Ligue 3 - Franciaország
péntek, 09.02.2018
19:00
19:00

Lyon-Duchere

Concarneau
1 - 2
(1 - 2, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Lyon |
| Vendég: | Concarneau |
| Távolság: | 707.2 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:00 (20:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.62 | 2.87 | 2.75 | 1X | 1.39 | 1.44 | |||
| 32% | 39% | 29% | 1.39 | 52% | 48% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 2.50 | 2.60 | 1.47 | 4.50 | 1.16 | ||||||
| 63% | 37% | 32% | 68% | 24% | 76% |
Utolsó 3 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-01 | Concarneau | 2 - 3 | Lyon-Duchere |
| 2017-01-20 | Concarneau | 0 - 0 | Lyon-Duchere |
| 2016-08-19 | Lyon-Duchere | 0 - 2 | Concarneau |
Lyon-Duchere utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-02 | Cholet | 3 - 1 | Lyon-Duchere |
| 2018-01-19 | Lyon-Duchere | 1 - 2 | Les Herbiers |
| 2018-01-12 | Pau | 1 - 1 | Lyon-Duchere |
| 2018-01-06 | Lyon-Duchere | 0 - 0 | Red Star Paris |
| 2017-12-15 | Lyon-Duchere | 1 - 1 | Beziers |
| 2017-12-08 | Creteil | 0 - 0 | Lyon-Duchere |
| 2017-11-24 | Lyon-Duchere | 1 - 0 | Laval |
| 2017-11-17 | Dunkerque | 1 - 0 | Lyon-Duchere |
| 2017-11-04 | Lyon-Duchere | 2 - 4 | Grenoble Foot |
| 2017-10-27 | Boulogne | 1 - 0 | Lyon-Duchere |
| 2017-09-30 | Rodez AF | 2 - 0 | Lyon-Duchere |
| 2017-09-22 | Lyon-Duchere | 1 - 0 | Avranches |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 6 | 3 | 2 | |
| 17% | 33% | 50% | 50% | 25% | 17% |
Concarneau utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-02 | Concarneau | 2 - 2 | Les Herbiers |
| 2018-01-19 | Chambly | 0 - 2 | Concarneau |
| 2018-01-12 | Concarneau | 3 - 1 | Beziers |
| 2017-12-20 | Grenoble Foot | 0 - 0 | Concarneau |
| 2017-12-08 | Avranches | 3 - 2 | Concarneau |
| 2017-12-02 | Concarneau | 2 - 2 | Brest |
| 2017-11-24 | Concarneau | 2 - 0 | Consolat |
| 2017-11-17 | Cholet | 1 - 5 | Concarneau |
| 2017-11-03 | Concarneau | 0 - 2 | Pau |
| 2017-10-28 | Red Star Paris | 3 - 1 | Concarneau |
| 2017-10-13 | Concarneau | 1 - 1 | Creteil |
| 2017-09-29 | Dunkerque | 2 - 0 | Concarneau |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 11 | 6 | 6 | |
| 33% | 33% | 33% | 92% | 50% | 50% |
Tabella Ligue 3
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rodez AF | 19 | +8 | 35 |
| 2 | Red Star Paris | 19 | +10 | 33 |
| 3 | Grenoble Foot | 19 | +8 | 32 |
| 4 | Cholet | 18 | +8 | 28 |
| 5 | Entente SSG | 19 | -1 | 26 |
| 6 | Pau | 18 | +4 | 25 |
| 7 | Consolat | 19 | -5 | 24 |
| 8 | Dunkerque | 18 | +4 | 23 |
| 9 | Concarneau | 19 | +1 | 22 |
| 10 | Chambly | 19 | +1 | 22 |
| 11 | Beziers | 19 | -4 | 22 |
| 12 | Lyon-Duchere | 19 | -5 | 22 |
| 13 | Laval | 19 | -2 | 21 |
| 14 | Boulogne | 18 | -3 | 21 |
| 15 | Creteil | 17 | -6 | 19 |
| 16 | Les Herbiers | 19 | -8 | 19 |
| 17 | Avranches | 18 | -10 | 15 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Lyon-Duchere | |
| Concarneau | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Lyon-Duchere | Concarneau |
|---|---|---|---|
| 1 | Rodez AF | 0 - 0 | |
| 2 | Red Star Paris | 0 - 0 | 3 - 1 |
| 3 | Grenoble Foot | 2 - 4 | 0 - 0 |
| 4 | Cholet | 0 - 0 | 1 - 5 |
| 5 | Entente SSG | ||
| 6 | Pau | 2 - 1 | |
| 7 | Consolat | 1 - 1 | |
| 8 | Dunkerque | 2 - 0 | |
| 9 | Concarneau | - | |
| 10 | Chambly | 0 - 2 | |
| 11 | Beziers | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 12 | Lyon-Duchere | - | |
| 13 | Laval | 1 - 0 | |
| 14 | Boulogne | ||
| 15 | Creteil | ||
| 16 | Les Herbiers | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 17 | Avranches | 1 - 0 | 3 - 2 |
Liga pozíció
| Lyon-Duchere | Concarneau | |
| Pozíció | 12 | 9 |
| Pontok | 22 | 22 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 10 | 12 |
| Pontok | 13 | 9 |
Liga forma
| Lyon-Duchere | Concarneau | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
7 7 |
5
7 7 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
4 2 |
2
3 4 |
Liga gólok
| Lyon-Duchere | Concarneau | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
16
21 |
23
22 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
9
9 |
11
11 |
Teljes statisztika Ligue 3
| Mérkőzések (158) | |
| Hazai győzelmek | 31% |
| Döntetlenek | 39% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (381) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.41 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.22 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.19 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 77% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 68% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 54% |
| Felett 1.5 | 70% |
| Felett 2.5 | 41% |
| Felett 3.5 | 27% |
Lyon-Duchere következő 6 mérkőzések
| 2018-02-16 | Consolat | - | Lyon-Duchere |
| 2018-02-23 | Lyon-Duchere | - | Entente SSG |
| 2018-03-02 | Avranches | - | Lyon-Duchere |
| 2018-03-09 | Lyon-Duchere | - | Rodez AF |
| 2018-03-23 | Lyon-Duchere | - | Boulogne |
| 2018-03-31 | Grenoble Foot | - | Lyon-Duchere |
Concarneau következő 6 mérkőzések
| 2018-02-16 | Entente SSG | - | Concarneau |
| 2018-02-23 | Concarneau | - | Rodez AF |
| 2018-03-02 | Boulogne | - | Concarneau |
| 2018-03-09 | Concarneau | - | Dunkerque |
| 2018-03-16 | Creteil | - | Concarneau |
| 2018-03-20 | Boulogne | - | Concarneau |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.62 | 2.87 | 2.75 |
| Valószínűség | 32% | 39% | 29% |
| 1X @ 1.39 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 1.44 |
| Valószínűség | 52% | 48% |
| 1X @ 1.39 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.50 | 2.50 | |
| Valószínűség | 63% | 37% | |
| Felett 1.5 @ 1.50 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.60 | 1.47 | |
| Valószínűség | 32% | 68% | |
| Alatt 2.5 @ 1.47 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.50 | 1.16 | |
| Valószínűség | 24% | 76% | |
| Alatt 3.5 @ 1.16 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 1.57 | |
| Valószínűség | 49% | 51% | |
| Nem @ 1.57 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-09 16:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
