1. Liga - Csehország
vasárnap, 18.02.2018
17:00
17:00

Sparta Praha

Slovan Liberec
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Prága |
| Vendég: | Liberec |
| Távolság: | 87.9 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Letna Stadium |
| Befogadóképesség: | 18 887 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 17:00 (18:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 3.79 | 7.50 | 12 | 1.10 | 2.62 | |||
| 43% | 17% | 40% | 1.28 | 52% | 48% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.14 | 1.66 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 69% | 31% | 47% | 53% | 14% | 86% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-13 | Slovan Liberec | 1 - 1 | Sparta Praha |
| 2017-05-07 | Sparta Praha | 1 - 0 | Slovan Liberec |
| 2016-11-06 | Slovan Liberec | 0 - 0 | Sparta Praha |
| 2016-05-07 | Sparta Praha | 3 - 0 | Slovan Liberec |
| 2016-03-30 | Sparta Praha | 2 - 0 | Slovan Liberec |
| 2016-03-03 | Slovan Liberec | 2 - 1 | Sparta Praha |
| 2015-11-22 | Slovan Liberec | 1 - 0 | Sparta Praha |
| 2015-04-18 | Slovan Liberec | 2 - 1 | Sparta Praha |
| 2014-10-05 | Sparta Praha | 1 - 0 | Slovan Liberec |
| 2014-04-26 | Sparta Praha | 4 - 1 | Slovan Liberec |
| 2013-10-28 | Slovan Liberec | 1 - 1 | Sparta Praha |
| 2013-05-04 | Slovan Liberec | 2 - 0 | Sparta Praha |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 8 | 4 | 1 | |
| 42% | 25% | 33% | 67% | 33% | 8% |
Sparta Praha utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-07 | Szpartak Moszkva | 2 - 1 | Sparta Praha |
| 2018-01-31 | Sparta Praha | 2 - 1 | Aalborg |
| 2017-12-03 | Sparta Praha | 3 - 0 | Mlada Boleslav |
| 2017-11-26 | Sigma Olomouc | 1 - 0 | Sparta Praha |
| 2017-11-17 | Sparta Praha | 1 - 0 | Vys. Jihlava |
| 2017-11-05 | Zlin | 2 - 2 | Sparta Praha |
| 2017-10-29 | Sparta Praha | 3 - 2 | Banik Ostrava |
| 2017-10-25 | Sparta Praha | 1 - 1 | Banik Ostrava |
| 2017-10-21 | Jablonec | 0 - 3 | Sparta Praha |
| 2017-10-15 | Sparta Praha | 0 - 1 | Viktoria Plzen |
| 2017-09-30 | Dukla Praha | 0 - 0 | Sparta Praha |
| 2017-09-24 | Sparta Praha | 3 - 0 | Teplice |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 8 | 7 | 2 | |
| 50% | 25% | 25% | 67% | 58% | 17% |
Slovan Liberec utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-03 | Ufa | 2 - 3 | Slovan Liberec |
| 2018-01-26 | Slovan Liberec | 1 - 1 | Austria Wien |
| 2018-01-20 | Slovan Liberec | 1 - 4 | Vys. Jihlava |
| 2018-01-17 | Jablonec | 1 - 1 | Slovan Liberec |
| 2017-12-02 | Slovan Liberec | 1 - 0 | Sigma Olomouc |
| 2017-11-24 | Bohemians 1905 | 0 - 0 | Slovan Liberec |
| 2017-11-18 | Slovan Liberec | 2 - 1 | Banik Ostrava |
| 2017-11-04 | Vys. Jihlava | 3 - 1 | Slovan Liberec |
| 2017-11-01 | Slovan Liberec | 2 - 2 | Karvina |
| 2017-10-28 | Slovan Liberec | 4 - 1 | Jablonec |
| 2017-10-22 | Slavia Praha | 1 - 2 | Slovan Liberec |
| 2017-10-14 | Slovan Liberec | 3 - 0 | Dukla Praha |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 10 | 8 | 5 | |
| 50% | 33% | 17% | 83% | 67% | 42% |
Tabella 1. Liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Viktoria Plzen | 16 | +29 | 46 |
| 2 | Slavia Praha | 17 | +19 | 32 |
| 3 | Sigma Olomouc | 16 | +13 | 32 |
| 4 | Slovan Liberec | 16 | +8 | 30 |
| 5 | Sparta Praha | 16 | +9 | 28 |
| 6 | Bohemians 1905 | 17 | +2 | 25 |
| 7 | Jablonec | 17 | +2 | 24 |
| 8 | Teplice | 17 | +2 | 23 |
| 9 | Zlin | 17 | -5 | 21 |
| 10 | Dukla Praha | 17 | -11 | 20 |
| 11 | Karvina | 17 | -8 | 17 |
| 12 | Mlada Boleslav | 17 | -11 | 17 |
| 13 | Slovacko | 17 | -9 | 15 |
| 14 | Zbrojovka Brno | 17 | -12 | 15 |
| 15 | Vys. Jihlava | 17 | -16 | 13 |
| 16 | Banik Ostrava | 17 | -12 | 11 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Sparta Praha | |
| Slovan Liberec | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Sparta Praha | Slovan Liberec |
|---|---|---|---|
| 1 | Viktoria Plzen | 0 - 1 | |
| 2 | Slavia Praha | 1 - 2 | |
| 3 | Sigma Olomouc | 2 - 1 | |
| 4 | Slovan Liberec | - | |
| 5 | Sparta Praha | - | |
| 6 | Bohemians 1905 | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 7 | Jablonec | ||
| 8 | Teplice | 3 - 0 | 2 - 1 |
| 9 | Zlin | ||
| 10 | Dukla Praha | ||
| 11 | Karvina | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 12 | Mlada Boleslav | 3 - 0 | 0 - 3 |
| 13 | Slovacko | 1 - 0 | |
| 14 | Zbrojovka Brno | 1 - 2 | |
| 15 | Vys. Jihlava | 1 - 0 | 3 - 1 |
| 16 | Banik Ostrava | 3 - 2 |
Liga pozíció
| Sparta Praha | Slovan Liberec | |
| Pozíció | 5 | 4 |
| Pontok | 28 | 30 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 4 | 2 |
| Pontok | 19 | 13 |
Liga forma
| Sparta Praha | Slovan Liberec | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
4 4 |
9
3 4 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
1 1 |
4
1 3 |
Liga gólok
| Sparta Praha | Slovan Liberec | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
21
12 |
24
16 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
14
4 |
11
9 |
Teljes statisztika 1. Liga
| Mérkőzések (134) | |
| Hazai győzelmek | 54% |
| Döntetlenek | 25% |
| Vendég győzelmek | 22% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (328) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.45 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.51 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.94 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 78% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 59% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 46% |
| Felett 1.5 | 71% |
| Felett 2.5 | 48% |
| Felett 3.5 | 19% |
Sparta Praha következő 6 mérkőzések
| 2018-02-24 | Slovacko | - | Sparta Praha |
| 2018-03-04 | Sparta Praha | - | Zbrojovka Brno |
| 2018-03-10 | Karvina | - | Sparta Praha |
| 2018-03-17 | Sparta Praha | - | Slavia Praha |
| 2018-03-31 | Teplice | - | Sparta Praha |
| 2018-04-07 | Sparta Praha | - | Dukla Praha |
Slovan Liberec következő 6 mérkőzések
| 2018-02-24 | Slovan Liberec | - | Mlada Boleslav |
| 2018-03-03 | Slovan Liberec | - | Karvina |
| 2018-03-07 | Slavia Praha | - | Slovan Liberec |
| 2018-03-11 | Viktoria Plzen | - | Slovan Liberec |
| 2018-03-16 | Slovan Liberec | - | Zbrojovka Brno |
| 2018-03-31 | Slovacko | - | Slovan Liberec |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.50 | 3.79 | 7.50 |
| Valószínűség | 43% | 17% | 40% |
| 12 @ 1.28 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.10 | 2.62 |
| Valószínűség | 52% | 48% |
| 1X @ 1.10 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 3.00 | |
| Valószínűség | 69% | 31% | |
| Felett 1.5 @ 1.36 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.14 | 1.66 | |
| Valószínűség | 47% | 53% | |
| Alatt 2.5 @ 1.66 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.00 | 1.22 | |
| Valószínűség | 14% | 86% | |
| Alatt 3.5 @ 1.22 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 1.57 | |
| Valószínűség | 42% | 58% | |
| Nem @ 1.57 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-18 16:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
