Peru
vasárnap, 04.03.2018
01:00
Sport Boys
Acad. Cantolao
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Callao |
| Vendég: |
Callao |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
01:00 (20:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.37 |
3.10 |
2.87 |
1X |
|
|
|
1.39 |
1.53 |
| 36% |
33% |
31% |
1.39 |
|
|
|
57% |
43% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.39 |
2.75 |
|
|
|
2.29 |
1.60 |
|
|
|
4.00 |
1.22 |
| 68% |
32% |
|
|
|
43% |
57% |
|
|
|
24% |
76% |
Közvetlen mérkőzések
Nincsenek adatok a rendszerben
Sport Boys utolsó 12 mérkőzések
|
2018-02-28 |
Sport Boys
|
0 - 1 |
Binacional
|
|
2018-02-24 |
Sport Huancayo
|
2 - 0 |
Sport Boys
|
|
2018-02-18 |
Sport Boys
|
1 - 0 |
Union Comercio
|
|
2018-02-11 |
Melgar Arequipa
|
2 - 1 |
Sport Boys
|
|
2018-02-04 |
Sport Boys
|
3 - 1 |
Real Garcilaso
|
|
2017-11-26 |
Un. Cesar Vallejo
|
1 - 1 |
Sport Boys
|
|
2017-10-21 |
Sport Boys
|
1 - 2 |
Cienciano
|
|
2017-10-15 |
Un. Cesar Vallejo
|
1 - 1 |
Sport Boys
|
|
2017-10-01 |
Defensor La Bocana
|
0 - 2 |
Sport Boys
|
|
2017-09-24 |
Sport Boys
|
3 - 1 |
Los Caimanes
|
|
2017-08-20 |
Sport Loreto
|
2 - 1 |
Sport Boys
|
|
2017-07-02 |
Cienciano
|
1 - 1 |
Sport Boys
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
10 |
5 |
2 |
| 33% |
25% |
42% |
|
83% |
42% |
17% |
Acad. Cantolao utolsó 12 mérkőzések
|
2018-03-01 |
Melgar Arequipa
|
0 - 0 |
Acad. Cantolao
|
|
2018-02-24 |
Acad. Cantolao
|
2 - 0 |
Real Garcilaso
|
|
2018-02-18 |
Dep. Municipal
|
3 - 0 |
Acad. Cantolao
|
|
2018-02-10 |
Acad. Cantolao
|
3 - 0 |
Sport Huancayo
|
|
2018-02-03 |
Binacional
|
0 - 2 |
Acad. Cantolao
|
|
2017-12-03 |
Acad. Cantolao
|
1 - 0 |
U. de Deportes
|
|
2017-11-28 |
Union Comercio
|
2 - 2 |
Acad. Cantolao
|
|
2017-11-25 |
UTC Cajamarca
|
0 - 1 |
Acad. Cantolao
|
|
2017-11-18 |
Acad. Cantolao
|
1 - 1 |
Sport Rosario
|
|
2017-10-29 |
Sp. Cristal
|
3 - 0 |
Acad. Cantolao
|
|
2017-10-24 |
Acad. Cantolao
|
0 - 0 |
Ayacucho
|
|
2017-10-21 |
Melgar Arequipa
|
5 - 0 |
Acad. Cantolao
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
8 |
5 |
2 |
| 42% |
33% |
25% |
|
67% |
42% |
17% |
Sport Boys következő 6 mérkőzések
|
2018-03-11 |
Dep. Municipal
|
- |
Sport Boys
|
|
2018-03-25 |
Real Garcilaso
|
- |
Sport Boys
|
|
2018-04-01 |
Sport Boys
|
- |
Melgar Arequipa
|
|
2018-04-07 |
Union Comercio
|
- |
Sport Boys
|
|
2018-04-13 |
Sport Boys
|
- |
Sport Huancayo
|
|
2018-04-17 |
Binacional
|
- |
Sport Boys
|
Acad. Cantolao következő 6 mérkőzések
|
2018-03-11 |
Acad. Cantolao
|
- |
Union Comercio
|
|
2018-03-16 |
Acad. Cantolao
|
- |
Binacional
|
|
2018-04-03 |
Sport Huancayo
|
- |
Acad. Cantolao
|
|
2018-04-07 |
Acad. Cantolao
|
- |
Dep. Municipal
|
|
2018-04-10 |
Real Garcilaso
|
- |
Acad. Cantolao
|
|
2018-04-15 |
Acad. Cantolao
|
- |
Melgar Arequipa
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
2.37 |
3.10 |
2.87 |
| Valószínűség |
36% |
33% |
31% |
|
1X @ 1.39 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.39 |
1.53 |
| Valószínűség |
57% |
43% |
|
1X @ 1.39 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.39 |
2.75 |
| Valószínűség |
|
68% |
32% |
|
Felett 1.5 @ 1.39 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.29 |
1.60 |
| Valószínűség |
|
43% |
57% |
|
Alatt 2.5 @ 1.60 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
4.00 |
1.22 |
| Valószínűség |
|
24% |
76% |
|
Alatt 3.5 @ 1.22 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.90 |
1.80 |
| Valószínűség |
|
49% |
51% |
|
Nem @ 1.80 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-04 00:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!