League Two - Skócia
kedd, 27.02.2018
19:45
19:45

Stirling Albion

Edinburgh City
elhalasztva
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Stirling |
| Vendég: | Edinburgh |
| Távolság: | 49.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Forthbank Stadion |
| Befogadóképesség: | 3 808 (2 508) |
| Méretek: | 100 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:45 (19:45 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.50 | 3.60 | 1 | 1.28 | 1.72 | |||
| 64% | 15% | 21% | 2.00 | 75% | 25% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.85 | 1.95 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 76% | 24% | 57% | 43% | 29% | 71% |
Utolsó 6 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-04 | Edinburgh City | 1 - 2 | Stirling Albion |
| 2017-08-19 | Stirling Albion | 2 - 0 | Edinburgh City |
| 2017-04-29 | Edinburgh City | 1 - 0 | Stirling Albion |
| 2017-02-25 | Stirling Albion | 1 - 0 | Edinburgh City |
| 2016-12-10 | Edinburgh City | 2 - 0 | Stirling Albion |
| 2016-09-10 | Stirling Albion | 1 - 1 | Edinburgh City |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 2 | 4 | 1 | 0 | |
| 50% | 17% | 33% | 67% | 17% | 0% |
Stirling Albion utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-24 | Stirling Albion | 2 - 1 | Clyde |
| 2018-02-17 | Stirling Albion | 3 - 0 | Annan Athletic |
| 2018-02-10 | Cowdenbeath | 1 - 2 | Stirling Albion |
| 2018-02-03 | Stirling Albion | 3 - 1 | Elgin City |
| 2018-01-31 | Stirling Albion | 1 - 0 | Cowdenbeath |
| 2018-01-27 | Montrose | 2 - 1 | Stirling Albion |
| 2018-01-13 | Peterhead | 4 - 3 | Stirling Albion |
| 2018-01-06 | Stirling Albion | 2 - 0 | Berwick Rangers |
| 2018-01-02 | Stenhousemuir | 2 - 1 | Stirling Albion |
| 2017-12-23 | Stirling Albion | 0 - 1 | Montrose |
| 2017-12-16 | Annan Athletic | 1 - 1 | Stirling Albion |
| 2017-12-05 | Stirling Albion | 0 - 1 | Peterhead |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 9 | 7 | 2 | |
| 50% | 8% | 42% | 75% | 58% | 17% |
Edinburgh City utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-24 | Edinburgh City | 4 - 0 | Elgin City |
| 2018-02-17 | Stenhousemuir | 1 - 0 | Edinburgh City |
| 2018-02-10 | Edinburgh City | 0 - 0 | Peterhead |
| 2018-02-03 | Clyde | 3 - 2 | Edinburgh City |
| 2018-01-27 | Edinburgh City | 3 - 2 | Annan Athletic |
| 2018-01-13 | Edinburgh City | 0 - 2 | Montrose |
| 2018-01-06 | Cowdenbeath | 0 - 2 | Edinburgh City |
| 2018-01-02 | Edinburgh City | 3 - 0 | Berwick Rangers |
| 2017-12-23 | Annan Athletic | 2 - 1 | Edinburgh City |
| 2017-12-16 | Edinburgh City | 1 - 2 | Stenhousemuir |
| 2017-12-09 | Elgin City | 1 - 1 | Edinburgh City |
| 2017-12-02 | Peterhead | 3 - 0 | Edinburgh City |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 10 | 7 | 3 | |
| 33% | 17% | 50% | 83% | 58% | 25% |
Tabella League Two
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Montrose | 27 | +12 | 55 |
| 2 | Peterhead | 26 | +31 | 52 |
| 3 | Stirling Albion | 25 | +18 | 45 |
| 4 | Stenhousemuir | 25 | +10 | 41 |
| 5 | Elgin City | 25 | -6 | 37 |
| 6 | Annan Athletic | 27 | +5 | 36 |
| 7 | Clyde | 24 | -6 | 29 |
| 8 | Berwick Rangers | 25 | -23 | 26 |
| 9 | Edinburgh City | 25 | -14 | 22 |
| 10 | Cowdenbeath | 25 | -27 | 10 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Stirling Albion | |
| Edinburgh City | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Stirling Albion | Edinburgh City |
|---|---|---|---|
| 1 | Montrose | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 2 | Peterhead | 0 - 1 | 3 - 0 |
| 3 | Stirling Albion | - | 2 - 0 |
| 4 | Stenhousemuir | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 5 | Elgin City | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 6 | Annan Athletic | 3 - 0 | 2 - 1 |
| 7 | Clyde | 2 - 1 | 3 - 2 |
| 8 | Berwick Rangers | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 9 | Edinburgh City | 2 - 0 | - |
| 10 | Cowdenbeath | 1 - 0 | 0 - 2 |
Liga pozíció
| Stirling Albion | Edinburgh City | |
| Pozíció | 3 | 9 |
| Pontok | 45 | 22 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 2 | 9 |
| Pontok | 25 | 8 |
Liga forma
| Stirling Albion | Edinburgh City | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
14
3 8 |
6
4 15 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
1 4 |
2
2 8 |
Liga gólok
| Stirling Albion | Edinburgh City | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
49
31 |
24
38 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
25
13 |
10
20 |
Teljes statisztika League Two
| Mérkőzések (127) | |
| Hazai győzelmek | 43% |
| Döntetlenek | 22% |
| Vendég győzelmek | 35% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (355) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.80 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.48 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.31 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 77% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 68% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 50% |
| Felett 1.5 | 75% |
| Felett 2.5 | 51% |
| Felett 3.5 | 31% |
Stirling Albion következő 6 mérkőzések
| 2018-03-03 | Berwick Rangers | - | Stirling Albion |
| 2018-03-06 | Elgin City | - | Stirling Albion |
| 2018-03-10 | Stirling Albion | - | Peterhead |
| 2018-03-13 | Berwick Rangers | - | Stirling Albion |
| 2018-03-17 | Edinburgh City | - | Stirling Albion |
| 2018-03-20 | Elgin City | - | Stirling Albion |
Edinburgh City következő 6 mérkőzések
| 2018-03-03 | Edinburgh City | - | Cowdenbeath |
| 2018-03-10 | Annan Athletic | - | Edinburgh City |
| 2018-03-13 | Edinburgh City | - | Cowdenbeath |
| 2018-03-17 | Edinburgh City | - | Stirling Albion |
| 2018-03-20 | Edinburgh City | - | Clyde |
| 2018-03-24 | Berwick Rangers | - | Edinburgh City |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 3.50 | 3.60 |
| Valószínűség | 64% | 15% | 21% |
| 1 @ 2.00 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 1.72 |
| Valószínűség | 75% | 25% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 3.75 | |
| Valószínűség | 76% | 24% | |
| Felett 1.5 @ 1.25 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.85 | 1.95 | |
| Valószínűség | 57% | 43% | |
| Felett 2.5 @ 1.85 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.00 | 1.36 | |
| Valószínűség | 29% | 71% | |
| Alatt 3.5 @ 1.36 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 2.00 | |
| Valószínűség | 50% | 50% | |
| Igen @ 1.72 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-27 16:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
