Primera División - Bolívia
vasárnap, 04.02.2018
19:00
19:00

Sp. Boys Warnes

Blooming
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Warnes |
| Vendég: | Santa Cruz de la Sierra |
| Távolság: | 30.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Samuel Vaca Jimenez |
| Befogadóképesség: | 10 000 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.39 | 3.25 | 2.89 | 12 | 1.41 | 1.57 | |||
| 36% | 31% | 33% | 1.35 | 54% | 46% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.80 | 2.00 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 98% | 2% | 52% | 48% | 47% | 53% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-12-07 | Sp. Boys Warnes | 1 - 1 | Blooming |
| 2017-09-25 | Blooming | 2 - 0 | Sp. Boys Warnes |
| 2017-04-23 | Sp. Boys Warnes | 3 - 4 | Blooming |
| 2017-01-29 | Blooming | 1 - 3 | Sp. Boys Warnes |
| 2016-12-04 | Blooming | 0 - 0 | Sp. Boys Warnes |
| 2016-09-23 | Sp. Boys Warnes | 0 - 2 | Blooming |
| 2016-05-22 | Sp. Boys Warnes | 1 - 1 | Blooming |
| 2016-03-13 | Blooming | 2 - 0 | Sp. Boys Warnes |
| 2015-12-18 | Blooming | 1 - 0 | Sp. Boys Warnes |
| 2015-10-17 | Sp. Boys Warnes | 1 - 1 | Blooming |
| 2015-03-18 | Sp. Boys Warnes | 1 - 1 | Blooming |
| 2015-01-18 | Blooming | 2 - 0 | Sp. Boys Warnes |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 5 | 6 | 10 | 2 | 2 | |
| 8% | 42% | 50% | 83% | 17% | 17% |
Sp. Boys Warnes utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-28 | Sp. Boys Warnes | 1 - 1 | Guabira Montero |
| 2017-12-15 | Oriente Petr. | 2 - 3 | Sp. Boys Warnes |
| 2017-12-10 | San Jose Oruro | 1 - 2 | Sp. Boys Warnes |
| 2017-12-07 | Sp. Boys Warnes | 1 - 1 | Blooming |
| 2017-11-30 | J. Wilstermann | 3 - 1 | Sp. Boys Warnes |
| 2017-11-26 | Real Potosi | 2 - 1 | Sp. Boys Warnes |
| 2017-11-18 | Sp. Boys Warnes | 1 - 3 | Bolivar La Paz |
| 2017-11-11 | U. Sucre | 2 - 0 | Sp. Boys Warnes |
| 2017-11-05 | Sp. Boys Warnes | 1 - 1 | Guabira Montero |
| 2017-10-29 | Sp. Boys Warnes | 1 - 5 | The Strongest |
| 2017-10-23 | Sp. Boys Warnes | 1 - 4 | Petr. Yacuiba |
| 2017-10-19 | Nacional Potosi | 3 - 2 | Sp. Boys Warnes |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 12 | 8 | 6 | |
| 17% | 25% | 58% | 100% | 67% | 50% |
Blooming utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-28 | Blooming | 2 - 2 | Royal Pari |
| 2017-12-17 | Petr. Yacuiba | 1 - 1 | Blooming |
| 2017-12-10 | J. Wilstermann | 0 - 0 | Blooming |
| 2017-12-07 | Sp. Boys Warnes | 1 - 1 | Blooming |
| 2017-12-01 | Blooming | 0 - 0 | Real Potosi |
| 2017-11-26 | Bolivar La Paz | 2 - 0 | Blooming |
| 2017-11-19 | Blooming | 4 - 0 | U. Sucre |
| 2017-11-12 | Guabira Montero | 0 - 0 | Blooming |
| 2017-11-05 | Blooming | 2 - 2 | Oriente Petr. |
| 2017-10-30 | Blooming | 2 - 0 | San Jose Oruro |
| 2017-10-24 | Blooming | 4 - 2 | Nacional Potosi |
| 2017-10-20 | The Strongest | 1 - 0 | Blooming |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 7 | 2 | 8 | 4 | 4 | |
| 25% | 58% | 17% | 67% | 33% | 33% |
Tabella Primera División
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Royal Pari | 2 | +3 | 4 |
| 2 | Bolivar La Paz | 1 | +4 | 3 |
| 3 | Nacional Potosi | 1 | +1 | 3 |
| 4 | A. Cochabamba | 2 | -1 | 3 |
| 5 | U. Sucre | 1 | 0 | 1 |
| 6 | Guabira Montero | 1 | 0 | 1 |
| 6 | Sp. Boys Warnes | 1 | 0 | 1 |
| 8 | San Jose Oruro | 2 | -1 | 1 |
| 9 | The Strongest | 2 | -2 | 1 |
| 10 | J. Wilstermann | 1 | -4 | 0 |
| 11 | Real Potosi | 1 | 0 | -2 |
| 12 | Blooming | 1 | 0 | -5 |
| 13 | Destroyers | 0 | 0 | 0 |
| 13 | Oriente Petr. | 0 | 0 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Sp. Boys Warnes | |
| Blooming | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Sp. Boys Warnes | Blooming |
|---|---|---|---|
| 1 | Royal Pari | ||
| 2 | Bolivar La Paz | ||
| 3 | Nacional Potosi | ||
| 4 | A. Cochabamba | ||
| 5 | U. Sucre | ||
| 6 | Guabira Montero | 1 - 1 | |
| 6 | Sp. Boys Warnes | - | |
| 8 | San Jose Oruro | ||
| 9 | The Strongest | ||
| 10 | J. Wilstermann | ||
| 11 | Real Potosi | ||
| 12 | Blooming | - | |
| 13 | Destroyers | ||
| 13 | Oriente Petr. |
Liga pozíció
| Sp. Boys Warnes | Blooming | |
| Pozíció | 6 | 12 |
| Pontok | 1 | -5 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 6 | 9 |
| Pontok | 1 | 0 |
Liga forma
| Sp. Boys Warnes | Blooming | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
1 0 |
0
1 0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
1 0 |
0
0 0 |
Liga gólok
| Sp. Boys Warnes | Blooming | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
1
1 |
2
2 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
1
1 |
0
0 |
Teljes statisztika Primera División
| Mérkőzések (8) | |
| Hazai győzelmek | 38% |
| Döntetlenek | 50% |
| Vendég győzelmek | 12% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (30) | |
| Meccsenkénti gólok | 3.75 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 2.38 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.38 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 100% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 75% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 75% |
| Felett 1.5 | 100% |
| Felett 2.5 | 62% |
| Felett 3.5 | 38% |
Sp. Boys Warnes következő 6 mérkőzések
| 2018-02-07 | A. Cochabamba | - | Sp. Boys Warnes |
| 2018-02-17 | Sp. Boys Warnes | - | San Jose Oruro |
| 2018-02-25 | Nacional Potosi | - | Sp. Boys Warnes |
| 2018-03-03 | Sp. Boys Warnes | - | The Strongest |
| 2018-03-08 | Royal Pari | - | Sp. Boys Warnes |
| 2018-03-11 | Guabira Montero | - | Sp. Boys Warnes |
Blooming következő 6 mérkőzések
| 2018-02-18 | Blooming | - | A. Cochabamba |
| 2018-02-25 | San Jose Oruro | - | Blooming |
| 2018-03-02 | Blooming | - | Oriente Petr. |
| 2018-03-06 | Blooming | - | Nacional Potosi |
| 2018-03-09 | The Strongest | - | Blooming |
| 2018-03-13 | Royal Pari | - | Blooming |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.39 | 3.25 | 2.89 |
| Valószínűség | 36% | 31% | 33% |
| 12 @ 1.35 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.41 | 1.57 |
| Valószínűség | 54% | 46% |
| 1X @ 1.41 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 3.75 | |
| Valószínűség | 98% | 2% | |
| Felett 1.5 @ 1.25 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 2.00 | |
| Valószínűség | 52% | 48% | |
| Felett 2.5 @ 1.80 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.00 | 1.36 | |
| Valószínűség | 47% | 53% | |
| Alatt 3.5 @ 1.36 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.61 | 2.20 | |
| Valószínűség | 95% | 5% | |
| Igen @ 1.61 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-04 16:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
