League One - Skócia

szombat, 13.01.2018
15:00
Stranraer

Stranraer

Airdrieonians

Airdrieonians

3 - 2
(1 - 1,  2 - 1)
Információ
Város
Hazai: Stranraer
Vendég: Airdrie
Távolság: 125.9 km
Stadion
Stadion: Stair Park
Befogadóképesség: 5 600 (1 830)
Fotók: Google maps (térkép)
Kezdési időpont
Óra: 15:00 (15:00 helyi idő)

Oddsok

1 X 2 E/O 1X X2
2.29 3.75 2.75 1X 1.39 1.57
45% 24% 31% 1.39 58% 42%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.19 4.33 1.64 2.20 2.62 1.44
88% 12% 61% 39% 40% 60%

Utolsó 12 közvetlen mérkőzések

2017-11-11 Airdrieonians 2 - 0 Stranraer
2017-09-09 Stranraer 3 - 1 Airdrieonians
2017-07-18 Airdrieonians 3 - 1 Stranraer
2017-04-15 Stranraer 2 - 1 Airdrieonians
2017-03-04 Airdrieonians 1 - 2 Stranraer
2016-12-24 Stranraer 1 - 2 Airdrieonians
2016-08-20 Airdrieonians 1 - 0 Stranraer
2016-04-02 Stranraer 4 - 0 Airdrieonians
2016-02-20 Airdrieonians 1 - 1 Stranraer
2015-12-12 Stranraer 1 - 3 Airdrieonians
2015-10-03 Airdrieonians 0 - 1 Stranraer
2015-03-21 Stranraer 1 - 0 Airdrieonians
G D V +1.5 +2.5 +3.5
6 1 5 9 7 4
50% 8% 42% 75% 58% 33%

Stranraer utolsó 12 mérkőzések

2018-01-06 Queen's Park 2 - 2 Stranraer
2018-01-02 Stranraer 1 - 5 Ayr United
2017-12-30 Raith Rovers 3 - 0 Stranraer
2017-12-23 Alloa Athletic 1 - 0 Stranraer
2017-12-19 Stranraer 2 - 2 Albion Rovers
2017-12-16 Stranraer 3 - 0 Forfar Athletic
2017-12-09 East Fife 1 - 1 Stranraer
2017-12-02 Arbroath 1 - 2 Stranraer
2017-11-11 Airdrieonians 2 - 0 Stranraer
2017-11-04 Stranraer 3 - 0 Queen's Park
2017-10-28 Ayr United 2 - 0 Stranraer
2017-10-14 Stranraer 2 - 0 Alloa Athletic
G D V +1.5 +2.5 +3.5
4 3 5 11 7 3
33% 25% 42% 92% 58% 25%

Airdrieonians utolsó 12 mérkőzések

2018-01-06 Airdrieonians 0 - 0 East Fife
2018-01-02 Albion Rovers 2 - 2 Airdrieonians
2017-12-23 Airdrieonians 2 - 0 Ayr United
2017-12-16 Queen's Park 1 - 1 Airdrieonians
2017-12-10 Airdrieonians 2 - 2 Raith Rovers
2017-12-02 Airdrieonians 2 - 1 Forfar Athletic
2017-11-25 East Fife 6 - 1 Airdrieonians
2017-11-11 Airdrieonians 2 - 0 Stranraer
2017-11-04 Alloa Athletic 1 - 0 Airdrieonians
2017-10-28 Airdrieonians 2 - 2 Albion Rovers
2017-10-21 Arbroath 7 - 1 Airdrieonians
2017-10-14 Ayr United 2 - 2 Airdrieonians
G D V +1.5 +2.5 +3.5
3 6 3 10 7 6
25% 50% 25% 83% 58% 50%

Tabella League One

H Csapat M G D V SG KG GK P
1 Raith Rovers 19 14 3 2 42 16 +26 45
2 Ayr United 21 14 2 5 58 28 +30 44
3 Alloa Athletic 19 9 4 6 31 24 +7 31
4 Arbroath 19 9 3 7 39 29 +10 30
5 Stranraer 20 7 5 8 32 36 -4 26
6 Airdrieonians 20 6 7 7 28 36 -8 25
7 East Fife 21 7 3 11 31 39 -8 24
8 Albion Rovers 19 6 4 9 41 45 -4 22
9 Queen's Park 21 4 6 11 23 44 -21 18
10 Forfar Athletic 21 4 3 14 19 47 -28 15

Mérkőzések kronológiája a ligában

Stranraer                     
Airdrieonians                     
Hazai                     
Vendég                     

Mérkőzések hazai/vendég

H Csapat Stranraer Airdrieonians
1 Raith Rovers   2 - 0
2 Ayr United 1 - 5 2 - 2
3 Alloa Athletic 2 - 0 1 - 0
4 Arbroath 2 - 6 7 - 1
5 Stranraer - 3 - 1
6 Airdrieonians 3 - 1 -
7 East Fife 1 - 0 6 - 1
8 Albion Rovers 2 - 2 2 - 2
9 Queen's Park 3 - 0 1 - 1
10 Forfar Athletic 3 - 0 2 - 1

Liga pozíció

  Stranraer Airdrieonians
Pozíció 5 6
Pontok 26 25
  Hazai Vendég
Pozíció 6 10
Pontok 16 6

Liga forma

  Stranraer Airdrieonians
Győzelmek
Döntetlenek
Vereségek
7        
5      
8         
6       
7        
7        
  Hazai Vendég
Győzelmek
Döntetlenek
Vereségek
5      
1  
3    
1  
3    
6       

Liga gólok

  Stranraer Airdrieonians
Lőtt gólok
Kapott gólok
32                                 
36                                     
28                             
36                                     
  Hazai Vendég
Lőtt gólok
Kapott gólok
20                     
18                   
11            
27                            

Teljes statisztika League One

Mérkőzések   (100)
Hazai győzelmek 45%
Döntetlenek 20%
Vendég győzelmek 35%
Lejátszott mérkőzések 100%
Gólok   (344)
Meccsenkénti gólok 3.44
Meccsenkénti hazai gólok 1.74
Meccsenkénti vendég gólok 1.70
Hazai csapat lőtt gólok 83%
Vendég csapatok lőtt gólok 75%
Mindkét Csapat gólt Szerez 59%
Felett 1.5 89%
Felett 2.5 65%
Felett 3.5 41%

Stranraer következő 6 mérkőzések

2018-01-20 Stranraer - Raith Rovers
2018-01-27 Albion Rovers - Stranraer
2018-02-03 Stranraer - East Fife
2018-02-10 Stranraer - Arbroath
2018-02-17 Forfar Athletic - Stranraer
2018-02-20 Stranraer - Arbroath

Airdrieonians következő 6 mérkőzések

2018-01-27 Airdrieonians - Arbroath
2018-02-03 Forfar Athletic - Airdrieonians
2018-02-10 Raith Rovers - Airdrieonians
2018-02-17 Airdrieonians - Queen's Park
2018-02-24 Ayr United - Airdrieonians
2018-02-27 Airdrieonians - Alloa Athletic

Oddsok és valószínűségek

Normál 1X2 1 X 2
Oddsok 2.29 3.75 2.75
Valószínűség 45% 24% 31%
1X @ 1.39
Dupla esély 1X X2
Oddsok 1.39 1.57
Valószínűség 58% 42%
1X @ 1.39
Felett/Alatt 1.5 Flt Alt
Oddsok   1.19 4.33
Valószínűség   88% 12%
Felett 1.5 @ 1.19
Felett/Alatt 2.5 Flt Alt
Oddsok   1.64 2.20
Valószínűség   61% 39%
Felett 2.5 @ 1.64
Felett/Alatt 3.5 Flt Alt
Oddsok   2.62 1.44
Valószínűség   40% 60%
Alatt 3.5 @ 1.44
Mindkét Csapat gólt Szerez Igen Nem
Oddsok   1.57 2.25
Valószínűség   58% 42%
Igen @ 1.57

*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-13 12:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!

Get it on Google Play