Serie B - Olaszország
szombat, 05.05.2018
14:00
14:00

Spezia

Pro Vercelli
5 - 1
(2 - 1, 3 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | La Spezia |
| Vendég: | Vercelli |
| Távolság: | 175.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Alberto Picco |
| Befogadóképesség: | 10 336 |
| Méretek: | 105 x 65 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 14:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.50 | 3.00 | 3.00 | 1X | 1.39 | 1.55 | |||
| 42% | 34% | 24% | 1.39 | 62% | 38% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.14 | 1.66 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 69% | 31% | 42% | 58% | 24% | 76% |
Utolsó 9 közvetlen mérkőzések
| 2017-12-16 | Pro Vercelli | 0 - 2 | Spezia |
| 2017-02-11 | Pro Vercelli | 0 - 2 | Spezia |
| 2016-09-17 | Spezia | 2 - 1 | Pro Vercelli |
| 2016-01-23 | Pro Vercelli | 0 - 1 | Spezia |
| 2015-09-13 | Spezia | 1 - 1 | Pro Vercelli |
| 2015-03-03 | Spezia | 5 - 2 | Pro Vercelli |
| 2014-10-11 | Pro Vercelli | 1 - 0 | Spezia |
| 2013-03-24 | Spezia | 1 - 3 | Pro Vercelli |
| 2012-10-30 | Pro Vercelli | 1 - 0 | Spezia |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 3 | 6 | 3 | 2 | |
| 56% | 11% | 33% | 67% | 33% | 22% |
Spezia utolsó 12 mérkőzések
| 2018-05-01 | Foggia | 2 - 1 | Spezia |
| 2018-04-28 | Spezia | 1 - 0 | Cremonese |
| 2018-04-22 | Pescara | 3 - 2 | Spezia |
| 2018-04-17 | Spezia | 0 - 1 | Brescia |
| 2018-04-14 | Frosinone | 1 - 1 | Spezia |
| 2018-04-07 | Spezia | 1 - 1 | Empoli |
| 2018-03-29 | Cittadella | 1 - 2 | Spezia |
| 2018-03-24 | Spezia | 1 - 1 | Ascoli |
| 2018-03-17 | Perugia | 3 - 0 | Spezia |
| 2018-03-13 | Bari | 1 - 1 | Spezia |
| 2018-03-10 | Spezia | 1 - 1 | Ternana |
| 2018-03-03 | Spezia | 1 - 2 | Cesena |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 10 | 5 | 1 | |
| 17% | 42% | 42% | 83% | 42% | 8% |
Pro Vercelli utolsó 12 mérkőzések
| 2018-05-01 | Pro Vercelli | 0 - 2 | Venezia |
| 2018-04-28 | Pro Vercelli | 1 - 0 | Parma |
| 2018-04-21 | Entella | 3 - 2 | Pro Vercelli |
| 2018-04-17 | Pro Vercelli | 3 - 1 | Pescara |
| 2018-04-14 | Empoli | 3 - 2 | Pro Vercelli |
| 2018-04-08 | Pro Vercelli | 0 - 0 | Novara |
| 2018-04-03 | Pro Vercelli | 0 - 2 | Perugia |
| 2018-03-29 | Foggia | 2 - 1 | Pro Vercelli |
| 2018-03-25 | Pro Vercelli | 0 - 0 | Avellino |
| 2018-03-19 | Carpi | 2 - 0 | Pro Vercelli |
| 2018-03-10 | Bari | 2 - 2 | Pro Vercelli |
| 2018-03-06 | Cesena | 2 - 2 | Pro Vercelli |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 9 | 6 | 5 | |
| 17% | 33% | 50% | 75% | 50% | 42% |
Tabella Serie B
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Empoli | 39 | +36 | 78 |
| 2 | Parma | 39 | +18 | 66 |
| 3 | Frosinone | 39 | +16 | 65 |
| 4 | Palermo | 39 | +17 | 64 |
| 5 | Venezia | 39 | +17 | 63 |
| 6 | Cittadella | 39 | +11 | 61 |
| 7 | Perugia | 39 | +12 | 59 |
| 8 | Bari | 39 | +8 | 59 |
| 9 | Foggia | 39 | -2 | 54 |
| 10 | Carpi | 39 | -11 | 51 |
| 11 | Spezia | 39 | 0 | 50 |
| 12 | Salernitana | 39 | -5 | 48 |
| 13 | Brescia | 39 | -9 | 46 |
| 14 | Pescara | 39 | -13 | 46 |
| 15 | Cremonese | 39 | -2 | 44 |
| 16 | Cesena | 39 | -8 | 43 |
| 17 | Novara | 39 | -9 | 42 |
| 18 | Avellino | 39 | -13 | 41 |
| 19 | Entella | 39 | -12 | 41 |
| 20 | Ascoli | 39 | -21 | 41 |
| 21 | Ternana | 39 | -12 | 37 |
| 22 | Pro Vercelli | 39 | -18 | 37 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Spezia | |
| Pro Vercelli | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Spezia | Pro Vercelli |
|---|---|---|---|
| 1 | Empoli | 1 - 1 | 3 - 2 |
| 2 | Parma | 3 - 0 | |
| 3 | Frosinone | 1 - 1 | 4 - 0 |
| 4 | Palermo | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 5 | Venezia | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 6 | Cittadella | 0 - 0 | |
| 7 | Perugia | 4 - 2 | 1 - 5 |
| 8 | Bari | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 9 | Foggia | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 10 | Carpi | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 11 | Spezia | - | |
| 12 | Salernitana | 3 - 0 | 0 - 0 |
| 13 | Brescia | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 14 | Pescara | 4 - 0 | 3 - 1 |
| 15 | Cremonese | 1 - 0 | 2 - 3 |
| 16 | Cesena | 1 - 2 | 2 - 2 |
| 17 | Novara | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 18 | Avellino | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 19 | Entella | 2 - 1 | 3 - 2 |
| 20 | Ascoli | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 21 | Ternana | 1 - 1 | 4 - 3 |
| 22 | Pro Vercelli | - |
Liga pozíció
| Spezia | Pro Vercelli | |
| Pozíció | 11 | 22 |
| Pontok | 50 | 37 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 8 | 19 |
| Pontok | 34 | 14 |
Liga forma
| Spezia | Pro Vercelli | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
12
14 13 |
8
13 18 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
9
7 3 |
3
5 11 |
Liga gólok
| Spezia | Pro Vercelli | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
41
41 |
44
62 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
24
12 |
24
36 |
Teljes statisztika Serie B
| Mérkőzések (429) | |
| Hazai győzelmek | 41% |
| Döntetlenek | 35% |
| Vendég győzelmek | 25% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (1109) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.59 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.44 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.14 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 78% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 68% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 56% |
| Felett 1.5 | 73% |
| Felett 2.5 | 48% |
| Felett 3.5 | 26% |
Spezia következő 6 mérkőzések
| 2018-05-11 | Avellino | - | Spezia |
| 2018-05-18 | Spezia | - | Parma |
| 2018-07-28 | Spezia | - | Empoli |
| 2018-08-04 | Spezia | - | Sambenedettese |
| 2018-08-12 | Spezia | - | SPAL |
| 2018-08-25 | Venezia | - | Spezia |
Pro Vercelli következő 6 mérkőzések
| 2018-05-12 | Pro Vercelli | - | Ternana |
| 2018-05-18 | Cittadella | - | Pro Vercelli |
| 2018-07-21 | Empoli | - | Pro Vercelli |
| 2018-08-05 | Brescia | - | Pro Vercelli |
| 2018-09-30 | Albissola | - | Pro Vercelli |
| 2018-10-06 | Pro Vercelli | - | Carrarese |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.50 | 3.00 | 3.00 |
| Valószínűség | 42% | 34% | 24% |
| 1X @ 1.39 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 1.55 |
| Valószínűség | 62% | 38% |
| 1X @ 1.39 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 3.00 | |
| Valószínűség | 69% | 31% | |
| Felett 1.5 @ 1.36 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.14 | 1.66 | |
| Valószínűség | 42% | 58% | |
| Alatt 2.5 @ 1.66 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.75 | 1.25 | |
| Valószínűség | 24% | 76% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 1.90 | |
| Valószínűség | 52% | 48% | |
| Igen @ 1.90 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-05-05 12:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
