Premiership - Anglia
szombat, 03.03.2018
15:00
15:00

Southampton

Stoke
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Southampton |
| Vendég: | Stoke-on-Trent |
| Távolság: | 239.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | St. Mary Stadion |
| Befogadóképesség: | 32 689 |
| Méretek: | 102 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.72 | 3.75 | 5.75 | 1X | 1.16 | 2.14 | |||
| 35% | 35% | 30% | 1.16 | 53% | 47% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.10 | 1.70 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 74% | 26% | 50% | 50% | 28% | 72% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-30 | Stoke | 2 - 1 | Southampton |
| 2017-05-21 | Southampton | 0 - 1 | Stoke |
| 2016-12-14 | Stoke | 0 - 0 | Southampton |
| 2016-03-12 | Stoke | 1 - 2 | Southampton |
| 2015-11-21 | Southampton | 0 - 1 | Stoke |
| 2015-04-18 | Stoke | 2 - 1 | Southampton |
| 2014-10-29 | Stoke | 2 - 3 | Southampton |
| 2014-10-25 | Southampton | 1 - 0 | Stoke |
| 2014-02-08 | Southampton | 2 - 2 | Stoke |
| 2013-11-02 | Stoke | 1 - 1 | Southampton |
| 2013-05-19 | Southampton | 1 - 1 | Stoke |
| 2012-12-29 | Stoke | 3 - 3 | Southampton |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 8 | 6 | 3 | |
| 25% | 42% | 33% | 67% | 50% | 25% |
Southampton utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-24 | Burnley | 1 - 1 | Southampton |
| 2018-02-17 | West Bromwich | 1 - 2 | Southampton |
| 2018-02-11 | Southampton | 0 - 2 | Liverpool |
| 2018-02-03 | West Bromwich | 2 - 3 | Southampton |
| 2018-01-31 | Southampton | 1 - 1 | Brighton |
| 2018-01-27 | Southampton | 1 - 0 | Watford |
| 2018-01-21 | Southampton | 1 - 1 | Tottenham |
| 2018-01-13 | Watford | 2 - 2 | Southampton |
| 2018-01-06 | Fulham | 0 - 1 | Southampton |
| 2018-01-02 | Southampton | 1 - 2 | Crystal Palace |
| 2017-12-30 | Manchester Utd | 0 - 0 | Southampton |
| 2017-12-26 | Tottenham | 5 - 2 | Southampton |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 9 | 5 | 3 | |
| 33% | 42% | 25% | 75% | 42% | 25% |
Stoke utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-24 | Leicester | 1 - 1 | Stoke |
| 2018-02-10 | Stoke | 1 - 1 | Brighton |
| 2018-02-03 | Bournemouth | 2 - 1 | Stoke |
| 2018-01-31 | Stoke | 0 - 0 | Watford |
| 2018-01-20 | Stoke | 2 - 0 | Huddersfield |
| 2018-01-15 | Manchester Utd | 3 - 0 | Stoke |
| 2018-01-06 | Coventry | 2 - 1 | Stoke |
| 2018-01-01 | Stoke | 0 - 1 | Newcastle |
| 2017-12-30 | Chelsea | 5 - 0 | Stoke |
| 2017-12-26 | Huddersfield | 1 - 1 | Stoke |
| 2017-12-23 | Stoke | 3 - 1 | West Bromwich |
| 2017-12-16 | Stoke | 0 - 3 | West Ham |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 10 | 6 | 2 | |
| 17% | 33% | 50% | 83% | 50% | 17% |
Tabella Premiership
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Manchester City | 28 | +62 | 75 |
| 2 | Manchester Utd | 28 | +33 | 59 |
| 3 | Liverpool | 28 | +33 | 57 |
| 4 | Tottenham | 28 | +29 | 55 |
| 5 | Chelsea | 28 | +25 | 53 |
| 6 | Arsenal | 28 | +12 | 45 |
| 7 | Burnley | 28 | -3 | 37 |
| 8 | Leicester | 28 | -1 | 36 |
| 9 | Everton | 28 | -15 | 34 |
| 10 | Watford | 28 | -9 | 33 |
| 11 | Bournemouth | 28 | -10 | 32 |
| 12 | Brighton | 28 | -11 | 31 |
| 13 | West Ham | 28 | -15 | 30 |
| 14 | Huddersfield | 28 | -23 | 30 |
| 15 | Newcastle | 28 | -11 | 29 |
| 16 | Southampton | 28 | -12 | 27 |
| 17 | Crystal Palace | 28 | -18 | 27 |
| 18 | Swansea | 28 | -20 | 27 |
| 19 | Stoke | 28 | -26 | 26 |
| 20 | West Bromwich | 28 | -20 | 20 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Southampton | |
| Stoke | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Southampton | Stoke |
|---|---|---|---|
| 1 | Manchester City | 7 - 2 | |
| 2 | Manchester Utd | 0 - 1 | 3 - 0 |
| 3 | Liverpool | 0 - 2 | |
| 4 | Tottenham | 1 - 1 | 5 - 1 |
| 5 | Chelsea | 5 - 0 | |
| 6 | Arsenal | 1 - 1 | |
| 7 | Burnley | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 8 | Leicester | 1 - 4 | 1 - 1 |
| 9 | Everton | 4 - 1 | 1 - 0 |
| 10 | Watford | 0 - 2 | 0 - 1 |
| 11 | Bournemouth | 2 - 1 | |
| 12 | Brighton | 1 - 1 | 2 - 2 |
| 13 | West Ham | 3 - 2 | |
| 14 | Huddersfield | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 15 | Newcastle | 2 - 2 | 2 - 1 |
| 16 | Southampton | - | |
| 17 | Crystal Palace | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 18 | Swansea | 0 - 0 | |
| 19 | Stoke | - | |
| 20 | West Bromwich | 1 - 0 | 1 - 1 |
Liga pozíció
| Southampton | Stoke | |
| Pozíció | 16 | 19 |
| Pontok | 27 | 26 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 19 | 20 |
| Pontok | 15 | 7 |
Liga forma
| Southampton | Stoke | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
12 11 |
6
8 14 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
6 6 |
1
4 9 |
Liga gólok
| Southampton | Stoke | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
29
41 |
28
54 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
16
21 |
12
33 |
Teljes statisztika Premiership
| Mérkőzések (280) | |
| Hazai győzelmek | 45% |
| Döntetlenek | 28% |
| Vendég győzelmek | 27% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (757) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.70 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.54 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.16 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 76% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 65% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 49% |
| Felett 1.5 | 74% |
| Felett 2.5 | 51% |
| Felett 3.5 | 31% |
Southampton következő 6 mérkőzések
| 2018-03-10 | Newcastle | - | Southampton |
| 2018-03-18 | Wigan | - | Southampton |
| 2018-03-31 | West Ham | - | Southampton |
| 2018-04-08 | Arsenal | - | Southampton |
| 2018-04-14 | Southampton | - | Chelsea |
| 2018-04-19 | Leicester | - | Southampton |
Stoke következő 6 mérkőzések
| 2018-03-12 | Stoke | - | Manchester City |
| 2018-03-17 | Stoke | - | Everton |
| 2018-04-01 | Arsenal | - | Stoke |
| 2018-04-07 | Stoke | - | Tottenham |
| 2018-04-16 | West Ham | - | Stoke |
| 2018-04-22 | Stoke | - | Burnley |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 3.75 | 5.75 |
| Valószínűség | 35% | 35% | 30% |
| 1X @ 1.16 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.16 | 2.14 |
| Valószínűség | 53% | 47% |
| 1X @ 1.16 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 3.25 | |
| Valószínűség | 74% | 26% | |
| Felett 1.5 @ 1.33 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 1.70 | |
| Valószínűség | 50% | 50% | |
| Alatt 2.5 @ 1.70 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.75 | 1.25 | |
| Valószínűség | 28% | 72% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.75 | |
| Valószínűség | 55% | 45% | |
| Igen @ 2.00 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-03 12:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
