Bundesliga - Németország
péntek, 08.12.2017
19:30
19:30

Stuttgart

Bayer 04 Lev.
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Stuttgart |
| Vendég: | Leverkusen |
| Távolság: | 295.2 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Mercedes-Benz Arena |
| Befogadóképesség: | 60 449 (54 812) |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Vezetőedző | |
| Hazai: | Sebastian Hoenes (Nem) |
| Vendég: | Carles Martinez Novell (Spa) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:30 (20:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.20 | 3.50 | 2.14 | 1X | 1.72 | 1.36 | |||
| 42% | 26% | 32% | 1.72 | 56% | 44% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.19 | 4.33 | 1.66 | 2.14 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 78% | 22% | 56% | 44% | 31% | 69% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2016-03-20 | Stuttgart | 0 - 2 | Bayer 04 Lev. |
| 2015-10-24 | Bayer 04 Lev. | 4 - 3 | Stuttgart |
| 2015-03-13 | Bayer 04 Lev. | 4 - 0 | Stuttgart |
| 2014-10-18 | Stuttgart | 3 - 3 | Bayer 04 Lev. |
| 2014-02-01 | Bayer 04 Lev. | 2 - 1 | Stuttgart |
| 2013-08-17 | Stuttgart | 0 - 1 | Bayer 04 Lev. |
| 2013-03-02 | Bayer 04 Lev. | 2 - 1 | Stuttgart |
| 2012-10-07 | Stuttgart | 2 - 2 | Bayer 04 Lev. |
| 2012-02-04 | Bayer 04 Lev. | 2 - 2 | Stuttgart |
| 2011-08-20 | Stuttgart | 0 - 1 | Bayer 04 Lev. |
| 2011-02-20 | Bayer 04 Lev. | 4 - 2 | Stuttgart |
| 2010-09-25 | Stuttgart | 1 - 4 | Bayer 04 Lev. |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 3 | 9 | 10 | 9 | 7 | |
| 0% | 25% | 75% | 83% | 75% | 58% |
Stuttgart utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-02 | Werder Bremen | 1 - 0 | Stuttgart |
| 2017-11-24 | Hannover | 1 - 1 | Stuttgart |
| 2017-11-17 | Stuttgart | 2 - 1 | B. Dortmund |
| 2017-11-04 | Hamburger | 3 - 1 | Stuttgart |
| 2017-10-29 | Stuttgart | 3 - 0 | Freiburg |
| 2017-10-25 | Kaiserslautern | 1 - 3 | Stuttgart |
| 2017-10-21 | RB Leipzig | 1 - 0 | Stuttgart |
| 2017-10-13 | Stuttgart | 2 - 1 | Köln |
| 2017-10-06 | Aalen | 2 - 2 | Stuttgart |
| 2017-09-30 | Eintracht Fr. | 2 - 1 | Stuttgart |
| 2017-09-23 | Stuttgart | 0 - 0 | Augsburg |
| 2017-09-19 | Mönchengladbach | 2 - 0 | Stuttgart |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 9 | 7 | 3 | |
| 33% | 25% | 42% | 75% | 58% | 25% |
Bayer 04 Lev. utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-02 | Bayer 04 Lev. | 1 - 1 | B. Dortmund |
| 2017-11-25 | Eintracht Fr. | 0 - 1 | Bayer 04 Lev. |
| 2017-11-18 | Bayer 04 Lev. | 2 - 2 | RB Leipzig |
| 2017-11-09 | Bayer 04 Lev. | 3 - 3 | Duisburg |
| 2017-11-04 | Augsburg | 1 - 1 | Bayer 04 Lev. |
| 2017-10-28 | Bayer 04 Lev. | 2 - 1 | Köln |
| 2017-10-24 | Bayer 04 Lev. | 4 - 1 | Union Berlin |
| 2017-10-21 | Mönchengladbach | 1 - 5 | Bayer 04 Lev. |
| 2017-10-15 | Bayer 04 Lev. | 2 - 2 | Wolfsburg |
| 2017-10-05 | Bayer 04 Lev. | 4 - 0 | Fortuna Köln |
| 2017-09-29 | Schalke 04 | 1 - 1 | Bayer 04 Lev. |
| 2017-09-24 | Bayer 04 Lev. | 3 - 0 | Hamburger |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 6 | 0 | 11 | 8 | 6 | |
| 50% | 50% | 0% | 92% | 67% | 50% |
Tabella Bundesliga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bayern München | 14 | +23 | 32 |
| 2 | RB Leipzig | 14 | +3 | 26 |
| 3 | Schalke 04 | 14 | +6 | 25 |
| 4 | Mönchengladbach | 14 | -2 | 24 |
| 5 | Hoffenheim | 14 | +7 | 23 |
| 6 | B. Dortmund | 14 | +13 | 22 |
| 7 | Augsburg | 14 | +5 | 22 |
| 8 | Eintracht Fr. | 14 | +2 | 22 |
| 9 | Bayer 04 Lev. | 14 | +8 | 21 |
| 10 | Hannover | 14 | -2 | 19 |
| 11 | Wolfsburg | 14 | +1 | 17 |
| 12 | Hertha Berlin | 14 | -2 | 17 |
| 13 | Stuttgart | 14 | -4 | 17 |
| 14 | Mainz | 14 | -7 | 15 |
| 15 | Hamburger | 14 | -7 | 14 |
| 16 | Freiburg | 14 | -16 | 12 |
| 17 | Werder Bremen | 14 | -7 | 11 |
| 18 | Köln | 14 | -21 | 3 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Stuttgart | |
| Bayer 04 Lev. | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Stuttgart | Bayer 04 Lev. |
|---|---|---|---|
| 1 | Bayern München | 3 - 1 | |
| 2 | RB Leipzig | ||
| 3 | Schalke 04 | 1 - 1 | |
| 4 | Mönchengladbach | 1 - 5 | |
| 5 | Hoffenheim | ||
| 6 | B. Dortmund | 2 - 1 | |
| 7 | Augsburg | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 8 | Eintracht Fr. | 0 - 1 | |
| 9 | Bayer 04 Lev. | - | |
| 10 | Hannover | ||
| 11 | Wolfsburg | 1 - 0 | |
| 12 | Hertha Berlin | 2 - 1 | |
| 13 | Stuttgart | - | |
| 14 | Mainz | 1 - 0 | 3 - 1 |
| 15 | Hamburger | ||
| 16 | Freiburg | 3 - 0 | |
| 17 | Werder Bremen | ||
| 18 | Köln | 2 - 1 |
Liga pozíció
| Stuttgart | Bayer 04 Lev. | |
| Pozíció | 13 | 9 |
| Pontok | 17 | 21 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 3 | 8 |
| Pontok | 16 | 8 |
Liga forma
| Stuttgart | Bayer 04 Lev. | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
2 7 |
5
6 3 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
1 0 |
2
2 3 |
Liga gólok
| Stuttgart | Bayer 04 Lev. | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
13
17 |
27
19 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
9
2 |
11
11 |
Teljes statisztika Bundesliga
| Mérkőzések (126) | |
| Hazai győzelmek | 46% |
| Döntetlenek | 29% |
| Vendég győzelmek | 25% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (345) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.74 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.60 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.13 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 80% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 67% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 53% |
| Felett 1.5 | 79% |
| Felett 2.5 | 54% |
| Felett 3.5 | 29% |
Stuttgart következő 6 mérkőzések
| 2017-12-13 | Hoffenheim | - | Stuttgart |
| 2017-12-16 | Stuttgart | - | Bayern München |
| 2017-12-19 | Mainz | - | Stuttgart |
| 2018-01-06 | Stuttgart | - | Twente |
| 2018-01-08 | Oostende | - | Stuttgart |
| 2018-01-13 | Stuttgart | - | Hertha Berlin |
Bayer 04 Lev. következő 6 mérkőzések
| 2017-12-13 | Bayer 04 Lev. | - | Werder Bremen |
| 2017-12-17 | Hannover | - | Bayer 04 Lev. |
| 2017-12-20 | Mönchengladbach | - | Bayer 04 Lev. |
| 2018-01-05 | Bayer 04 Lev. | - | Greuther Fürth |
| 2018-01-06 | Bayer 04 Lev. | - | Pr. Münster |
| 2018-01-12 | Bayer 04 Lev. | - | Bayern München |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.20 | 3.50 | 2.14 |
| Valószínűség | 42% | 26% | 32% |
| 1X @ 1.72 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 1.36 |
| Valószínűség | 56% | 44% |
| 1X @ 1.72 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.19 | 4.33 | |
| Valószínűség | 78% | 22% | |
| Felett 1.5 @ 1.19 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 2.14 | |
| Valószínűség | 56% | 44% | |
| Felett 2.5 @ 1.66 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.62 | 1.44 | |
| Valószínűség | 31% | 69% | |
| Alatt 3.5 @ 1.44 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.57 | 2.25 | |
| Valószínűség | 58% | 42% | |
| Igen @ 1.57 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-08 16:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
