League Two - Anglia

szombat, 24.03.2018
15:00
Stevenage

Stevenage

Colchester

Colchester

0 - 1
(0 - 1,  0 - 0)
Információ
Város
Hazai: Stevenage
Vendég: Colchester
Távolság: 76.0 km
Stadion
Stadion: Broadhall Way
Befogadóképesség: 6 722 (3 142)
Méretek: 100 x 64 m
Fotók: Google maps (térkép)
Kezdési időpont
Óra: 15:00 (15:00 helyi idő)

Oddsok

1 X 2 E/O 1X X2
2.79 3.29 2.70 X 1.48 1.44
31% 38% 31% 3.29 50% 50%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.30 3.39 2.04 1.75 3.39 1.30
70% 30% 46% 54% 29% 71%

Utolsó 9 közvetlen mérkőzések

2017-08-12 Colchester 1 - 1 Stevenage
2017-04-08 Colchester 4 - 0 Stevenage
2016-12-31 Stevenage 2 - 4 Colchester
2014-04-12 Stevenage 2 - 3 Colchester
2013-12-26 Colchester 4 - 0 Stevenage
2013-03-02 Stevenage 0 - 2 Colchester
2012-10-13 Colchester 1 - 0 Stevenage
2012-03-20 Stevenage 0 - 0 Colchester
2011-12-26 Colchester 1 - 6 Stevenage
G D V +1.5 +2.5 +3.5
1 2 6 7 5 5
11% 22% 67% 78% 56% 56%

Stevenage utolsó 12 mérkőzések

2018-03-17 Port Vale 2 - 2 Stevenage
2018-03-10 Stevenage 2 - 2 Crewe
2018-02-24 Notts County 2 - 0 Stevenage
2018-02-17 Stevenage 4 - 1 Yeovil
2018-02-13 Forest Green 3 - 1 Stevenage
2018-02-10 Stevenage 1 - 1 Luton
2018-02-03 Accrington 3 - 2 Stevenage
2018-01-30 Stevenage 0 - 1 Swindon
2018-01-27 Chesterfield 0 - 1 Stevenage
2018-01-20 Stevenage 0 - 0 Carlisle
2018-01-16 Reading 3 - 0 Stevenage
2018-01-13 Morecambe 1 - 1 Stevenage
G D V +1.5 +2.5 +3.5
2 5 5 9 6 5
17% 42% 42% 75% 50% 42%

Colchester utolsó 12 mérkőzések

2018-03-20 Morecambe 0 - 0 Colchester
2018-03-17 Colchester 0 - 1 Yeovil
2018-03-10 Mansfield 1 - 1 Colchester
2018-02-24 Colchester 0 - 1 Barnet
2018-02-17 Crewe 1 - 0 Colchester
2018-02-13 Colchester 2 - 1 Coventry
2018-02-10 Carlisle 1 - 1 Colchester
2018-02-03 Colchester 2 - 0 Newport County
2018-01-27 Port Vale 2 - 2 Colchester
2018-01-20 Colchester 1 - 1 Grimsby
2018-01-13 Wycombe 3 - 1 Colchester
2018-01-06 Colchester 1 - 4 Cheltenham
G D V +1.5 +2.5 +3.5
2 5 5 8 4 3
17% 42% 42% 67% 33% 25%

Tabella League Two

H Csapat M G D V SG KG GK P
1 Accrington 37 23 5 9 64 40 +24 74
2 Luton 38 20 11 7 79 40 +39 71
3 Wycombe 38 20 9 9 73 54 +19 69
4 Notts County 38 18 12 8 60 39 +21 66
5 Mansfield 37 16 15 6 56 38 +18 63
6 Exeter 37 19 6 12 47 40 +7 63
7 Coventry 37 18 7 12 43 31 +12 61
8 Lincoln 37 16 12 9 53 40 +13 60
9 Swindon 37 19 3 15 58 55 +3 60
10 Carlisle 38 15 11 12 55 48 +7 56
11 Newport County 37 13 14 10 47 47 0 53
12 Crawley 38 15 8 15 46 49 -3 53
13 Colchester 38 13 13 12 46 43 +3 52
14 Cambridge Utd 38 13 11 14 38 50 -12 50
15 Cheltenham 38 11 12 15 53 54 -1 45
16 Stevenage 37 11 11 15 50 55 -5 44
17 Yeovil 37 11 9 17 47 57 -10 42
18 Morecambe 37 9 13 15 37 47 -10 40
19 Crewe 38 12 4 22 47 62 -15 40
20 Port Vale 38 9 11 18 41 54 -13 38
21 Forest Green 38 10 7 21 45 67 -22 37
22 Grimsby 38 9 10 19 32 57 -25 37
23 Chesterfield 36 8 7 21 37 65 -28 31
24 Barnet 38 7 9 22 34 56 -22 30

Mérkőzések kronológiája a ligában

Stevenage                                      
Colchester                                       
Hazai                                      
Vendég                                       

Mérkőzések hazai/vendég

H Csapat Stevenage Colchester
1 Accrington 3 - 2 3 - 1
2 Luton 1 - 1 3 - 0
3 Wycombe 0 - 0 3 - 1
4 Notts County 1 - 1 2 - 1
5 Mansfield   1 - 1
6 Exeter    
7 Coventry 1 - 1 0 - 0
8 Lincoln 1 - 2  
9 Swindon 0 - 1 2 - 3
10 Carlisle 0 - 0 1 - 1
11 Newport County 3 - 3 1 - 2
12 Crawley 1 - 1 0 - 2
13 Colchester   -
14 Cambridge Utd   1 - 0
15 Cheltenham 4 - 1 3 - 1
16 Stevenage -  
17 Yeovil 4 - 1 0 - 1
18 Morecambe 2 - 1 0 - 0
19 Crewe 2 - 2 1 - 0
20 Port Vale 2 - 0 2 - 2
21 Forest Green 1 - 2  
22 Grimsby 3 - 1 2 - 2
23 Chesterfield 5 - 1 0 - 0
24 Barnet   0 - 1

Liga pozíció

  Stevenage Colchester
Pozíció 16 13
Pontok 44 52
  Hazai Vendég
Pozíció 11 13
Pontok 29 22

Liga forma

  Stevenage Colchester
Győzelmek
Döntetlenek
Vereségek
11            
11            
15                
13              
13              
12             
  Hazai Vendég
Győzelmek
Döntetlenek
Vereségek
7        
8         
3    
5      
7        
7        

Liga gólok

  Stevenage Colchester
Lőtt gólok
Kapott gólok
50                                                   
55                                                     
46                                               
43                                            
  Hazai Vendég
Lőtt gólok
Kapott gólok
34                                   
21                      
19                    
25                          

Teljes statisztika League Two

Mérkőzések   (450)
Hazai győzelmek 45%
Döntetlenek 26%
Vendég győzelmek 30%
Lejátszott mérkőzések 100%
Gólok   (1188)
Meccsenkénti gólok 2.64
Meccsenkénti hazai gólok 1.49
Meccsenkénti vendég gólok 1.15
Hazai csapat lőtt gólok 76%
Vendég csapatok lőtt gólok 69%
Mindkét Csapat gólt Szerez 53%
Felett 1.5 73%
Felett 2.5 48%
Felett 3.5 28%

Stevenage következő 6 mérkőzések

2018-03-30 Grimsby - Stevenage
2018-04-02 Stevenage - Barnet
2018-04-07 Newport County - Stevenage
2018-04-10 Stevenage - Mansfield
2018-04-14 Stevenage - Cambridge Utd
2018-04-20 Coventry - Stevenage

Colchester következő 6 mérkőzések

2018-03-30 Colchester - Luton
2018-04-02 Forest Green - Colchester
2018-04-07 Colchester - Accrington
2018-04-14 Colchester - Notts County
2018-04-21 Lincoln - Colchester
2018-04-28 Colchester - Swindon

Oddsok és valószínűségek

Normál 1X2 1 X 2
Oddsok 2.79 3.29 2.70
Valószínűség 31% 38% 31%
X @ 3.29
Dupla esély 1X X2
Oddsok 1.48 1.44
Valószínűség 50% 50%
X2 @ 1.44
Felett/Alatt 1.5 Flt Alt
Oddsok   1.30 3.39
Valószínűség   70% 30%
Felett 1.5 @ 1.30
Felett/Alatt 2.5 Flt Alt
Oddsok   2.04 1.75
Valószínűség   46% 54%
Alatt 2.5 @ 1.75
Felett/Alatt 3.5 Flt Alt
Oddsok   3.39 1.30
Valószínűség   29% 71%
Alatt 3.5 @ 1.30
Mindkét Csapat gólt Szerez Igen Nem
Oddsok   1.72 2.00
Valószínűség   56% 44%
Igen @ 1.72

*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-24 12:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!

Get it on Google Play