Peru
vasárnap, 13.05.2018
02:15
Sp. Cristal
Sport Huancayo
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Lima |
| Vendég: |
Huancayo |
| Távolság: |
198.3 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Alberto Gallardo
|
| Befogadóképesség: |
18 000 |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
02:15 (20:15 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.36 |
4.75 |
6.50 |
1 |
|
|
|
1.11 |
3.00 |
| 42% |
33% |
25% |
1.36 |
|
|
|
77% |
23% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.25 |
3.75 |
|
|
|
1.72 |
2.07 |
|
|
|
2.75 |
1.39 |
| 76% |
24% |
|
|
|
54% |
46% |
|
|
|
33% |
67% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
|
2018-05-06 |
Sport Huancayo
|
1 - 1 |
Sp. Cristal
|
|
2017-08-20 |
Sport Huancayo
|
2 - 1 |
Sp. Cristal
|
|
2017-05-27 |
Sp. Cristal
|
2 - 0 |
Sport Huancayo
|
|
2016-05-15 |
Sport Huancayo
|
3 - 1 |
Sp. Cristal
|
|
2016-02-06 |
Sp. Cristal
|
0 - 0 |
Sport Huancayo
|
|
2015-11-05 |
Sport Huancayo
|
5 - 3 |
Sp. Cristal
|
|
2015-08-01 |
Sp. Cristal
|
1 - 0 |
Sport Huancayo
|
|
2014-11-11 |
Sport Huancayo
|
1 - 2 |
Sp. Cristal
|
|
2014-08-14 |
Sp. Cristal
|
1 - 2 |
Sport Huancayo
|
|
2013-10-20 |
Sport Huancayo
|
2 - 1 |
Sp. Cristal
|
|
2013-09-01 |
Sp. Cristal
|
1 - 0 |
Sport Huancayo
|
|
2013-05-25 |
Sp. Cristal
|
2 - 2 |
Sport Huancayo
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
9 |
7 |
3 |
| 33% |
25% |
42% |
|
75% |
58% |
25% |
Sp. Cristal utolsó 12 mérkőzések
|
2018-05-06 |
Sport Huancayo
|
1 - 1 |
Sp. Cristal
|
|
2018-04-29 |
U. de Deportes
|
3 - 3 |
Sp. Cristal
|
|
2018-04-21 |
Sp. Cristal
|
4 - 1 |
U. San Martin
|
|
2018-04-15 |
Sp. Cristal
|
5 - 0 |
Ayacucho
|
|
2018-04-11 |
Comerciantes Un
|
1 - 3 |
Sp. Cristal
|
|
2018-04-08 |
Sp. Cristal
|
3 - 0 |
Alianza Lima
|
|
2018-03-31 |
Sport Rosario
|
0 - 1 |
Sp. Cristal
|
|
2018-03-14 |
Sp. Cristal
|
2 - 2 |
UTC Cajamarca
|
|
2018-03-11 |
Sp. Cristal
|
1 - 1 |
U. de Deportes
|
|
2018-03-08 |
Sp. Cristal
|
2 - 1 |
Lanus
|
|
2018-03-03 |
U. San Martin
|
1 - 5 |
Sp. Cristal
|
|
2018-03-01 |
Ayacucho
|
5 - 3 |
Sp. Cristal
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
4 |
1 |
|
11 |
9 |
7 |
| 58% |
33% |
8% |
|
92% |
75% |
58% |
Sport Huancayo utolsó 12 mérkőzések
|
2018-05-06 |
Sport Huancayo
|
1 - 1 |
Sp. Cristal
|
|
2018-04-28 |
Sport Huancayo
|
1 - 1 |
Melgar Arequipa
|
|
2018-04-20 |
Real Garcilaso
|
0 - 3 |
Sport Huancayo
|
|
2018-04-16 |
Sport Huancayo
|
2 - 1 |
Dep. Municipal
|
|
2018-04-13 |
Sport Boys
|
2 - 1 |
Sport Huancayo
|
|
2018-04-10 |
Sport Huancayo
|
2 - 2 |
Binacional
|
|
2018-04-03 |
Sport Huancayo
|
2 - 1 |
Acad. Cantolao
|
|
2018-03-18 |
Melgar Arequipa
|
2 - 1 |
Sport Huancayo
|
|
2018-03-15 |
Union Comercio
|
1 - 4 |
Sport Huancayo
|
|
2018-03-09 |
Sport Huancayo
|
3 - 0 |
Union Espanola
|
|
2018-03-03 |
Sport Huancayo
|
3 - 1 |
Real Garcilaso
|
|
2018-02-28 |
Dep. Municipal
|
2 - 3 |
Sport Huancayo
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
3 |
2 |
|
12 |
10 |
4 |
| 58% |
25% |
17% |
|
100% |
83% |
33% |
Sp. Cristal következő 6 mérkőzések
|
2018-05-20 |
Sport Boys
|
- |
Sp. Cristal
|
|
2018-05-27 |
Sp. Cristal
|
- |
Union Comercio
|
|
2018-05-31 |
Sp. Cristal
|
- |
Alianza Lima
|
|
2018-06-02 |
Dep. Municipal
|
- |
Sp. Cristal
|
|
2018-06-06 |
Sp. Cristal
|
- |
Real Garcilaso
|
|
2018-06-09 |
Comerciantes Un
|
- |
Sp. Cristal
|
Sport Huancayo következő 6 mérkőzések
|
2018-05-19 |
Sport Huancayo
|
- |
Real Garcilaso
|
|
2018-05-26 |
Comerciantes Un
|
- |
Sport Huancayo
|
|
2018-05-30 |
Sport Huancayo
|
- |
Melgar Arequipa
|
|
2018-06-02 |
UTC Cajamarca
|
- |
Sport Huancayo
|
|
2018-06-07 |
Sport Huancayo
|
- |
Acad. Cantolao
|
|
2018-06-10 |
U. San Martin
|
- |
Sport Huancayo
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
1.36 |
4.75 |
6.50 |
| Valószínűség |
42% |
33% |
25% |
|
1 @ 1.36 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.11 |
3.00 |
| Valószínűség |
77% |
23% |
|
1X @ 1.11 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.25 |
3.75 |
| Valószínűség |
|
76% |
24% |
|
Felett 1.5 @ 1.25 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.72 |
2.07 |
| Valószínűség |
|
54% |
46% |
|
Felett 2.5 @ 1.72 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.75 |
1.39 |
| Valószínűség |
|
33% |
67% |
|
Alatt 3.5 @ 1.39 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.90 |
1.80 |
| Valószínűség |
|
52% |
48% |
|
Igen @ 1.90 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-05-13 00:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!