3. Liga - Németország
kedd, 20.03.2018
18:00
18:00

Sonnenhof

Hansa Rostock
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Aspach |
| Vendég: | Rostock |
| Távolság: | 600.2 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Mechatronik Arena |
| Befogadóképesség: | 10 000 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 18:00 (19:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.70 | 3.10 | 2.75 | X2 | 1.44 | 1.48 | |||
| 34% | 18% | 48% | 1.48 | 41% | 59% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.14 | 1.66 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 72% | 28% | 48% | 52% | 30% | 70% |
Utolsó 7 közvetlen mérkőzések
| 2017-07-29 | Hansa Rostock | 0 - 0 | Sonnenhof |
| 2017-02-11 | Sonnenhof | 1 - 1 | Hansa Rostock |
| 2016-08-10 | Hansa Rostock | 0 - 0 | Sonnenhof |
| 2016-04-08 | Sonnenhof | 0 - 1 | Hansa Rostock |
| 2015-10-24 | Hansa Rostock | 1 - 3 | Sonnenhof |
| 2015-02-14 | Sonnenhof | 1 - 1 | Hansa Rostock |
| 2014-08-26 | Hansa Rostock | 1 - 3 | Sonnenhof |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 1 | 4 | 2 | 2 | |
| 29% | 57% | 14% | 57% | 29% | 29% |
Sonnenhof utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-16 | Fortuna Köln | 1 - 3 | Sonnenhof |
| 2018-03-10 | Sonnenhof | 1 - 3 | Wehen Wiesbaden |
| 2018-03-07 | Karlsruher | 3 - 1 | Sonnenhof |
| 2018-03-03 | Sonnenhof | 1 - 2 | Unterhaching |
| 2018-02-24 | Osnabrück | 2 - 1 | Sonnenhof |
| 2018-02-17 | Sonnenhof | 0 - 0 | Carl Zeiss Jena |
| 2018-02-10 | Aalen | 4 - 1 | Sonnenhof |
| 2018-02-03 | Sonnenhof | 1 - 1 | Paderborn |
| 2018-01-26 | Zwickau | 2 - 0 | Sonnenhof |
| 2018-01-09 | Bayern München | 5 - 3 | Sonnenhof |
| 2017-12-16 | Magdeburg | 3 - 0 | Sonnenhof |
| 2017-12-09 | Pr. Münster | 1 - 4 | Sonnenhof |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 11 | 9 | 6 | |
| 17% | 17% | 67% | 92% | 75% | 50% |
Hansa Rostock utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-17 | Aalen | 1 - 0 | Hansa Rostock |
| 2018-03-10 | Hansa Rostock | 2 - 3 | Paderborn |
| 2018-03-07 | Zwickau | 1 - 0 | Hansa Rostock |
| 2018-03-02 | Werder Bremen 2 | 1 - 1 | Hansa Rostock |
| 2018-02-24 | Hansa Rostock | 1 - 0 | Magdeburg |
| 2018-02-16 | Pr. Münster | 2 - 0 | Hansa Rostock |
| 2018-02-10 | Hansa Rostock | 3 - 1 | Würzburger |
| 2018-02-03 | Meppen | 0 - 2 | Hansa Rostock |
| 2018-01-27 | Hansa Rostock | 3 - 1 | RW Erfurt |
| 2018-01-13 | Hansa Rostock | 2 - 1 | Sonderjyske |
| 2017-12-16 | Hansa Rostock | 0 - 3 | SF Lotte |
| 2017-12-10 | Hansa Rostock | 3 - 1 | Chemnitz |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 9 | 6 | 4 | |
| 50% | 8% | 42% | 75% | 50% | 33% |
Tabella 3. Liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Paderborn | 29 | +32 | 60 |
| 2 | Magdeburg | 28 | +21 | 57 |
| 3 | Karlsruher | 30 | +16 | 57 |
| 4 | Wehen Wiesbaden | 29 | +35 | 56 |
| 5 | Fortuna Köln | 30 | +16 | 53 |
| 6 | Hansa Rostock | 29 | +10 | 47 |
| 7 | Unterhaching | 30 | +3 | 47 |
| 8 | Aalen | 30 | 0 | 43 |
| 9 | Würzburger | 29 | -3 | 40 |
| 10 | Meppen | 28 | -3 | 38 |
| 11 | Pr. Münster | 30 | -4 | 36 |
| 12 | Hallescher | 30 | -5 | 36 |
| 13 | Sonnenhof | 29 | -8 | 36 |
| 14 | Zwickau | 29 | -9 | 35 |
| 15 | Carl Zeiss Jena | 27 | -5 | 33 |
| 16 | Osnabrück | 29 | -8 | 33 |
| 17 | SF Lotte | 30 | -14 | 30 |
| 18 | Werder Bremen 2 | 30 | -23 | 20 |
| 19 | Chemnitz | 29 | -21 | 17 |
| 20 | RW Erfurt | 29 | -30 | 9 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Sonnenhof | |
| Hansa Rostock | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Sonnenhof | Hansa Rostock |
|---|---|---|---|
| 1 | Paderborn | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 2 | Magdeburg | 4 - 1 | 2 - 0 |
| 3 | Karlsruher | 1 - 0 | |
| 4 | Wehen Wiesbaden | 1 - 3 | 0 - 1 |
| 5 | Fortuna Köln | 1 - 3 | |
| 6 | Hansa Rostock | - | |
| 7 | Unterhaching | 1 - 2 | 0 - 3 |
| 8 | Aalen | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 9 | Würzburger | 1 - 3 | 0 - 3 |
| 10 | Meppen | 0 - 2 | |
| 11 | Pr. Münster | 2 - 0 | |
| 12 | Hallescher | 0 - 2 | |
| 13 | Sonnenhof | - | |
| 14 | Zwickau | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 15 | Carl Zeiss Jena | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 16 | Osnabrück | 0 - 1 | |
| 17 | SF Lotte | 0 - 2 | |
| 18 | Werder Bremen 2 | 1 - 1 | |
| 19 | Chemnitz | 3 - 1 | |
| 20 | RW Erfurt | 1 - 0 | 0 - 1 |
Liga pozíció
| Sonnenhof | Hansa Rostock | |
| Pozíció | 13 | 6 |
| Pontok | 36 | 47 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 17 | 4 |
| Pontok | 18 | 22 |
Liga forma
| Sonnenhof | Hansa Rostock | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
10
6 13 |
14
5 10 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
3 5 |
7
1 6 |
Liga gólok
| Sonnenhof | Hansa Rostock | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
38
46 |
39
29 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
16
15 |
16
10 |
Teljes statisztika 3. Liga
| Mérkőzések (292) | |
| Hazai győzelmek | 49% |
| Döntetlenek | 25% |
| Vendég győzelmek | 26% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (772) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.64 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.55 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.09 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 76% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 64% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 48% |
| Felett 1.5 | 72% |
| Felett 2.5 | 48% |
| Felett 3.5 | 30% |
Sonnenhof következő 6 mérkőzések
| 2018-03-24 | Sonnenhof | - | Hallescher |
| 2018-03-31 | Chemnitz | - | Sonnenhof |
| 2018-04-07 | Sonnenhof | - | SF Lotte |
| 2018-04-14 | Sonnenhof | - | Werder Bremen 2 |
| 2018-04-21 | RW Erfurt | - | Sonnenhof |
| 2018-04-29 | Sonnenhof | - | Meppen |
Hansa Rostock következő 6 mérkőzések
| 2018-03-24 | Hansa Rostock | - | Carl Zeiss Jena |
| 2018-03-31 | Osnabrück | - | Hansa Rostock |
| 2018-04-07 | Hansa Rostock | - | Unterhaching |
| 2018-04-15 | Karlsruher | - | Hansa Rostock |
| 2018-04-21 | Hansa Rostock | - | Wehen Wiesbaden |
| 2018-04-28 | Fortuna Köln | - | Hansa Rostock |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.70 | 3.10 | 2.75 |
| Valószínűség | 34% | 18% | 48% |
| X2 @ 1.48 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 1.48 |
| Valószínűség | 41% | 59% |
| X2 @ 1.48 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 3.00 | |
| Valószínűség | 72% | 28% | |
| Felett 1.5 @ 1.36 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.14 | 1.66 | |
| Valószínűség | 48% | 52% | |
| Alatt 2.5 @ 1.66 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.75 | 1.25 | |
| Valószínűség | 30% | 70% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.83 | 1.83 | |
| Valószínűség | 43% | 57% | |
| Nem @ 1.83 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-20 16:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
