Primera División - Peru
vasárnap, 03.12.2017
20:00
20:00

Sp. Cristal

Union Comercio
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Lima |
| Vendég: | Nueva Cajamarca |
| Távolság: | 622.5 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Alberto Gallardo |
| Befogadóképesség: | 18 000 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 20:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.39 | 4.20 | 7.00 | 1X | 1.10 | 2.75 | |||
| 46% | 30% | 24% | 1.10 | 65% | 35% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 5.50 | 1.53 | 2.39 | 2.20 | 1.61 | ||||||
| 80% | 20% | 63% | 37% | 33% | 67% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-13 | Union Comercio | 2 - 2 | Sp. Cristal |
| 2017-03-12 | Union Comercio | 2 - 2 | Sp. Cristal |
| 2017-02-05 | Sp. Cristal | 0 - 0 | Union Comercio |
| 2016-10-19 | Union Comercio | 2 - 0 | Sp. Cristal |
| 2016-08-20 | Sp. Cristal | 1 - 0 | Union Comercio |
| 2016-07-06 | Union Comercio | 1 - 2 | Sp. Cristal |
| 2016-03-05 | Sp. Cristal | 2 - 1 | Union Comercio |
| 2015-09-02 | Union Comercio | 1 - 4 | Sp. Cristal |
| 2015-05-05 | Sp. Cristal | 1 - 1 | Union Comercio |
| 2014-11-23 | Sp. Cristal | 2 - 3 | Union Comercio |
| 2014-08-24 | Union Comercio | 2 - 0 | Sp. Cristal |
| 2014-04-19 | Union Comercio | 1 - 1 | Sp. Cristal |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 10 | 6 | 4 | |
| 33% | 42% | 25% | 83% | 50% | 33% |
Sp. Cristal utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-30 | Juan Aurich | 2 - 1 | Sp. Cristal |
| 2017-11-26 | Sp. Cristal | 4 - 0 | Alianza Atl. |
| 2017-11-19 | U. de Deportes | 2 - 2 | Sp. Cristal |
| 2017-10-29 | Sp. Cristal | 3 - 0 | Acad. Cantolao |
| 2017-10-25 | UTC Cajamarca | 1 - 0 | Sp. Cristal |
| 2017-10-21 | Sp. Cristal | 2 - 1 | Sport Rosario |
| 2017-10-18 | Sp. Cristal | 1 - 2 | Melgar Arequipa |
| 2017-10-14 | Dep. Municipal | 3 - 2 | Sp. Cristal |
| 2017-10-01 | Ayacucho | 5 - 3 | Sp. Cristal |
| 2017-09-24 | Alianza Lima | 2 - 1 | Sp. Cristal |
| 2017-09-16 | Sp. Cristal | 0 - 0 | Real Garcilaso |
| 2017-09-13 | U. San Martin | 2 - 3 | Sp. Cristal |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 10 | 10 | 5 | |
| 33% | 17% | 50% | 83% | 83% | 42% |
Union Comercio utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-28 | Union Comercio | 2 - 2 | Acad. Cantolao |
| 2017-11-25 | Sport Rosario | 0 - 0 | Union Comercio |
| 2017-11-19 | Union Comercio | 1 - 0 | UTC Cajamarca |
| 2017-10-28 | Ayacucho | 0 - 1 | Union Comercio |
| 2017-10-25 | Union Comercio | 0 - 2 | Melgar Arequipa |
| 2017-10-22 | Alianza Lima | 1 - 0 | Union Comercio |
| 2017-10-13 | Union Comercio | 1 - 2 | Real Garcilaso |
| 2017-10-02 | U. San Martin | 2 - 0 | Union Comercio |
| 2017-09-27 | Union Comercio | 3 - 1 | Comerciantes Un |
| 2017-09-24 | Sport Huancayo | 1 - 1 | Union Comercio |
| 2017-09-17 | Union Comercio | 2 - 2 | Dep. Municipal |
| 2017-09-14 | Juan Aurich | 2 - 1 | Union Comercio |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 8 | 5 | 3 | |
| 25% | 33% | 42% | 67% | 42% | 25% |
Tabella Primera División
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Alianza Lima | 14 | +6 | 31 |
| 2 | Real Garcilaso | 14 | +13 | 29 |
| 3 | U. de Deportes | 14 | +11 | 29 |
| 4 | Melgar Arequipa | 14 | +14 | 28 |
| 5 | Dep. Municipal | 14 | +3 | 22 |
| 6 | Sport Huancayo | 14 | +4 | 20 |
| 7 | Sport Rosario | 14 | +1 | 17 |
| 8 | UTC Cajamarca | 14 | -2 | 17 |
| 9 | Juan Aurich | 14 | -4 | 17 |
| 10 | Sp. Cristal | 14 | +1 | 15 |
| 11 | Comerciantes Un | 14 | 0 | 15 |
| 12 | U. San Martin | 14 | -8 | 14 |
| 13 | Acad. Cantolao | 14 | -10 | 14 |
| 14 | Union Comercio | 14 | -5 | 13 |
| 15 | Ayacucho | 14 | -8 | 13 |
| 16 | Alianza Atl. | 14 | -16 | 13 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Sp. Cristal | |
| Union Comercio | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Sp. Cristal | Union Comercio |
|---|---|---|---|
| 1 | Alianza Lima | 1 - 0 | |
| 2 | Real Garcilaso | 0 - 0 | |
| 3 | U. de Deportes | 3 - 2 | |
| 4 | Melgar Arequipa | 1 - 2 | |
| 5 | Dep. Municipal | ||
| 6 | Sport Huancayo | 1 - 1 | |
| 7 | Sport Rosario | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 8 | UTC Cajamarca | ||
| 9 | Juan Aurich | 2 - 1 | |
| 10 | Sp. Cristal | - | |
| 11 | Comerciantes Un | 2 - 2 | |
| 12 | U. San Martin | 2 - 0 | |
| 13 | Acad. Cantolao | 3 - 0 | |
| 14 | Union Comercio | - | |
| 15 | Ayacucho | 0 - 1 | |
| 16 | Alianza Atl. | 4 - 0 |
Liga pozíció
| Sp. Cristal | Union Comercio | |
| Pozíció | 10 | 14 |
| Pontok | 15 | 13 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 9 | 9 |
| Pontok | 11 | 5 |
Liga forma
| Sp. Cristal | Union Comercio | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
3 7 |
3
4 7 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
2 1 |
1
2 4 |
Liga gólok
| Sp. Cristal | Union Comercio | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
25
24 |
15
20 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
12
5 |
5
9 |
Teljes statisztika Primera División
| Mérkőzések (112) | |
| Hazai győzelmek | 54% |
| Döntetlenek | 24% |
| Vendég győzelmek | 22% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (326) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.91 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.79 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.12 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 84% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 66% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 56% |
| Felett 1.5 | 83% |
| Felett 2.5 | 54% |
| Felett 3.5 | 30% |
Sp. Cristal következő 6 mérkőzések
| 2018-02-03 | UTC Cajamarca | - | Sp. Cristal |
| 2018-02-11 | Sp. Cristal | - | Sport Rosario |
| 2018-02-18 | Alianza Lima | - | Sp. Cristal |
| 2018-02-21 | Lanus | - | Sp. Cristal |
| 2018-02-25 | Sp. Cristal | - | Comerciantes Un |
| 2018-03-01 | Ayacucho | - | Sp. Cristal |
Union Comercio következő 6 mérkőzések
| 2018-02-06 | Sport Huancayo | - | Union Comercio |
| 2018-02-12 | Union Comercio | - | Binacional |
| 2018-02-18 | Sport Boys | - | Union Comercio |
| 2018-02-24 | Union Comercio | - | Dep. Municipal |
| 2018-03-05 | Union Comercio | - | Melgar Arequipa |
| 2018-03-11 | Acad. Cantolao | - | Union Comercio |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 4.20 | 7.00 |
| Valószínűség | 46% | 30% | 24% |
| 1X @ 1.10 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.10 | 2.75 |
| Valószínűség | 65% | 35% |
| 1X @ 1.10 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.14 | 5.50 | |
| Valószínűség | 80% | 20% | |
| Felett 1.5 @ 1.14 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.53 | 2.39 | |
| Valószínűség | 63% | 37% | |
| Felett 2.5 @ 1.53 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.20 | 1.61 | |
| Valószínűség | 33% | 67% | |
| Alatt 3.5 @ 1.61 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 2.10 | |
| Valószínűség | 61% | 39% | |
| Igen @ 1.66 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-03 16:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
