I liga - Lengyelország
szerda, 11.04.2018
18:00
18:00

Stal Mielec

Miedz Legnica
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Mielec |
| Vendég: | Legnica |
| Távolság: | 383.7 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 18:00 (19:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.10 | 3.10 | 2.39 | X2 | 1.57 | 1.37 | |||
| 36% | 21% | 43% | 1.37 | 45% | 55% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.39 | 2.75 | 2.35 | 1.57 | 4.33 | 1.19 | ||||||
| 68% | 32% | 43% | 57% | 23% | 77% |
Utolsó 3 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-27 | Miedz Legnica | 0 - 0 | Stal Mielec |
| 2017-05-17 | Miedz Legnica | 1 - 2 | Stal Mielec |
| 2016-10-22 | Stal Mielec | 1 - 0 | Miedz Legnica |
Stal Mielec utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-07 | Stal Mielec | 2 - 3 | Rakow Czest. |
| 2018-03-31 | Puszcza Niepol. | 0 - 0 | Stal Mielec |
| 2018-03-17 | Pogon Siedlce | 1 - 2 | Stal Mielec |
| 2018-03-09 | Stal Mielec | 1 - 0 | Gornik Leczna |
| 2017-11-25 | Stal Mielec | 3 - 0 | GKS Tychy |
| 2017-11-21 | Podbeskidzie | 2 - 3 | Stal Mielec |
| 2017-11-17 | Ruch Chorzow | 1 - 2 | Stal Mielec |
| 2017-11-03 | Stal Mielec | 1 - 3 | Stomil Olsztyn |
| 2017-10-28 | Bytovia Bytow | 0 - 0 | Stal Mielec |
| 2017-10-21 | Stal Mielec | 3 - 0 | Chrobry Glogow |
| 2017-10-13 | Stal Mielec | 1 - 2 | Chojniczanka |
| 2017-10-07 | Wigry Suwalki | 2 - 0 | Stal Mielec |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 9 | 8 | 3 | |
| 50% | 17% | 33% | 75% | 67% | 25% |
Miedz Legnica utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-07 | Bytovia Bytow | 0 - 2 | Miedz Legnica |
| 2018-03-31 | Miedz Legnica | 1 - 1 | Chrobry Glogow |
| 2018-03-16 | Miedz Legnica | 2 - 0 | Wigry Suwalki |
| 2018-03-09 | Zaglebie Sosn. | 0 - 2 | Miedz Legnica |
| 2018-03-02 | Miedz Legnica | 3 - 1 | Odra Opole |
| 2017-11-25 | GKS Katowice | 1 - 0 | Miedz Legnica |
| 2017-11-19 | Miedz Legnica | 1 - 1 | Rakow Czest. |
| 2017-11-12 | Miedz Legnica | 2 - 2 | Puszcza Niepol. |
| 2017-11-04 | Chojniczanka | 0 - 0 | Miedz Legnica |
| 2017-10-28 | Pogon Siedlce | 2 - 3 | Miedz Legnica |
| 2017-10-21 | Miedz Legnica | 0 - 0 | Gornik Leczna |
| 2017-10-14 | Ol. Grudziadz | 0 - 1 | Miedz Legnica |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 5 | 1 | 8 | 3 | 3 | |
| 50% | 42% | 8% | 67% | 25% | 25% |
Tabella I liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Miedz Legnica | 24 | +14 | 44 |
| 2 | Chojniczanka | 22 | +16 | 40 |
| 3 | GKS Katowice | 23 | +8 | 40 |
| 4 | Stal Mielec | 23 | +6 | 38 |
| 5 | Wigry Suwalki | 24 | +2 | 38 |
| 6 | Chrobry Glogow | 23 | +5 | 37 |
| 7 | Odra Opole | 25 | +1 | 36 |
| 8 | Rakow Czest. | 23 | +10 | 36 |
| 9 | Zaglebie Sosn. | 24 | +4 | 34 |
| 10 | Podbeskidzie | 24 | -1 | 33 |
| 11 | GKS Tychy | 23 | -7 | 30 |
| 12 | Puszcza Niepol. | 23 | -1 | 29 |
| 13 | Pogon Siedlce | 24 | -8 | 28 |
| 14 | Bytovia Bytow | 23 | -5 | 25 |
| 15 | Ol. Grudziadz | 23 | -9 | 23 |
| 16 | Gornik Leczna | 23 | -14 | 20 |
| 17 | Stomil Olsztyn | 23 | -15 | 19 |
| 18 | Ruch Chorzow | 23 | -6 | 18 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Stal Mielec | |
| Miedz Legnica | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Stal Mielec | Miedz Legnica |
|---|---|---|---|
| 1 | Miedz Legnica | - | |
| 2 | Chojniczanka | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 3 | GKS Katowice | 3 - 2 | 1 - 0 |
| 4 | Stal Mielec | - | |
| 5 | Wigry Suwalki | 0 - 2 | |
| 6 | Chrobry Glogow | 3 - 0 | 1 - 2 |
| 7 | Odra Opole | 2 - 4 | |
| 8 | Rakow Czest. | 2 - 3 | 0 - 0 |
| 9 | Zaglebie Sosn. | 1 - 1 | 0 - 2 |
| 10 | Podbeskidzie | ||
| 11 | GKS Tychy | 3 - 0 | |
| 12 | Puszcza Niepol. | 1 - 1 | |
| 13 | Pogon Siedlce | 2 - 3 | 2 - 3 |
| 14 | Bytovia Bytow | 0 - 2 | |
| 15 | Ol. Grudziadz | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 16 | Gornik Leczna | 1 - 0 | |
| 17 | Stomil Olsztyn | 1 - 3 | 2 - 0 |
| 18 | Ruch Chorzow | 1 - 0 | 1 - 0 |
Liga pozíció
| Stal Mielec | Miedz Legnica | |
| Pozíció | 4 | 1 |
| Pontok | 38 | 44 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 7 | 1 |
| Pontok | 20 | 23 |
Liga forma
| Stal Mielec | Miedz Legnica | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
11
5 7 |
12
8 4 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
2 4 |
7
2 3 |
Liga gólok
| Stal Mielec | Miedz Legnica | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
33
27 |
34
20 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
20
15 |
16
9 |
Teljes statisztika I liga
| Mérkőzések (210) | |
| Hazai győzelmek | 43% |
| Döntetlenek | 26% |
| Vendég győzelmek | 31% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (502) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.39 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.31 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.08 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 76% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 64% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 49% |
| Felett 1.5 | 68% |
| Felett 2.5 | 45% |
| Felett 3.5 | 22% |
Stal Mielec következő 6 mérkőzések
| 2018-04-14 | GKS Katowice | - | Stal Mielec |
| 2018-04-20 | Stal Mielec | - | Odra Opole |
| 2018-04-24 | Ol. Grudziadz | - | Stal Mielec |
| 2018-04-28 | Zaglebie Sosn. | - | Stal Mielec |
| 2018-05-04 | Stal Mielec | - | Wigry Suwalki |
| 2018-05-09 | Chojniczanka | - | Stal Mielec |
Miedz Legnica következő 6 mérkőzések
| 2018-04-14 | Miedz Legnica | - | Stomil Olsztyn |
| 2018-04-21 | Podbeskidzie | - | Miedz Legnica |
| 2018-04-28 | Miedz Legnica | - | Ruch Chorzow |
| 2018-05-04 | GKS Tychy | - | Miedz Legnica |
| 2018-05-09 | Miedz Legnica | - | Ol. Grudziadz |
| 2018-05-13 | Gornik Leczna | - | Miedz Legnica |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.10 | 3.10 | 2.39 |
| Valószínűség | 36% | 21% | 43% |
| X2 @ 1.37 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.57 | 1.37 |
| Valószínűség | 45% | 55% |
| X2 @ 1.37 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 2.75 | |
| Valószínűség | 68% | 32% | |
| Felett 1.5 @ 1.39 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.35 | 1.57 | |
| Valószínűség | 43% | 57% | |
| Alatt 2.5 @ 1.57 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.33 | 1.19 | |
| Valószínűség | 23% | 77% | |
| Alatt 3.5 @ 1.19 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.72 | |
| Valószínűség | 49% | 51% | |
| Nem @ 1.72 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-11 16:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
