League Two - Skócia
szombat, 14.04.2018
15:00
15:00

Stenhousemuir

Annan Athletic
3 - 2
(1 - 1, 2 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Stenhousemuir |
| Vendég: | Annan |
| Távolság: | 120.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Ochilview Park |
| Befogadóképesség: | 2 645 (626) |
| Méretek: | 101 x 66 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.85 | 3.79 | 3.79 | 1X | 1.25 | 1.83 | |||
| 45% | 17% | 38% | 1.25 | 54% | 46% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.80 | 2.00 | 2.75 | 1.39 | ||||||
| 76% | 24% | 49% | 51% | 27% | 73% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2018-02-24 | Annan Athletic | 2 - 0 | Stenhousemuir |
| 2017-12-09 | Stenhousemuir | 1 - 3 | Annan Athletic |
| 2017-09-16 | Annan Athletic | 1 - 1 | Stenhousemuir |
| 2013-11-12 | Annan Athletic | 2 - 2 | Stenhousemuir |
| 2013-11-02 | Stenhousemuir | 2 - 2 | Annan Athletic |
| 2012-08-14 | Annan Athletic | 0 - 3 | Stenhousemuir |
| 2012-07-17 | Stenhousemuir | 0 - 1 | Annan Athletic |
| 2011-11-19 | Stenhousemuir | 4 - 0 | Annan Athletic |
| 2009-05-02 | Stenhousemuir | 1 - 0 | Annan Athletic |
| 2009-02-07 | Annan Athletic | 1 - 1 | Stenhousemuir |
| 2008-12-27 | Stenhousemuir | 0 - 0 | Annan Athletic |
| 2008-08-09 | Annan Athletic | 1 - 1 | Stenhousemuir |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 9 | 5 | 4 | |
| 25% | 50% | 25% | 75% | 42% | 33% |
Stenhousemuir utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-07 | Edinburgh City | 1 - 4 | Stenhousemuir |
| 2018-03-31 | Cowdenbeath | 1 - 1 | Stenhousemuir |
| 2018-03-24 | Stenhousemuir | 0 - 2 | Elgin City |
| 2018-03-20 | Stenhousemuir | 1 - 2 | Cowdenbeath |
| 2018-03-13 | Peterhead | 1 - 2 | Stenhousemuir |
| 2018-03-10 | Stenhousemuir | 2 - 3 | Clyde |
| 2018-02-24 | Annan Athletic | 2 - 0 | Stenhousemuir |
| 2018-02-17 | Stenhousemuir | 1 - 0 | Edinburgh City |
| 2018-02-10 | Montrose | 1 - 0 | Stenhousemuir |
| 2018-02-03 | Stenhousemuir | 4 - 0 | Berwick Rangers |
| 2018-01-27 | Elgin City | 2 - 0 | Stenhousemuir |
| 2018-01-13 | Clyde | 0 - 3 | Stenhousemuir |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 10 | 6 | 3 | |
| 42% | 8% | 50% | 83% | 50% | 25% |
Annan Athletic utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-07 | Annan Athletic | 4 - 1 | Elgin City |
| 2018-03-31 | Annan Athletic | 0 - 0 | Berwick Rangers |
| 2018-03-24 | Peterhead | 1 - 0 | Annan Athletic |
| 2018-03-17 | Annan Athletic | 1 - 1 | Clyde |
| 2018-03-13 | Montrose | 2 - 1 | Annan Athletic |
| 2018-03-10 | Annan Athletic | 2 - 3 | Edinburgh City |
| 2018-02-24 | Annan Athletic | 2 - 0 | Stenhousemuir |
| 2018-02-20 | Annan Athletic | 3 - 3 | Peterhead |
| 2018-02-17 | Stirling Albion | 3 - 0 | Annan Athletic |
| 2018-02-10 | Elgin City | 2 - 1 | Annan Athletic |
| 2018-02-03 | Annan Athletic | 1 - 1 | Cowdenbeath |
| 2018-01-27 | Edinburgh City | 3 - 2 | Annan Athletic |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 10 | 7 | 4 | |
| 17% | 33% | 50% | 83% | 58% | 33% |
Tabella League Two
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Montrose | 33 | +22 | 70 |
| 2 | Peterhead | 33 | +37 | 67 |
| 3 | Stirling Albion | 33 | +12 | 54 |
| 4 | Stenhousemuir | 31 | +10 | 48 |
| 5 | Elgin City | 33 | -6 | 47 |
| 6 | Clyde | 33 | 0 | 45 |
| 7 | Annan Athletic | 33 | +5 | 41 |
| 8 | Edinburgh City | 33 | -22 | 29 |
| 9 | Berwick Rangers | 31 | -29 | 29 |
| 10 | Cowdenbeath | 33 | -29 | 22 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Stenhousemuir | |
| Annan Athletic | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Stenhousemuir | Annan Athletic |
|---|---|---|---|
| 1 | Montrose | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 2 | Peterhead | 1 - 4 | 1 - 0 |
| 3 | Stirling Albion | 2 - 1 | 3 - 0 |
| 4 | Stenhousemuir | - | 1 - 3 |
| 5 | Elgin City | 0 - 2 | 2 - 1 |
| 6 | Clyde | 2 - 3 | 0 - 0 |
| 7 | Annan Athletic | 1 - 3 | - |
| 8 | Edinburgh City | 1 - 0 | 3 - 2 |
| 9 | Berwick Rangers | 4 - 0 | 0 - 2 |
| 10 | Cowdenbeath | 1 - 2 | 1 - 1 |
Liga pozíció
| Stenhousemuir | Annan Athletic | |
| Pozíció | 4 | 7 |
| Pontok | 48 | 41 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 5 | 6 |
| Pontok | 25 | 18 |
Liga forma
| Stenhousemuir | Annan Athletic | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
14
6 11 |
10
11 12 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
1 7 |
5
3 8 |
Liga gólok
| Stenhousemuir | Annan Athletic | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
50
40 |
42
37 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
29
22 |
21
21 |
Teljes statisztika League Two
| Mérkőzések (163) | |
| Hazai győzelmek | 41% |
| Döntetlenek | 23% |
| Vendég győzelmek | 36% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (462) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.83 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.47 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.36 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 77% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 69% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 51% |
| Felett 1.5 | 77% |
| Felett 2.5 | 55% |
| Felett 3.5 | 32% |
Stenhousemuir következő 6 mérkőzések
| 2018-04-17 | Berwick Rangers | - | Stenhousemuir |
| 2018-04-21 | Stenhousemuir | - | Montrose |
| 2018-04-24 | Berwick Rangers | - | Stenhousemuir |
| 2018-04-28 | Stirling Albion | - | Stenhousemuir |
| 2018-05-01 | Stenhousemuir | - | Queen's Park |
| 2018-05-05 | Queen's Park | - | Stenhousemuir |
Annan Athletic következő 6 mérkőzések
| 2018-04-21 | Annan Athletic | - | Stirling Albion |
| 2018-04-28 | Cowdenbeath | - | Annan Athletic |
| 2018-07-14 | Annan Athletic | - | Hamilton |
| 2018-07-17 | Annan Athletic | - | Berwick Rangers |
| 2018-07-21 | Livingston | - | Annan Athletic |
| 2018-07-24 | Airdrieonians | - | Annan Athletic |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.85 | 3.79 | 3.79 |
| Valószínűség | 45% | 17% | 38% |
| 1X @ 1.25 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 1.83 |
| Valószínűség | 54% | 46% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.22 | 4.00 | |
| Valószínűség | 76% | 24% | |
| Felett 1.5 @ 1.22 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 2.00 | |
| Valószínűség | 49% | 51% | |
| Alatt 2.5 @ 2.00 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.75 | 1.39 | |
| Valószínűség | 27% | 73% | |
| Alatt 3.5 @ 1.39 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 2.10 | |
| Valószínűség | 55% | 45% | |
| Igen @ 1.66 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-14 12:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
