01-07 | Schalke 04 | 2 - 1 | Genk |
| 2017-12-19 | Schalke 04 | 1 - 0 | Köln |
| 2017-12-16 | Eintracht Fr. | 2 - 2 | Schalke 04 |
| 2017-12-13 | Schalke 04 | 3 - 2 | Augsburg |
| 2017-12-09 | Mönchengladbach | 1 - 1 | Schalke 04 |
| 2017-12-02 | Schalke 04 | 2 - 2 | Köln |
| 2017-11-25 | B. Dortmund | 4 - 4 | Schalke 04 |
| 2017-11-19 | Schalke 04 | 2 - 0 | Hamburger |
| 2017-11-04 | Freiburg | 0 - 1 | Schalke 04 |
| 2017-10-28 | Schalke 04 | 1 - 1 | Wolfsburg |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 6 | 1 | 10 | 6 | 5 | |
| 42% | 50% | 8% | 83% | 50% | 42% |
Tabella Bundesliga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bayern München | 19 | +30 | 47 |
| 2 | Eintracht Fr. | 20 | +6 | 33 |
| 3 | Bayer 04 Lev. | 19 | +12 | 31 |
| 4 | Schalke 04 | 19 | +5 | 31 |
| 5 | RB Leipzig | 19 | +3 | 31 |
| 6 | Mönchengladbach | 20 | -2 | 31 |
| 7 | B. Dortmund | 19 | +15 | 30 |
| 8 | Augsburg | 19 | +3 | 27 |
| 9 | Hoffenheim | 19 | +2 | 27 |
| 10 | Hannover | 19 | -1 | 27 |
| 11 | Hertha Berlin | 19 | 0 | 25 |
| 12 | Freiburg | 19 | -13 | 23 |
| 13 | Wolfsburg | 19 | -2 | 20 |
| 14 | Stuttgart | 19 | -8 | 20 |
| 15 | Mainz | 19 | -9 | 20 |
| 16 | Werder Bremen | 19 | -9 | 16 |
| 17 | Hamburger | 19 | -13 | 15 |
| 18 | Köln | 19 | -19 | 12 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Stuttgart | |
| Schalke 04 | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Stuttgart | Schalke 04 |
|---|---|---|---|
| 1 | Bayern München | 0 - 1 | |
| 2 | Eintracht Fr. | 2 - 2 | |
| 3 | Bayer 04 Lev. | 0 - 2 | |
| 4 | Schalke 04 | - | |
| 5 | RB Leipzig | 3 - 1 | |
| 6 | Mönchengladbach | 1 - 1 | |
| 7 | B. Dortmund | 2 - 1 | 4 - 4 |
| 8 | Augsburg | 0 - 0 | |
| 9 | Hoffenheim | 2 - 0 | |
| 10 | Hannover | 1 - 0 | |
| 11 | Hertha Berlin | 1 - 0 | 0 - 2 |
| 12 | Freiburg | 3 - 0 | 0 - 1 |
| 13 | Wolfsburg | 1 - 0 | |
| 14 | Stuttgart | - | |
| 15 | Mainz | 1 - 0 | |
| 16 | Werder Bremen | 1 - 2 | |
| 17 | Hamburger | ||
| 18 | Köln | 2 - 1 |
Liga pozíció
| Stuttgart | Schalke 04 | |
| Pozíció | 14 | 4 |
| Pontok | 20 | 31 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 5 | 5 |
| Pontok | 19 | 12 |
Liga forma
| Stuttgart | Schalke 04 | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
2 11 |
8
7 4 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
1 2 |
3
3 3 |
Liga gólok
| Stuttgart | Schalke 04 | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
16
24 |
30
25 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
10
5 |
13
14 |
Teljes statisztika Bundesliga
| Mérkőzések (172) | |
| Hazai győzelmek | 45% |
| Döntetlenek | 29% |
| Vendég győzelmek | 26% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (479) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.78 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.59 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.20 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 81% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 69% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 56% |
| Felett 1.5 | 78% |
| Felett 2.5 | 52% |
| Felett 3.5 | 31% |
Stuttgart következő 6 mérkőzések
| 2018-02-03 | Wolfsburg | - | Stuttgart |
| 2018-02-11 | Stuttgart | - | Mönchengladbach |
| 2018-02-18 | Augsburg | - | Stuttgart |
| 2018-02-24 | Stuttgart | - | Eintracht Fr. |
| 2018-03-04 | Köln | - | Stuttgart |
| 2018-03-11 | Stuttgart | - | RB Leipzig |
Schalke 04 következő 6 mérkőzések
| 2018-02-03 | Schalke 04 | - | Werder Bremen |
| 2018-02-07 | Schalke 04 | - | Wolfsburg |
| 2018-02-10 | Bayern München | - | Schalke 04 |
| 2018-02-17 | Schalke 04 | - | Hoffenheim |
| 2018-02-25 | Bayer 04 Lev. | - | Schalke 04 |
| 2018-03-03 | Schalke 04 | - | Hertha Berlin |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.79 | 3.25 | 2.60 |
| Valószínűség | 25% | 24% | 51% |
| 2 @ 2.60 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.53 | 1.44 |
| Valószínűség | 33% | 67% |
| X2 @ 1.44 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.30 | 3.39 | |
| Valószínűség | 75% | 25% | |
| Felett 1.5 @ 1.30 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.95 | 1.85 | |
| Valószínűség | 43% | 57% | |
| Alatt 2.5 @ 1.85 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.39 | 1.30 | |
| Valószínűség | 26% | 74% | |
| Alatt 3.5 @ 1.30 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.75 | 2.00 | |
| Valószínűség | 50% | 50% | |
| Igen @ 1.75 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-27 12:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
