Eredivisie - Hollandia
vasárnap, 10.12.2017
13:30
13:30

Sparta Rotterdam

Vitesse
elhalasztva
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Rotterdam |
| Vendég: | Arnhem |
| Távolság: | 98.3 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Sparta Stadion Het Kasteel |
| Befogadóképesség: | 11 000 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 13:30 (14:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.50 | 3.39 | 2.04 | 2 | 1.80 | 1.30 | |||
| 21% | 24% | 55% | 2.04 | 27% | 73% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.95 | 1.85 | 3.39 | 1.30 | ||||||
| 81% | 19% | 56% | 44% | 32% | 68% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-03-10 | Vitesse | 5 - 0 | Sparta Rotterdam |
| 2017-03-01 | Sparta Rotterdam | 1 - 2 | Vitesse |
| 2016-12-11 | Sparta Rotterdam | 0 - 1 | Vitesse |
| 2014-07-12 | Vitesse | 0 - 0 | Sparta Rotterdam |
| 2010-02-03 | Sparta Rotterdam | 1 - 1 | Vitesse |
| 2009-10-02 | Vitesse | 2 - 0 | Sparta Rotterdam |
| 2009-02-15 | Sparta Rotterdam | 0 - 0 | Vitesse |
| 2008-09-20 | Vitesse | 1 - 1 | Sparta Rotterdam |
| 2008-04-05 | Vitesse | 3 - 0 | Sparta Rotterdam |
| 2007-08-19 | Sparta Rotterdam | 1 - 2 | Vitesse |
| 2007-04-06 | Vitesse | 3 - 0 | Sparta Rotterdam |
| 2006-08-18 | Sparta Rotterdam | 1 - 2 | Vitesse |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 4 | 8 | 9 | 6 | 1 | |
| 0% | 33% | 67% | 75% | 50% | 8% |
Sparta Rotterdam utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-03 | PSV Eindhoven | 1 - 0 | Sparta Rotterdam |
| 2017-11-26 | Sparta Rotterdam | 1 - 3 | Utrecht |
| 2017-11-18 | Willem II | 2 - 2 | Sparta Rotterdam |
| 2017-11-08 | Sparta Rotterdam | 4 - 0 | Volendam |
| 2017-11-03 | Sparta Rotterdam | 0 - 0 | Heerenveen |
| 2017-10-29 | Sparta Rotterdam | 2 - 1 | Groningen |
| 2017-10-21 | Excelsior | 1 - 1 | Sparta Rotterdam |
| 2017-10-14 | Ajax | 4 - 0 | Sparta Rotterdam |
| 2017-10-01 | Sparta Rotterdam | 1 - 2 | Roda |
| 2017-09-23 | ADO Den Haag | 1 - 0 | Sparta Rotterdam |
| 2017-09-19 | RKC Waalwijk | 1 - 0 | Sparta Rotterdam |
| 2017-09-15 | Sparta Rotterdam | 0 - 2 | AZ Alkmaar |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 8 | 6 | 4 | |
| 17% | 25% | 58% | 67% | 50% | 33% |
Vitesse utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-07 | Vitesse | 1 - 0 | Nice |
| 2017-12-02 | Feyenoord | 1 - 0 | Vitesse |
| 2017-11-26 | Vitesse | 2 - 0 | ADO Den Haag |
| 2017-11-23 | Lazio | 1 - 1 | Vitesse |
| 2017-11-19 | Groningen | 4 - 2 | Vitesse |
| 2017-11-05 | Vitesse | 0 - 0 | Zwolle |
| 2017-11-02 | Vitesse | 0 - 2 | Zulte Waregem |
| 2017-10-29 | Vitesse | 2 - 4 | PSV Eindhoven |
| 2017-10-22 | Heerenveen | 0 - 4 | Vitesse |
| 2017-10-19 | Zulte Waregem | 1 - 1 | Vitesse |
| 2017-10-15 | Heracles | 1 - 1 | Vitesse |
| 2017-10-01 | Vitesse | 1 - 1 | Utrecht |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 9 | 3 | 3 | |
| 25% | 42% | 33% | 75% | 25% | 25% |
Tabella Eredivisie
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PSV Eindhoven | 14 | +27 | 39 |
| 2 | AZ Alkmaar | 15 | +14 | 34 |
| 3 | Ajax | 14 | +29 | 29 |
| 4 | Zwolle | 15 | +8 | 29 |
| 5 | Feyenoord | 14 | +10 | 25 |
| 6 | Utrecht | 14 | 0 | 24 |
| 7 | Vitesse | 14 | +9 | 22 |
| 8 | ADO Den Haag | 15 | -5 | 20 |
| 9 | Heerenveen | 15 | -4 | 19 |
| 10 | Heracles | 15 | -10 | 18 |
| 11 | Excelsior | 15 | -6 | 17 |
| 12 | VVV-Venlo | 15 | -6 | 16 |
| 13 | Groningen | 14 | -2 | 15 |
| 14 | Willem II | 15 | -10 | 15 |
| 15 | NAC Breda | 15 | -15 | 13 |
| 16 | Sparta Rotterdam | 14 | -12 | 11 |
| 17 | Twente | 15 | -10 | 10 |
| 18 | Roda | 14 | -17 | 10 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Sparta Rotterdam | |
| Vitesse | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Sparta Rotterdam | Vitesse |
|---|---|---|---|
| 1 | PSV Eindhoven | ||
| 2 | AZ Alkmaar | 0 - 2 | |
| 3 | Ajax | 1 - 2 | |
| 4 | Zwolle | 1 - 1 | |
| 5 | Feyenoord | 1 - 0 | |
| 6 | Utrecht | 1 - 3 | |
| 7 | Vitesse | - | |
| 8 | ADO Den Haag | ||
| 9 | Heerenveen | 0 - 0 | 0 - 4 |
| 10 | Heracles | 1 - 1 | |
| 11 | Excelsior | 0 - 3 | |
| 12 | VVV-Venlo | ||
| 13 | Groningen | 2 - 1 | 4 - 2 |
| 14 | Willem II | ||
| 15 | NAC Breda | ||
| 16 | Sparta Rotterdam | - | |
| 17 | Twente | 1 - 0 | |
| 18 | Roda | 1 - 2 | 1 - 3 |
Liga pozíció
| Sparta Rotterdam | Vitesse | |
| Pozíció | 16 | 7 |
| Pontok | 11 | 22 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 12 | 6 |
| Pontok | 8 | 13 |
Liga forma
| Sparta Rotterdam | Vitesse | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
5 7 |
6
4 4 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
2 3 |
4
1 2 |
Liga gólok
| Sparta Rotterdam | Vitesse | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
11
23 |
26
17 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
6
9 |
15
8 |
Teljes statisztika Eredivisie
| Mérkőzések (131) | |
| Hazai győzelmek | 42% |
| Döntetlenek | 21% |
| Vendég győzelmek | 37% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (409) | |
| Meccsenkénti gólok | 3.12 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.59 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.53 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 80% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 76% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 59% |
| Felett 1.5 | 87% |
| Felett 2.5 | 63% |
| Felett 3.5 | 35% |
Sparta Rotterdam következő 6 mérkőzések
| 2017-12-14 | Heracles | - | Sparta Rotterdam |
| 2017-12-17 | Sparta Rotterdam | - | Feyenoord |
| 2017-12-24 | Groningen | - | Sparta Rotterdam |
| 2018-01-06 | Telstar | - | Sparta Rotterdam |
| 2018-01-09 | Sparta Rotterdam | - | Zwolle |
| 2018-01-11 | Sparta Rotterdam | - | Kaiserslautern |
Vitesse következő 6 mérkőzések
| 2017-12-13 | Vitesse | - | Willem II |
| 2017-12-16 | Twente | - | Vitesse |
| 2017-12-23 | PSV Eindhoven | - | Vitesse |
| 2018-01-12 | Vitesse | - | Hearts |
| 2018-01-16 | Sparta Rotterdam | - | Vitesse |
| 2018-01-20 | Vitesse | - | Heerenveen |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.50 | 3.39 | 2.04 |
| Valószínűség | 21% | 24% | 55% |
| 2 @ 2.04 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 1.30 |
| Valószínűség | 27% | 73% |
| X2 @ 1.30 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 3.50 | |
| Valószínűség | 81% | 19% | |
| Felett 1.5 @ 1.28 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.95 | 1.85 | |
| Valószínűség | 56% | 44% | |
| Felett 2.5 @ 1.95 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.39 | 1.30 | |
| Valószínűség | 32% | 68% | |
| Alatt 3.5 @ 1.30 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.75 | 2.00 | |
| Valószínűség | 57% | 43% | |
| Igen @ 1.75 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-10 12:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
