League Two - Skócia
szombat, 17.02.2018
15:00
15:00

Stirling Albion

Annan Athletic
3 - 0
(0 - 0, 3 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Stirling |
| Vendég: | Annan |
| Távolság: | 132.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Forthbank Stadion |
| Befogadóképesség: | 3 808 (2 508) |
| Méretek: | 100 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.14 | 3.50 | 3.20 | 1 | 1.36 | 1.66 | |||
| 48% | 19% | 33% | 2.14 | 58% | 42% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.80 | 2.00 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 72% | 28% | 49% | 51% | 28% | 72% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-12-16 | Annan Athletic | 1 - 1 | Stirling Albion |
| 2017-09-23 | Stirling Albion | 3 - 2 | Annan Athletic |
| 2017-03-18 | Stirling Albion | 1 - 0 | Annan Athletic |
| 2017-01-28 | Annan Athletic | 4 - 1 | Stirling Albion |
| 2016-12-17 | Stirling Albion | 3 - 1 | Annan Athletic |
| 2016-08-06 | Annan Athletic | 3 - 2 | Stirling Albion |
| 2016-04-23 | Stirling Albion | 2 - 1 | Annan Athletic |
| 2016-02-27 | Annan Athletic | 2 - 2 | Stirling Albion |
| 2015-12-19 | Stirling Albion | 1 - 0 | Annan Athletic |
| 2015-08-15 | Annan Athletic | 1 - 1 | Stirling Albion |
| 2014-05-10 | Annan Athletic | 3 - 5 | Stirling Albion |
| 2014-05-07 | Stirling Albion | 3 - 1 | Annan Athletic |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 10 | 8 | 7 | |
| 58% | 25% | 17% | 83% | 67% | 58% |
Stirling Albion utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-10 | Cowdenbeath | 1 - 2 | Stirling Albion |
| 2018-02-03 | Stirling Albion | 3 - 1 | Elgin City |
| 2018-01-31 | Stirling Albion | 1 - 0 | Cowdenbeath |
| 2018-01-27 | Montrose | 2 - 1 | Stirling Albion |
| 2018-01-13 | Peterhead | 4 - 3 | Stirling Albion |
| 2018-01-06 | Stirling Albion | 2 - 0 | Berwick Rangers |
| 2018-01-02 | Stenhousemuir | 2 - 1 | Stirling Albion |
| 2017-12-23 | Stirling Albion | 0 - 1 | Montrose |
| 2017-12-16 | Annan Athletic | 1 - 1 | Stirling Albion |
| 2017-12-05 | Stirling Albion | 0 - 1 | Peterhead |
| 2017-12-02 | Berwick Rangers | 1 - 0 | Stirling Albion |
| 2017-11-11 | Clyde | 1 - 1 | Stirling Albion |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 8 | 5 | 2 | |
| 33% | 17% | 50% | 67% | 42% | 17% |
Annan Athletic utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-10 | Elgin City | 2 - 1 | Annan Athletic |
| 2018-02-03 | Annan Athletic | 1 - 1 | Cowdenbeath |
| 2018-01-27 | Edinburgh City | 3 - 2 | Annan Athletic |
| 2018-01-13 | Berwick Rangers | 0 - 2 | Annan Athletic |
| 2018-01-06 | Annan Athletic | 0 - 1 | Montrose |
| 2018-01-02 | Clyde | 0 - 0 | Annan Athletic |
| 2017-12-23 | Annan Athletic | 2 - 1 | Edinburgh City |
| 2017-12-16 | Annan Athletic | 1 - 1 | Stirling Albion |
| 2017-12-09 | Stenhousemuir | 1 - 3 | Annan Athletic |
| 2017-12-02 | Annan Athletic | 2 - 0 | Elgin City |
| 2017-11-25 | Annan Athletic | 0 - 0 | Clyde |
| 2017-11-18 | Cowdenbeath | 1 - 1 | Annan Athletic |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 9 | 4 | 2 | |
| 33% | 42% | 25% | 75% | 33% | 17% |
Tabella League Two
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Montrose | 25 | +12 | 53 |
| 2 | Peterhead | 23 | +29 | 47 |
| 3 | Stirling Albion | 23 | +14 | 39 |
| 4 | Stenhousemuir | 23 | +11 | 38 |
| 5 | Elgin City | 23 | -2 | 36 |
| 6 | Annan Athletic | 24 | +6 | 32 |
| 7 | Clyde | 22 | -7 | 26 |
| 8 | Berwick Rangers | 23 | -23 | 24 |
| 9 | Edinburgh City | 23 | -17 | 19 |
| 10 | Cowdenbeath | 23 | -23 | 10 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Stirling Albion | |
| Annan Athletic | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Stirling Albion | Annan Athletic |
|---|---|---|---|
| 1 | Montrose | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 2 | Peterhead | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 3 | Stirling Albion | - | 3 - 2 |
| 4 | Stenhousemuir | 1 - 2 | 1 - 3 |
| 5 | Elgin City | 3 - 1 | 2 - 1 |
| 6 | Annan Athletic | 3 - 2 | - |
| 7 | Clyde | 2 - 3 | 0 - 0 |
| 8 | Berwick Rangers | 2 - 0 | 0 - 2 |
| 9 | Edinburgh City | 2 - 0 | 3 - 2 |
| 10 | Cowdenbeath | 1 - 0 | 1 - 1 |
Liga pozíció
| Stirling Albion | Annan Athletic | |
| Pozíció | 3 | 6 |
| Pontok | 39 | 32 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 5 | 4 |
| Pontok | 19 | 18 |
Liga forma
| Stirling Albion | Annan Athletic | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
12
3 8 |
8
8 8 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
1 4 |
5
3 5 |
Liga gólok
| Stirling Albion | Annan Athletic | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
44
30 |
29
23 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
20
12 |
20
15 |
Teljes statisztika League Two
| Mérkőzések (116) | |
| Hazai győzelmek | 41% |
| Döntetlenek | 21% |
| Vendég győzelmek | 38% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (322) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.78 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.43 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.34 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 76% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 69% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 51% |
| Felett 1.5 | 73% |
| Felett 2.5 | 51% |
| Felett 3.5 | 31% |
Stirling Albion következő 6 mérkőzések
| 2018-02-24 | Stirling Albion | - | Clyde |
| 2018-02-27 | Stirling Albion | - | Edinburgh City |
| 2018-03-03 | Berwick Rangers | - | Stirling Albion |
| 2018-03-06 | Elgin City | - | Stirling Albion |
| 2018-03-10 | Stirling Albion | - | Peterhead |
| 2018-03-13 | Berwick Rangers | - | Stirling Albion |
Annan Athletic következő 6 mérkőzések
| 2018-02-20 | Annan Athletic | - | Peterhead |
| 2018-02-24 | Annan Athletic | - | Stenhousemuir |
| 2018-03-03 | Montrose | - | Annan Athletic |
| 2018-03-10 | Annan Athletic | - | Edinburgh City |
| 2018-03-13 | Montrose | - | Annan Athletic |
| 2018-03-17 | Annan Athletic | - | Clyde |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.14 | 3.50 | 3.20 |
| Valószínűség | 48% | 19% | 33% |
| 1 @ 2.14 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 1.66 |
| Valószínűség | 58% | 42% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 3.75 | |
| Valószínűség | 72% | 28% | |
| Felett 1.5 @ 1.25 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 2.00 | |
| Valószínűség | 49% | 51% | |
| Alatt 2.5 @ 2.00 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.00 | 1.36 | |
| Valószínűség | 28% | 72% | |
| Alatt 3.5 @ 1.36 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 2.10 | |
| Valószínűség | 56% | 44% | |
| Igen @ 1.66 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-17 12:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
