Copa Sudamericana
csütörtök, 08.03.2018
00:45
Sp. Cristal
(Peru)
Lanus
(Argentína)
2 - 1
(1 - 0, 1 - 1)
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Lima (Per) |
| Vendég: |
Buenos Aires (Arg) |
| Távolság: |
3 137.9 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Alberto Gallardo
(Lima / Per)
|
| Befogadóképesség: |
18 000 |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
00:45 (19:45 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.20 |
3.29 |
3.29 |
1X |
|
|
|
1.34 |
1.70 |
| 37% |
32% |
31% |
1.34 |
|
|
|
59% |
41% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.33 |
3.25 |
|
|
|
2.00 |
1.80 |
|
|
|
3.50 |
1.28 |
| 70% |
30% |
|
|
|
45% |
55% |
|
|
|
26% |
74% |
Utolsó 1 közvetlen mérkőzések
|
2018-02-21 |
Lanus
|
4 - 2 |
Sp. Cristal
|
Sp. Cristal utolsó 12 mérkőzések
|
2018-03-03 |
U. San Martin
|
1 - 5 |
Sp. Cristal
|
|
2018-03-01 |
Ayacucho
|
5 - 3 |
Sp. Cristal
|
|
2018-02-25 |
Sp. Cristal
|
3 - 0 |
Comerciantes Un
|
|
2018-02-21 |
Lanus
|
4 - 2 |
Sp. Cristal
|
|
2018-02-18 |
Alianza Lima
|
0 - 2 |
Sp. Cristal
|
|
2018-02-11 |
Sp. Cristal
|
4 - 1 |
Sport Rosario
|
|
2017-12-03 |
Sp. Cristal
|
2 - 0 |
Union Comercio
|
|
2017-11-30 |
Juan Aurich
|
2 - 1 |
Sp. Cristal
|
|
2017-11-26 |
Sp. Cristal
|
4 - 0 |
Alianza Atl.
|
|
2017-11-19 |
U. de Deportes
|
2 - 2 |
Sp. Cristal
|
|
2017-10-29 |
Sp. Cristal
|
3 - 0 |
Acad. Cantolao
|
|
2017-10-25 |
UTC Cajamarca
|
1 - 0 |
Sp. Cristal
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
1 |
4 |
|
11 |
9 |
6 |
| 58% |
8% |
33% |
|
92% |
75% |
50% |
Lanus utolsó 12 mérkőzések
|
2018-03-02 |
Arsenal Sarandi
|
2 - 1 |
Lanus
|
|
2018-02-24 |
Lanus
|
1 - 1 |
Rosario Central
|
|
2018-02-21 |
Lanus
|
4 - 2 |
Sp. Cristal
|
|
2018-02-16 |
Racing Club
|
3 - 1 |
Lanus
|
|
2018-02-12 |
Lanus
|
1 - 0 |
River Plate
|
|
2018-02-08 |
Godoy Cruz
|
4 - 1 |
Lanus
|
|
2018-02-03 |
CA Belgrano
|
0 - 0 |
Lanus
|
|
2018-01-27 |
Lanus
|
1 - 1 |
Patronato Parana
|
|
2018-01-14 |
Rosario Central
|
1 - 1 |
Lanus
|
|
2017-12-12 |
Chacarita Jrs
|
3 - 0 |
Lanus
|
|
2017-12-04 |
Lanus
|
0 - 0 |
Velez Sarsfield
|
|
2017-11-29 |
Lanus
|
1 - 2 |
Gremio
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
5 |
5 |
|
9 |
6 |
3 |
| 17% |
42% |
42% |
|
75% |
50% |
25% |
Tabella Primera División (Peru)
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Alianza Lima |
15 |
11 |
1 |
3 |
23 |
15 |
+8 |
34 |
| 2 |
Real Garcilaso |
15 |
10 |
2 |
3 |
29 |
15 |
+14 |
32 |
| 3 |
Melgar Arequipa |
15 |
9 |
4 |
2 |
30 |
12 |
+18 |
31 |
| 4 |
U. de Deportes |
15 |
9 |
3 |
3 |
29 |
19 |
+10 |
29 |
| 5 |
Dep. Municipal |
15 |
6 |
5 |
4 |
23 |
20 |
+3 |
23 |
| 6 |
Sport Rosario |
15 |
5 |
5 |
5 |
20 |
17 |
+3 |
20 |
| 7 |
Sport Huancayo |
15 |
5 |
5 |
5 |
22 |
22 |
0 |
20 |
| 8 |
UTC Cajamarca |
15 |
6 |
2 |
7 |
17 |
17 |
0 |
20 |
| 9 |
Sp. Cristal |
15 |
5 |
3 |
7 |
27 |
24 |
+3 |
18 |
| 10 |
Juan Aurich |
15 |
5 |
2 |
8 |
22 |
28 |
-6 |
17 |
| 11 |
Acad. Cantolao |
15 |
4 |
6 |
5 |
13 |
22 |
-9 |
17 |
| 12 |
Comerciantes Un |
15 |
4 |
3 |
8 |
23 |
25 |
-2 |
15 |
| 13 |
Ayacucho |
15 |
3 |
5 |
7 |
18 |
26 |
-8 |
14 |
| 14 |
U. San Martin |
15 |
4 |
2 |
9 |
20 |
29 |
-9 |
14 |
| 15 |
Union Comercio |
15 |
3 |
4 |
8 |
15 |
22 |
-7 |
13 |
| 16 |
Alianza Atl. |
15 |
3 |
4 |
8 |
13 |
31 |
-18 |
13 |
Tabella Liga Profesional (Argentína)
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Boca Juniors |
18 |
14 |
1 |
3 |
34 |
10 |
+24 |
43 |
| 2 |
Talleres |
18 |
10 |
5 |
3 |
23 |
8 |
+15 |
35 |
| 3 |
Independiente |
17 |
9 |
5 |
3 |
20 |
10 |
+10 |
32 |
| 3 |
San Lorenzo |
17 |
9 |
5 |
3 |
20 |
10 |
+10 |
32 |
| 5 |
Racing Club |
18 |
9 |
4 |
5 |
29 |
20 |
+9 |
31 |
| 6 |
Godoy Cruz |
18 |
9 |
4 |
5 |
26 |
21 |
+5 |
31 |
| 7 |
Estudiantes LP |
18 |
9 |
3 |
6 |
19 |
14 |
+5 |
30 |
| 8 |
Atl. Huracan |
18 |
8 |
5 |
5 |
21 |
16 |
+5 |
29 |
| 9 |
CA Belgrano |
18 |
7 |
8 |
3 |
17 |
15 |
+2 |
29 |
| 10 |
Union Santa Fe |
18 |
7 |
7 |
4 |
19 |
14 |
+5 |
28 |
| 11 |
Def. Y Justicia |
18 |
8 |
4 |
6 |
28 |
24 |
+4 |
28 |
| 12 |
Colon Santa Fe |
18 |
7 |
7 |
4 |
18 |
15 |
+3 |
28 |
| 13 |
Argentinos Jrs |
18 |
8 |
3 |
7 |
25 |
22 |
+3 |
27 |
| 14 |
Atl. Tucuman |
18 |
6 |
7 |
5 |
19 |
16 |
+3 |
25 |
| 15 |
Patronato Parana |
18 |
6 |
6 |
6 |
20 |
19 |
+1 |
24 |
| 16 |
Rosario Central |
18 |
6 |
6 |
6 |
21 |
22 |
-1 |
24 |
| 17 |
Banfield |
18 |
6 |
4 |
8 |
18 |
18 |
0 |
22 |
| 18 |
Gimnasia LP |
18 |
6 |
4 |
8 |
20 |
25 |
-5 |
22 |
| 19 |
San Martin SJ |
18 |
6 |
4 |
8 |
19 |
26 |
-7 |
22 |
| 20 |
Velez Sarsfield |
18 |
6 |
3 |
9 |
14 |
21 |
-7 |
21 |
| 21 |
River Plate |
18 |
5 |
5 |
8 |
21 |
24 |
-3 |
20 |
| 22 |
Lanus |
18 |
5 |
4 |
9 |
15 |
31 |
-16 |
19 |
| 23 |
Tigre Victoria |
18 |
2 |
9 |
7 |
13 |
20 |
-7 |
15 |
| 24 |
Temperley |
18 |
3 |
6 |
9 |
10 |
26 |
-16 |
15 |
| 25 |
Newells Old Boys |
18 |
4 |
5 |
9 |
14 |
18 |
-4 |
14 |
| 26 |
Chacarita Jrs |
18 |
3 |
4 |
11 |
14 |
23 |
-9 |
13 |
| 27 |
Olimpo |
18 |
3 |
3 |
12 |
11 |
30 |
-19 |
12 |
| 28 |
Arsenal Sarandi |
18 |
2 |
5 |
11 |
11 |
21 |
-10 |
11 |
Sp. Cristal következő 6 mérkőzések
|
2018-03-11 |
Sp. Cristal
|
- |
U. de Deportes
|
|
2018-03-14 |
Sp. Cristal
|
- |
UTC Cajamarca
|
|
2018-03-31 |
Sport Rosario
|
- |
Sp. Cristal
|
|
2018-04-08 |
Sp. Cristal
|
- |
Alianza Lima
|
|
2018-04-11 |
Comerciantes Un
|
- |
Sp. Cristal
|
|
2018-04-15 |
Sp. Cristal
|
- |
Ayacucho
|
Lanus következő 6 mérkőzések
|
2018-03-11 |
Lanus
|
- |
Estudiantes LP
|
|
2018-03-17 |
Colon Santa Fe
|
- |
Lanus
|
|
2018-04-02 |
Lanus
|
- |
San Lorenzo
|
|
2018-04-07 |
Temperley
|
- |
Lanus
|
|
2018-04-14 |
Lanus
|
- |
Banfield
|
|
2018-04-21 |
San Martin SJ
|
- |
Lanus
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
2.20 |
3.29 |
3.29 |
| Valószínűség |
37% |
32% |
31% |
|
1X @ 1.34 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.34 |
1.70 |
| Valószínűség |
59% |
41% |
|
1X @ 1.34 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.33 |
3.25 |
| Valószínűség |
|
70% |
30% |
|
Felett 1.5 @ 1.33 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.00 |
1.80 |
| Valószínűség |
|
45% |
55% |
|
Alatt 2.5 @ 1.80 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
3.50 |
1.28 |
| Valószínűség |
|
26% |
74% |
|
Alatt 3.5 @ 1.28 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.80 |
1.90 |
| Valószínűség |
|
51% |
49% |
|
Igen @ 1.80 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-07 20:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!