Premier Division - Írország
hétfő, 19.03.2018
15:00
15:00

St. Patricks

Sligo Rovers
elhalasztva
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Dublin |
| Vendég: | Sligo |
| Távolság: | 179.2 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Richmond Park |
| Befogadóképesség: | 5 340 (2 800) |
| Méretek: | 108 x 64 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.83 | 3.50 | 4.33 | X2 | 1.22 | 2.00 | |||
| 29% | 41% | 30% | 2.00 | 49% | 51% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.31 | 3.13 | 2.04 | 1.75 | 3.45 | 1.26 | ||||||
| 64% | 36% | 54% | 46% | 26% | 74% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-05 | Sligo Rovers | 1 - 1 | St. Patricks |
| 2017-05-19 | St. Patricks | 1 - 1 | Sligo Rovers |
| 2017-03-10 | Sligo Rovers | 1 - 1 | St. Patricks |
| 2016-09-27 | St. Patricks | 0 - 0 | Sligo Rovers |
| 2016-07-09 | Sligo Rovers | 1 - 0 | St. Patricks |
| 2016-04-08 | St. Patricks | 1 - 1 | Sligo Rovers |
| 2015-10-23 | St. Patricks | 0 - 2 | Sligo Rovers |
| 2015-07-24 | Sligo Rovers | 0 - 3 | St. Patricks |
| 2015-04-24 | St. Patricks | 3 - 0 | Sligo Rovers |
| 2014-10-24 | Sligo Rovers | 1 - 4 | St. Patricks |
| 2014-08-01 | St. Patricks | 1 - 0 | Sligo Rovers |
| 2014-05-03 | Sligo Rovers | 2 - 2 | St. Patricks |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 6 | 2 | 9 | 4 | 2 | |
| 33% | 50% | 17% | 75% | 33% | 17% |
St. Patricks utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-16 | Shamrock Rovers | 1 - 0 | St. Patricks |
| 2018-03-12 | St. Patricks | 0 - 0 | Dundalk |
| 2018-03-09 | Bohemians | 0 - 1 | St. Patricks |
| 2018-02-26 | Waterford | 2 - 0 | St. Patricks |
| 2018-02-23 | Bray Wanderers | 1 - 2 | St. Patricks |
| 2018-02-16 | St. Patricks | 2 - 3 | Cork City |
| 2017-10-27 | Derry City | 1 - 1 | St. Patricks |
| 2017-10-20 | St. Patricks | 4 - 2 | Cork City |
| 2017-10-13 | Galway | 1 - 1 | St. Patricks |
| 2017-10-07 | St. Patricks | 2 - 2 | Limerick |
| 2017-09-25 | St. Patricks | 2 - 0 | Shamrock Rovers |
| 2017-09-22 | Bohemians | 3 - 2 | St. Patricks |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 9 | 5 | 4 | |
| 33% | 33% | 33% | 75% | 42% | 33% |
Sligo Rovers utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-16 | Bohemians | 2 - 2 | Sligo Rovers |
| 2018-03-12 | Bray Wanderers | 1 - 2 | Sligo Rovers |
| 2018-03-09 | Sligo Rovers | 1 - 2 | Waterford |
| 2018-02-26 | Sligo Rovers | 1 - 4 | Cork City |
| 2018-02-23 | Sligo Rovers | 2 - 1 | Derry City |
| 2018-02-17 | Sligo Rovers | 0 - 1 | Limerick |
| 2017-10-27 | Drogheda Utd | 0 - 0 | Sligo Rovers |
| 2017-10-21 | Sligo Rovers | 3 - 0 | Derry City |
| 2017-10-13 | Shamrock Rovers | 1 - 1 | Sligo Rovers |
| 2017-10-07 | Sligo Rovers | 1 - 0 | Bohemians |
| 2017-09-22 | Galway | 3 - 1 | Sligo Rovers |
| 2017-09-16 | Finn Harps | 1 - 2 | Sligo Rovers |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 9 | 8 | 3 | |
| 42% | 25% | 33% | 75% | 67% | 25% |
Tabella Premier Division
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cork City | 6 | +6 | 13 |
| 2 | Dundalk | 6 | +10 | 12 |
| 3 | Waterford | 6 | +2 | 12 |
| 4 | Shamrock Rovers | 6 | +9 | 10 |
| 5 | Derry City | 6 | +3 | 9 |
| 6 | Limerick | 6 | -11 | 8 |
| 7 | St. Patricks | 6 | -2 | 7 |
| 8 | Sligo Rovers | 6 | -3 | 7 |
| 9 | Bohemians | 6 | -1 | 5 |
| 10 | Bray Wanderers | 6 | -13 | 1 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| St. Patricks | |
| Sligo Rovers | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | St. Patricks | Sligo Rovers |
|---|---|---|---|
| 1 | Cork City | 2 - 3 | |
| 2 | Dundalk | 0 - 0 | |
| 3 | Waterford | ||
| 4 | Shamrock Rovers | ||
| 5 | Derry City | ||
| 6 | Limerick | ||
| 7 | St. Patricks | - | |
| 8 | Sligo Rovers | - | |
| 9 | Bohemians | 2 - 2 | |
| 10 | Bray Wanderers | 1 - 2 |
Liga pozíció
| St. Patricks | Sligo Rovers | |
| Pozíció | 7 | 8 |
| Pontok | 7 | 7 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 9 | 3 |
| Pontok | 1 | 4 |
Liga forma
| St. Patricks | Sligo Rovers | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
1 3 |
2
1 3 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
1 1 |
1
1 0 |
Liga gólok
| St. Patricks | Sligo Rovers | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
5
7 |
8
11 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
2
3 |
4
3 |
Teljes statisztika Premier Division
| Mérkőzések (30) | |
| Hazai győzelmek | 53% |
| Döntetlenek | 20% |
| Vendég győzelmek | 27% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (82) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.73 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.90 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.83 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 80% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 53% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 43% |
| Felett 1.5 | 60% |
| Felett 2.5 | 47% |
| Felett 3.5 | 30% |
St. Patricks következő 6 mérkőzések
| 2018-03-23 | St. Patricks | - | Limerick |
| 2018-03-30 | Derry City | - | St. Patricks |
| 2018-04-02 | St. Patricks | - | Dundalk |
| 2018-04-06 | St. Patricks | - | Bray Wanderers |
| 2018-04-09 | St. Patricks | - | Dundalk |
| 2018-04-13 | Cork City | - | St. Patricks |
Sligo Rovers következő 6 mérkőzések
| 2018-03-24 | Sligo Rovers | - | Dundalk |
| 2018-03-30 | Shamrock Rovers | - | Sligo Rovers |
| 2018-04-02 | Galway | - | Sligo Rovers |
| 2018-04-07 | Sligo Rovers | - | Derry City |
| 2018-04-14 | Limerick | - | Sligo Rovers |
| 2018-04-17 | Cork City | - | Sligo Rovers |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.83 | 3.50 | 4.33 |
| Valószínűség | 29% | 41% | 30% |
| X2 @ 2.00 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.22 | 2.00 |
| Valószínűség | 49% | 51% |
| X2 @ 2.00 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.31 | 3.13 | |
| Valószínűség | 64% | 36% | |
| Felett 1.5 @ 1.31 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.04 | 1.75 | |
| Valószínűség | 54% | 46% | |
| Felett 2.5 @ 2.04 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.45 | 1.26 | |
| Valószínűség | 26% | 74% | |
| Alatt 3.5 @ 1.26 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.88 | 1.83 | |
| Valószínűség | 53% | 47% | |
| Igen @ 1.88 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-19 12:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
